Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucałem wczoraj "świetną" kampanią opozycji " Nie świruj, idź na wybory". A oto komentarz kandydatki PO na posła:

Cytat

Wiecie, ile jest w Polsce osób z zaburzeniami psychicznymi? 6 mln. Sporo, nie? A wiecie, ile osób głosowało na PiS w ostatnich wyborach? 5 mln 711 tys. 686 osób. Ja nic nie mówię. Liczby mówią same za siebie

Widzę, że PO za punkt honoru postawiła sobie zmobilizowanie elektoratu PIS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

"Suwerena nie obchodzi demokracja, konstytucja, prawo, trybunały, kodeksy : ani to wypić ani usmażyć na grillu" - brawo dla autora za celne podsumowanie kondycji wyborców jedynej słusznej partii

Suweren to te 14%? Zdecyduj się w końcu bo bredzisz jak Schetyna w gorączce na trzeźwo

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, quevas napisał:

 

ma silną konkurencję :

"Około 10 tys. słuchaczy Radia Maryja i widzów telewizji Trwam modli się i pości w intencji zwycięstwa PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych"

ojciec Rydzyk wystawi słony rachunek PISowi

Akcja "Modlitwa i post" w intencji "dobrych wyborów" odbywa się już nie po raz pierwszy. 

Naprawdę to, że ludzi się modlą o dobre wybory mobilizuje wyborców chadeków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Naprawdę to, że ludzi się modlą o dobre wybory mobilizuje wyborców chadeków?

gospodarczo to daleko im do chadecji :)

Teraz, quevas napisał:

złamanie konstytucji jest zamachem na ustrój państwa

nic takiego nie stwierdzono, tylko Ty z kumplami tak uważasz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dominika-figurska-chorosinska-nie-wie-ilu-poslow-i-senatorow-jest-w-parlamencie/29x0sc3

 

Ja wiem że modne jest jechanie (słuszne) po opozycji i wiem też że zaraz jakiś pisowski odpowiednik waskeza wrzuci kontrfilmik ale proszę, oto dowód że PiS też ma w swoich szeregach perełki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dominika-figurska-chorosinska-nie-wie-ilu-poslow-i-senatorow-jest-w-parlamencie/29x0sc3

 

Ja wiem że modne jest jechanie (słuszne) po opozycji i wiem też że zaraz jakiś pisowski odpowiednik waskeza wrzuci kontrfilmik ale proszę, oto dowód że PiS też ma w swoich szeregach perełki 

Oj ma, looknij sobie na Dariusza Mateckiego od Ziobry, który startuje z list Zjednoczonej Prawicy, to jest dopiero oszołom:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos oszołomów to polecam zapoznać się z wątkiem o działaczach stowarzyszenia Dzielny Tata zasilających Konfederację

W obecnych wyborach NIKT tego nie przebije jeśli chodzi o 'oszołomów' (w sumie to są realni psychole)

Super jakby się dostali do sejmu (szczególnie kandydat z Wrocławia - bo to największy świr), tak więc osoby które mają taką możliwość namawiam do oddania głosów - będzie K O M E D I A :P

http://dzielnytata.pl/Konfederacja.htm

trzymam kciuki!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, julekstep napisał:

a propos oszołomów to polecam zapoznać się z wątkiem o działaczach stowarzyszenia Dzielny Tata zasilających Konfederację

W obecnych wyborach NIKT tego nie przebije jeśli chodzi o 'oszołomów' (w sumie to są realni psychole)

Super jakby się dostali do sejmu (szczególnie kandydat z Wrocławia - bo to największy świr), tak więc osoby które mają taką możliwość namawiam do oddania głosów - będzie K O M E D I A :P

http://dzielnytata.pl/Konfederacja.htm

trzymam kciuki!

co jest śmiesznego w tej akcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.