Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
W dniu 7.08.2019 o 23:19, DeltaCenter napisał:

Bycie posłem to żadne osiągnięcie

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Pisz po netach jakie to głupki I barany w tym sejmie

hmm

Edytowane przez julekstep
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DeltaCenter napisał:

Mój forumowy zalotnik na warcie. :)

Twój Juleczek 😘

(ps: czemu już tak ładnie do mnie nie piszesz? :() 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Pisałem tak kiedykowliek ?

per 'Juleczku'? Jak najbardziej.

To było bardzo miłe z Twojej strony.

P.S: już wiem chyba skąd te wnioski o psychopatycznej naturze userów forum :D

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Film chyba tylko dla najtwardszych vasquezów i gimbazy. 

ktoś będzie musiał pójść, skoro ty masz już karnety na retrospektywę Lava Diaza i Beli Tarra

a PIS w kółko obraca ten sam kawałek :

PSL i Kukiz razem

potwierdzenie klasycznej już tezy, że nieszczęścia chodzą parami

z nadzieją, że za jednym zamachem, w tym spanikowanym uścisku, koncertowo dzwoniąc zębami, wylądują na śmietniku historii

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, lorak napisał:

nie można, bo po sposobie wypowiedzi już dużo widać. anyway, obudź się: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/seksafera-4-tysiace-tasm-na-nich-marszalek-politycy-i-arcybiskup

znasz ty w ogóle jakiegoś polityka? tak w sensie bliżej niż podanie ręki i zamienienie kilku słów?

Na poziomie samorządowym to znam kilku, w tym jednego nieodszłego, który startował na radnego z list PiS-u jeszcze rok temu, a teraz stał się takim fanatycznym antypisowcem na poziomie vasqueza, chyba ty;lko dlatego, że dostał najmniej głosów z całej listy. W rok taka przemiana.

Co do tego całego artykułu z planety.pl to chyba wciąż śpisz, bo artykuł jest sprzed czterech miesięcy.

a propo, to jak jest z tym bronieniem polityków PiS-u gdy ostatnio wyśmiano Piotrowicza, a teraz okazuje się, że chłopina miał rację. Bronić tu prawdy czy nie?

PS. Myślałem, że to fejk. To jest dopiero umysłowy totalitaryzm.

https://www.irishmirror.ie/sport/soccer/soccer-news/what-rainbow-laces-campaign-you-11574169

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie spadło poparcie dla PiS, Jarek geniusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

nie spadło poparcie dla PiS, Jarek geniusz.

2% chyba tylko stracili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odbiją to sobie. Grześ i spółka mają jeszcze dużo czasu, żeby coś ciekawego wymyślić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, matek napisał:

Odbiją to sobie. Grześ i spółka mają jeszcze dużo czasu, żeby coś ciekawego wymyślić. 

Od tego miesiaca wychodza pierwsze wyplaty z zerowym pitem dla mlodych a od 1 pazdziernika leca wyplaty 500+ ( a wlasciwie 1500 plus bo z wyrownaniem) i pewnie licza na zastrzyk glosow z tego tytulu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, fluber napisał:

....pewnie licza na zastrzyk glosow z tego tytulu. 

no niemożliwe 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, darkonza napisał:

a może problem leży gdzieś indziej? np. w tym, że mniej więcej 12% populacji popełnia 50% morderstw? jak wytłumaczysz poniższe:

comment_9U4TzRlkmHF9M1kutssW45758WxmFTAL

?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, fluber napisał:

Od tego miesiaca wychodza pierwsze wyplaty z zerowym pitem dla mlodych a od 1 pazdziernika leca wyplaty 500+ ( a wlasciwie 1500 plus bo z wyrownaniem) i pewnie licza na zastrzyk glosow z tego tytulu. 

Mogę Ci potwierdzić, że już są wypłaty na pierwsze dziecko za lipiec. Nie wszędzie, ale są. Teraz mi powiedz co ma zrobić samorząd pisowski albo KOalicyjny? Wypłacić od razu i zadowolić ludzi od razu czy może wstrzymać się do października, żeby ludzie dostali większe wyrównanie i wtedy liczyć na jakieś magiczne przepływy elektoratów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, lorak napisał:

a może problem leży gdzieś indziej? np. w tym, że mniej więcej 12% populacji popełnia 50% morderstw? jak wytłumaczysz poniższe:

Problem z pewnoscią leży gdzie indziej niz w grach komputerowych  - przecież tylko o to mi chodziło i z tego sie nabijam.

Ty jak rozumiem oskarżasz pogodę, no Twoje prawo, choc obawiam sie że wypadasz gorzej niż Trump oskarzajacy gry i przepraszam ze nie chce mi sie argumentowac a tylko rzucam oszczerstwa.

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Redbad Klynstra, aktor, "wyznał, że w młodości był ofiarą pedofili", ostatnio stracił pracę za agresję werbalną wobec środowiska LGBT

Sławomir Świerzyński, piosenkarz discopolowy, "jak przekonuje, w dzieciństwie był molestowany seksualnie", ostatnio spotyka się z bojkotem i nie może przeprowadzić swoich występów w niektórych miejscowościach w Polsce, co jest pokłosiem jego homofobicznych wypowiedzi i deklaracji

czyżby zachowania homofobiczne były pokłosiem głębokiej psychozy na tle  doznanej seksualnej krzywdy ?

to może lepiej skierować swe niezawodne kroki do lekarza zamiast na scenę, ambonę albo z kamieniami na ulicę ?

jak nazywa się marszałek Sejmu, który nie rozumie instrukcji Head ?

Butthead

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, darkonza napisał:

Ty jak rozumiem oskarżasz pogodę, no Twoje prawo, choc obawiam sie że wypadasz gorzej niż Trump oskarzajacy gry i przepraszam ze nie chce mi sie argumentowac a tylko rzucam oszczerstwa.

Przecież chłopak Ci pokazał, że jak się chce to można znaleźć najgłupsze "przyczyny" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, darkonza napisał:

Problem z pewnoscią leży gdzie indziej niz w grach komputerowych  - przecież tylko o to mi chodziło i z tego sie nabijam.

W Polsce możesz legalnie kupić kilka rewolwerów i wystrzelić jeden po drugim ~24 pociski.

Jak dla mnie wystarczająco liberalnie. 
Zabić człowieka, jeśli się chce, jest bardzo łatwo. Problemem nie jest dostęp do broni, a ludzie decydujący się na zabijanie innych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, quevas napisał:

Redbad Klynstra, aktor, "wyznał, że w młodości był ofiarą pedofili", ostatnio stracił pracę za agresję werbalną wobec środowiska LGBT

Sławomir Świerzyński, piosenkarz discopolowy, "jak przekonuje, w dzieciństwie był molestowany seksualnie", ostatnio spotyka się z bojkotem i nie może przeprowadzić swoich występów w niektórych miejscowościach w Polsce, co jest pokłosiem jego homofobicznych wypowiedzi i deklaracji

czyżby zachowania homofobiczne były pokłosiem głębokiej psychozy na tle  doznanej seksualnej krzywdy ?

to może lepiej skierować swe niezawodne kroki do lekarza zamiast na scenę, ambonę albo z kamieniami na ulicę ?

Tak samo ofiary z filmu Sekielskiego zamiast do filmu powinny się wybrać do lekarza, co? Bo jak wiadomo pedofile są tylko w sutannach, a orientacja homoseksualna w żaden sposób nie wpływa na skłonności pedofilne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi