Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Koelner napisał:

nie katuj się . to na czyim jesteś utrzymaniu ?

 

bardzo jesteś niegrzeczny. miałem praktyki i w szkolnictwie i urzędzie miasta, nierób to mało powiedziane ;] bardziej cwaniak posiadający małe potrzeby ;]

Na niczyim, pracuję i zarabiam:)

Jakbyś Ty musiał siedzieć przez 30 tygodni w roku od poniedziałku do piątku z dzieciakami od 8 do 12 to byś inaczej mówił. I do tego nie mam urlopu, jak przedsiębiorcy, tylko jak jest rok szkolny to trzeba być w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Na niczyim, pracuję i zarabiam:)

to kto Ci płaci ?

 

Teraz, fluber napisał:

Jakbyś Ty musiał siedzieć przez 30 tygodni w roku od poniedziałku do piątku z dzieciakami od 8 do 12 to byś inaczej mówił. I do tego nie mam urlopu, jak przedsiębiorcy, tylko jak jest rok szkolny to trzeba być w pracy. 

wakacje , ferie to nie urlop ? chyba jesteś pierwszą osobą , która uważa , że nauczyciele mają za mało wolnego :D

nie neguję wyboru nauczycieli czy urzędników, podjęli taką decyzję ale niech nie oczekują , że ludzie ,którzy ich utrzymują będą chcieli zarabiać tyle ile oni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Nie bardzo wiem które z moich założeń było błędne, ale obawiam się, że dyskusja i tak prowadzi donikąd :)

Nie mam zresztą nic przeciwko temu, a nawet gorąco kibicuje, by plan PiSu na Polskę się udał. Chętnie się pomylę.

Nawet wciąż planuje brać udział w tym całym PPK, chociaż lekki strach jest, że tych pieniędzy odkładanych albo nigdy nie zobaczę albo będą bardzo niewiele warte. Liczę tu jeszcze na zdanie @polskignom

Jaka jest według Ciebie realna inflacja, odpowiedź i Ci wyjaśnię w bardzo prosty sposób, dlaczego po prostu nie ma żadnej możliwości na to, byś miał rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.