Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marzec napisał:

ja pi****le skad sie biora tacy ludzie jak quevas, zalogowany na forum o KOSZYKÓWCE pol roku temu napisal pićset postow z czego pićset w jednym temacie o POLITYCE.

ładnie trzeba miec najebane w głowie.

o co chodzi w zyciu takiego kogos, ma jakąs misje do zrobienia czy co?

wytlumaczcie mi to ludzie ktorych znam i wierze w wasze istnienie typu lorak, koelner, rw czy ronnie, bo nie chce tu wchodzic bo mam wyjebane na ten temat ale ciagle mi do gory skacze i klikam ;]

to jest jakis bot czy k**** ki c***? jak mozna byc tak zjebanie nawiedzonym.

w sumie nawet nie wiedziałem ze on tutaj tylko pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na Lubnauer to rozumiem czemu jest feministką

 

Nowacka się wylaszczyła!

6 godzin temu, Koelner napisał:

Ci idioci skazują nas na PiS i zostawiają brak alternatywy

Sad but fuckin' true!

Pany jest źle

Ja poważnie rozważam propozycje vaskeza z psem Pluto 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

A alternatywę z list wyborczych ? 

Dlatego głosuję na twory Korwina.

Taaa wiem, Korwin hehe zawsze się trochę gwałci. No ale skoro:

Pis c***e, bo konstytucja, konstytucja

PO c***e, bo kradno, ośmiorniczki, i ilośc faili jak banda kretynów

SLD i pochodne to postkomuna, komuny nikt nie lubi

PSL to jakiś dziwoląg nastawiony na synekury

Palikociarnia już była, poza wprowadzeniem Anny Bęgowskiego do sejmu nic więcej nie prezentowali

Rysiu i ekipa to 2x większy żart niż platforma

Kukiz umarł i nie żyje politycznie

Biedroń chce nas wszystkich przytulać, ja nie chcę przytulać Biedronia

 

No to jak Korwin gówno pokaże na sali sejmowej i dookoła to można zamykać ten grajdoł i kupować bilet do Bangladeszu.

Nie wiem czy ma takiego pecha że mu zawsze te 0,5l brakuje, czy ktoś celowo to robi żeby sie nie dostał, czy po prostu ma tylko 4,7% wyborców, ale głosowanie na tych co już byli i zachowywanie sie jak bita żona to szczyt głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

Lubnauer to jest doktor nauk matematycznych, więc ona jak Cię mogę, nie ocenijacie po wyglądzie.

 

Moglaby im w po ten program podliczyc:)

Mnie najbardziej wnerwily te koszty uzyskania przychodow dzisiaj. 

"Przywrócimy 50 proc. kosztów uzyskania przychodów dla twórców w pełnym wymiarze"

A kto je kuzwa zabral? krasnoludki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Moglaby im w po ten program podliczyc:)

Mnie najbardziej wnerwily te koszty uzyskania przychodow dzisiaj. 

"Przywrócimy 50 proc. kosztów uzyskania przychodów dla twórców w pełnym wymiarze"

A kto je kuzwa zabral? krasnoludki?

 

oni są odklejeni, PiS przynajmniej postarał się i profesjonalnie podszedł do kampanii i wiedział czego potrzebuje plebs, warsztatowo biją politycznie resztę gamoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

oni są odklejeni, PiS przynajmniej postarał się i profesjonalnie podszedł do kampanii i wiedział czego potrzebuje plebs, warsztatowo biją politycznie resztę gamoni

Bo oni sa partia sprzeciwu ( wobec pis) przez co zaniedbuja jakikolwiek konstruktywny program.  

To juz ostatnio mieli lepszy program z sensowna propozycja zmiany systemu podatkowego. Teraz poza zniesieniem abonamentu nie ma u nich chyba niczego co byloby sensowne i realne zarazem. 60 minut na kazdym sor i max 21 dni w kolejce do specjalisty to mozna zrealizowac za 10 lat a nie obiecywac to od przyszlego roku.bo kazdy lekarz ktorego znam mowi ze to science fiction. I podejrzewam ze @RappaR mysli o tym tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Bo oni sa partia sprzeciwu ( wobec pis) przez co zaniedbuja jakikolwiek konstruktywny program.  

To juz ostatnio mieli lepszy program z sensowna propozycja zmiany systemu podatkowego. Teraz poza zniesieniem abonamentu nie ma u nich chyba niczego co byloby sensowne i realne zarazem. 60 minut na kazdym sor i max 21 dni w kolejce do specjalisty to mozna zrealizowac za 10 lat a nie obiecywac to od przyszlego roku.bo kazdy lekarz ktorego znam mowi ze to science fiction. I podejrzewam ze @RappaR mysli o tym tak samo.

2 lekarzy w rodzinie - potwierdzam s-f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Moglaby im w po ten program podliczyc:)

Mnie najbardziej wnerwily te koszty uzyskania przychodow dzisiaj. 

"Przywrócimy 50 proc. kosztów uzyskania przychodów dla twórców w pełnym wymiarze"

A kto je kuzwa zabral? krasnoludki?

 

Nie jest ważne kto zabrał, ważne że te pseudo autorytety w stylu Karolaka i Stuhra znów będą na każde skinienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

Bo oni sa partia sprzeciwu ( wobec pis) przez co zaniedbuja jakikolwiek konstruktywny program.  

To juz ostatnio mieli lepszy program z sensowna propozycja zmiany systemu podatkowego. Teraz poza zniesieniem abonamentu nie ma u nich chyba niczego co byloby sensowne i realne zarazem. 60 minut na kazdym sor i max 21 dni w kolejce do specjalisty to mozna zrealizowac za 10 lat a nie obiecywac to od przyszlego roku.bo kazdy lekarz ktorego znam mowi ze to science fiction. I podejrzewam ze @RappaR mysli o tym tak samo.

wyczytałem ze Kidawa ma tylko mocnych przodków ;) 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Bo oni sa partia sprzeciwu ( wobec pis) przez co zaniedbuja jakikolwiek konstruktywny program.  

To juz ostatnio mieli lepszy program z sensowna propozycja zmiany systemu podatkowego. Teraz poza zniesieniem abonamentu nie ma u nich chyba niczego co byloby sensowne i realne zarazem. 60 minut na kazdym sor i max 21 dni w kolejce do specjalisty to mozna zrealizowac za 10 lat a nie obiecywac to od przyszlego roku.bo kazdy lekarz ktorego znam mowi ze to science fiction. I podejrzewam ze @RappaR mysli o tym tak samo.

Oni są partią koryta a nie sprzeciwu. Przez co przez 4 lata ich przewodnim hasłem jest, że trzeba odsunąć PiS od władzy. I znają tylko takie hasło, na program wyborczy i ich własne hasło miejsca w mózgach nie ma. Zresztą Vasquezy tego świata pokazują, że to nie ma znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Natemat.pl żali się :

W szkole Agaty Dudy klasy liczą ponad 40 uczniów. Takie są skutki "deformy edukacji"

 

Pod koniec XX-wieku, za awuesa, zacząłem liceum, było osiem klas. Moja liczyła 45 osób. Nawet wyborcza nie użalała się nad nami. 

A kiedyś to czarni w RPA jeździli osobnymi autobusami.

W czasach gdy różni "znający się" ludzie mówią że optymalna liczba uczniów w klasie to około 20-22, Ty mówisz że 45 było spoko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to Panie było...... 

45 to nie jest liczba optymalna. Podstawówka, liceum były przepełnione, nieraz lekcje rozpoczynało się o 13:30 i nawet chodziło się jak temperatura na zewnątrz wynosiła - 35 stopni. Nawet sprawdziany i kartkówki były, a dziś czytam, że to za dużo na 15-latka?

Nikt nie biadolił, nikt nie jęczał, nikt się nad nami nie użalała. Dziś wp.pl rozpoczęła akcję walki z mową nienawiści, której twarzą są dzieci. Bo przecież one słyszą I też chłoną przekaz z mediów. Tak samo dociera do nich przekaz, że w szkole dzieje im się straszna krzywda bo trzeba się uczyć I przepychać na korytarzu. Cackać się nad 15-16 latkami, a potem szok, bo w życiu dorosłym jest jeszcze ciężej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.