Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, lorak napisał:

rozmontował polskie wojsko. niedawno był nawet bunt w jednej ze szkół, ale o tym za wiele się niestety nie mówi. 

Dalej nie wiem co to za szkoła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jednej z wymienionych przez Onet korespondencji Emilii z wiceministrem Piebiakiem, kobieta napisała (pisownia oryginalna): "Pogadam z dziennikarzami i porozsyłam pisma. Anonimowo, mailem. Ale i listami. Jedyny problem to nie mam adresów i maili. Zrobię wszystko tak jak umiem, jak zawsze. Za rezultat nie ręczę ale postaram się. Mam nadzieję, że mnie nie wsadzą". Łukasz Piebiak miał jej odpowiedzieć: - "Za czynienie dobra nie wsadzamy".

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wiceminister-lukasz-piebiak-mial-stac-za-akcja-dyskredytowania-sedziow,962489.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, lorak napisał:

Ale miał jej tak odpowiedzieć, czy jej tak odpowiedział ? Dziennikarz wie czy przypuszcza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale miał jej tak odpowiedzieć, czy jej tak odpowiedział ? Dziennikarz wie czy przypuszcza ?

onet twierdzi, że mają kopie tych rozmów. na taki tekst też by się raczej nie zdecydowali bez twardych dowodów. poza tym wiceminister podał się do dymisji - jak myślisz dlaczego?  no, chyba że wyjaśnienie o poczuciu odpowiedzialności za powodzenie reform załatwia sprawę XD.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, n_i_m_h napisał:

Sam wcześniej sprawdziłem co to za szkoła. . Wszyscy powołują się na tekst onetu, a w nim pełno przypuszczeń typu: "podobno", "miało dojść do"  a już najlepszy jest fragment o dobrze poinformowanym źródle w kancelarii Prezydenta. 

Wielki bunt, a sprawa opisana po miesiącu, nie drążona dalej, dotycząca ilu osób? 19 na 260. 

Rzucony nagłówek z prowokacyjnym słowem bunt. Vasquezy łykną. Pic na wodę.... 

Mam fajnego antypisowego kolegę z tych co to do zdjęć profilowych na fb co rusz dodają dzika, coś czarnego, karpie, gejowskie tęcze, herb Gdańska itd. 

Teraz moda na walenie w pisa śmiercią Kosteckego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, DeltaCenter napisał:

Mam fajnego antypisowego kolegę z tych co to do zdjęć profilowych na fb co rusz dodają dzika, coś czarnego, karpie, gejowskie tęcze, herb Gdańska itd. 

Już dawno takich powypieprzałem. 

Zaśmiecają tablicę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy, naprawde polityka u Was powoduje, ze kogos wypieprzacie ze znajomych i sie z nimi nie widujecie? Fuck me...

• Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"Trzeba mu ostro dop...ić. Główny rozgrywający kasty"

"Figurka husarza dla Emilki w nagrodę od "Herszta i jego żołnierzy" - "Mała Emi, zachowałaś się jak trzeba"

nie dość, że zorganizowana mafia, to jeszcze złożona z zakompleksionych szmaciarzy, którzy wpisują swoje działania w kod martyrologiczny państwa podziemnego walczącego ze stalinizmem, w sytuacji gdy dzisiaj to oni sami posługują się metodami stalinowskiej bezpieki i są mentalnie spadkobiercami sowieckiego bandytyzmu

w normalnej demokracji po takim numerze minister ["Szef Któremu Też się Podoba"] od razu by się podał do dymisji, a tutaj ani kroku w tył, bo to przeca tylko deszcz pada

potwierdza to obiegową opinię, że najsilniejszym człowiekiem świata jest PISowiec trzymający się stołka

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Sam wcześniej sprawdziłem co to za szkoła. . Wszyscy powołują się na tekst onetu, a w nim pełno przypuszczeń typu: "podobno", "miało dojść do"  a już najlepszy jest fragment o dobrze poinformowanym źródle w kancelarii Prezydenta. 

Wielki bunt, a sprawa opisana po miesiącu, nie drążona dalej, dotycząca ilu osób? 19 na 260. 

Rzucony nagłówek z prowokacyjnym słowem bunt. Vasquezy łykną. Pic na wodę.... 

Teraz moda na walenie w pisa śmiercią Kosteckego

wiesz która część strusia pozostaje na zewnątrz, kiedy już łeb schowa w piasek ?

pozostając w takiej pozycji masz tupet zabierać głos ?

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, quevas napisał:

wiesz jaka część strusia pozostaje na zewnątrz, kiedy już łeb schowa w piasek ?

pozostając w takiej pozycji masz tupet zabierać głos ?

Struś nie chowa głowy w piasek. Znów brak podstawowej wiedzy z biologii, jesteś największym przeciwnikom strajku nauczycieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, RappaR napisał:

Struś nie chowa głowy w piasek. Znów brak podstawowej wiedzy z biologii, jesteś największym przeciwnikom strajku nauczycieli.

np. z głową w chmurach też się tak naprawdę nie chodzi.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
58 minut temu, RappaR napisał:

a zresztą, co ja się będę tłumaczył, struś łamał gatunkowe zasady, więc niech struś wyjaśnia

"Emilia jest uzależniona od środków psychoaktywnych" [TVP]

I znamy już nazwiska dilerów

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, polskignom napisał:

yyy, naprawde polityka u Was powoduje, ze kogos wypieprzacie ze znajomych i sie z nimi nie widujecie? Fuck me...

Widywać się widuję, ale po co mam oglądać syf na fb? Selekcja i widzę głównie tylko to, co może mnie interesować, a nie irytować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, quevas napisał:

"Emilia jest uzależniona od środków psychoaktywnych" [TVP]

kawka z rana i fajka miedzy wpisami.

6 minut temu, matek napisał:

Widywać się widuję, ale po co mam oglądać syf na fb? Selekcja i widzę głównie tylko to, co może mnie interesować, a nie irytować. 

ale czy w ten sposób nie zamykasz się w bańce informacyjnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, matek napisał:

słabo. cała zabawa dołączenia do jakieś grupy czy to forum polega na tym aby właśnie w szczególności czytać odmienne opinie, np flubera nie doceniam bo jest kalką wszystkich zwolenników pisu co mam na fb ale np julek czy raport są bardziej oryginalni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Koelner napisał:

np flubera nie doceniam bo jest kalką wszystkich zwolenników pisu

Jakbys tak uwazal to bys o tym nie wspominal:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, fluber napisał:

Jakbys tak uwazal to bys o tym nie wspominal:) 

słaby z Ciebie psycholog , zostań przy mistycyzmie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Koelner napisał:

słaby z Ciebie psycholog , zostań przy mistycyzmie :)

"Ale jestes slaaaaby." Przypomniales mi ze za 2 tygodnie bede musial regularnie sluchac takich tekstow:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi