Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, josephnba napisał:

Wcześniej awansowałem i dostawałem podwyżki te dzięki PiSowi, przecież to oczywiste

No nie:) kazda partia rzadzaca miala jednak pewien wplyw na to jaka byla Twoja sytuacja finansowa:)

2 minuty temu, Cardi napisał:

Zginął czy poległ?

Po prostu zmarl:)

2 minuty temu, josephnba napisał:

Prezydent Polski wybrany z PiSu też nie żyje a mam opinie graniczącą z pewnością że popierał PiS 

Sa subtelne roznice miedzy czasem przeszlym a terazniejszym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No nie:) kazda partia rzadzaca miala jednak pewien wplyw na to jaka byla Twoja sytuacja finansowa:)

Niekoniecznie

Raczej podyplomowka, kursy, szkolenia i coś co można nazwać talentem do pracy jaką wykonuję

Plus pieniędze które rodzice odłożyli mi na start czego się nie wstydzę i co teraz sam robię dla swojego syna

No ale sa tacy którzy za swoje porażki obwiniają rząd, są też tacy którzy patrząc na sukcesy innych mówią że to dlatego że kradną 

A są też tacy jak ty, którzy twierdzą że zmiana władzy weryfikuje zdolności i umiejętności obywateli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Niekoniecznie

Raczej podyplomowka, kursy, szkolenia i coś co można nazwać talentem do pracy jaką wykonuję

Plus pieniędze które rodzice odłożyli mi na start czego się nie wstydzę i co teraz sam robię dla swojego syna

No ale sa tacy którzy za swoje porażki obwiniają rząd, są też tacy którzy patrząc na sukcesy innych mówią że to dlatego że kradną 

A są też tacy jak ty, którzy twierdzą że zmiana władzy weryfikuje zdolności i umiejętności obywateli

 

Plus to, że nikt nie wprowadził 80% podatku od dochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Niekoniecznie

Raczej podyplomowka, kursy, szkolenia i coś co można nazwać talentem do pracy jaką wykonuję

Plus pieniędze które rodzice odłożyli mi na start czego się nie wstydzę i co teraz sam robię dla swojego syna

No ale sa tacy którzy za swoje porażki obwiniają rząd, są też tacy którzy patrząc na sukcesy innych mówią że to dlatego że kradną 

A są też tacy jak ty, którzy twierdzą że zmiana władzy weryfikuje zdolności i umiejętności obywateli

 

Ja nie podwazam przeciez wplywu Twoich podyplomowek, kursow, talentu, czy kasy od rodzicow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja nie podwazam przeciez wplywu Twoich podyplomowek, kursow, talentu, czy kasy od rodzicow:)

Nie wiem czy to tylko ja czy inni mnie poprą ale odczuwam iż to wspomnienie i "kasie id rodziców" w twoim poście mialo negatywny wydźwięk i miało w konsekwencji umniejszyć mojej pracy włożonej w osiągnięcie sukcesu

Zastanawiam się dlaczego jeśli mówię że dostałem coś na start od rodziców to jest coś negatywnego a już to że sam założyłem polisę dla Antka jest uznawane za coś pozytywnego bo znam o przyszłość potomka?

Rodzice robili to bo nie wierzyli władzy i ja robiłem i robię to dokładnie z tych samych pobudek!

Teraz, fluber napisał:

Po takich postach jak ten nie potrafie nie zapytac jaki jest Twoj talent:)

Potrafię się podpisać siuskami na śniegu 

 

Ale przez PiS nie ma już takich zim jak kiedyś 

A, poważnie to siedzę w szeroko pojętej logistyce

Choć od spedycji trzymam się z daleka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Nie wiem czy to tylko ja czy inni mnie poprą ale odczuwam iż to wspomnienie i "kasie id rodziców" w twoim poście mialo negatywny wydźwięk i miało w konsekwencji umniejszyć mojej pracy włożonej w osiągnięcie sukcesu

Zastanawiam się dlaczego jeśli mówię że dostałem coś na start od rodziców to jest coś negatywnego a już to że sam założyłem polisę dla Antka jest uznawane za coś pozytywnego bo znam o przyszłość potomka?

Rodzice robili to bo nie wierzyli władzy i ja robiłem i robię to dokładnie z tych samych pobudek!

Wymieniles cztery rzeczy ktore mialy wplyw na Twoje zarobki:

1. Podyplomowki

2. Kursy i szkolenia

3. Talent

4. Kasa od rodzicow

Ja tylko uzylem parafrazy. Juz nie wiem jakich technik komunikacyjnych uzywac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 12 lat szorowania korytarzy w branży też nie było bez znaczenia...

 

I dlatego spedycji (początek zabawy) nie tknę choć kiedyś myślałem o swojej firmie

 

Teraz wolę 7-15 plus jakieś dodatkowe godziny niż 24/7 i urzędniczki ze skarbówki!

Mogę dzięki temu oczerniać PiS na forum i walić konia do filmików z Sasha Grey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Fluber uznany za pisoski beton.

Oj gdyby tak przynajmniej ze 20% antyPiS medialnego, partyjnego oraz społecznego pisało tak jak fluber to dziś ta cała KO mogłaby się bić o 15-20 mandatów w sejmie więcej. Na szczęście antyPiS jest pełen vasquezów, koelnerów i elich.

Cholera, ale przysłodziłem fluberowi, kórego kiedyś chyba nazwałem największym pyszałkiem tego forum. :) Będę uznany za forumowego przydupasa. A co mi tam. to tylko forum o NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.