Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W jednej z wymienionych przez Onet korespondencji Emilii z wiceministrem Piebiakiem, kobieta napisała (pisownia oryginalna): "Pogadam z dziennikarzami i porozsyłam pisma. Anonimowo, mailem. Ale i listami. Jedyny problem to nie mam adresów i maili. Zrobię wszystko tak jak umiem, jak zawsze. Za rezultat nie ręczę ale postaram się. Mam nadzieję, że mnie nie wsadzą". Łukasz Piebiak miał jej odpowiedzieć: - "Za czynienie dobra nie wsadzamy".

 

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wiceminister-lukasz-piebiak-mial-stac-za-akcja-dyskredytowania-sedziow,962489.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sebastian napisał:

Ale miał jej tak odpowiedzieć, czy jej tak odpowiedział ? Dziennikarz wie czy przypuszcza ?

onet twierdzi, że mają kopie tych rozmów. na taki tekst też by się raczej nie zdecydowali bez twardych dowodów. poza tym wiceminister podał się do dymisji - jak myślisz dlaczego?  no, chyba że wyjaśnienie o poczuciu odpowiedzialności za powodzenie reform załatwia sprawę XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, n_i_m_h napisał:

Sam wcześniej sprawdziłem co to za szkoła. . Wszyscy powołują się na tekst onetu, a w nim pełno przypuszczeń typu: "podobno", "miało dojść do"  a już najlepszy jest fragment o dobrze poinformowanym źródle w kancelarii Prezydenta. 

Wielki bunt, a sprawa opisana po miesiącu, nie drążona dalej, dotycząca ilu osób? 19 na 260. 

Rzucony nagłówek z prowokacyjnym słowem bunt. Vasquezy łykną. Pic na wodę.... 

Mam fajnego antypisowego kolegę z tych co to do zdjęć profilowych na fb co rusz dodają dzika, coś czarnego, karpie, gejowskie tęcze, herb Gdańska itd. 

Teraz moda na walenie w pisa śmiercią Kosteckego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, quevas napisał:

wiesz jaka część strusia pozostaje na zewnątrz, kiedy już łeb schowa w piasek ?

pozostając w takiej pozycji masz tupet zabierać głos ?

 

Struś nie chowa głowy w piasek. Znów brak podstawowej wiedzy z biologii, jesteś największym przeciwnikom strajku nauczycieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polskignom napisał:

yyy, naprawde polityka u Was powoduje, ze kogos wypieprzacie ze znajomych i sie z nimi nie widujecie? Fuck me...

Widywać się widuję, ale po co mam oglądać syf na fb? Selekcja i widzę głównie tylko to, co może mnie interesować, a nie irytować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

 

"Emilia jest uzależniona od środków psychoaktywnych" [TVP]

 

kawka z rana i fajka miedzy wpisami.

6 minut temu, matek napisał:

Widywać się widuję, ale po co mam oglądać syf na fb? Selekcja i widzę głównie tylko to, co może mnie interesować, a nie irytować. 

ale czy w ten sposób nie zamykasz się w bańce informacyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, matek napisał:

Widywać się widuję, ale po co mam oglądać syf na fb? Selekcja i widzę głównie tylko to, co może mnie interesować, a nie irytować. 

słabo. cała zabawa dołączenia do jakieś grupy czy to forum polega na tym aby właśnie w szczególności czytać odmienne opinie, np flubera nie doceniam bo jest kalką wszystkich zwolenników pisu co mam na fb ale np julek czy raport są bardziej oryginalni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odrobił pracę domową

Sprawa sędziów

Deforma

Strajk nauczycieli

Kuchcinski

 

Opozycja jednak nie jest tak bezdennie głupia, najcięższe działa, sprawy społecznie ważne, głośne wypływają w przeddzień wyborów. 

Nie wierzę w przegraną PiSu z tego powodu ale na całe szczęście te afery utną im trochę poparcie wśród niezdecydowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

 

 

Opozycja jednak nie jest tak bezdennie głupia, najcięższe działa, sprawy społecznie ważne, głośne wypływają w przeddzień wyborów. 

Nie wierzę w przegraną PiSu z tego powodu ale na całe szczęście te afery utną im trochę poparcie wśród niezdecydowanych

nie ma bata. wpada wyrównanie na 500 plus oraz oczywiście 15 września bodajże głosowanie nad najniższą krajową. Bang !!! Lecimy dalej , to nic że gospodarka rzeszy stygnie i się nam odbije , niech się martwią następni, Jarek ma 70 lat, idealnie odejść po następnej kadencji w chwale „ mamusiu , skąd się wzięłam ? z 500 plus” i w dodatku ulice imienia I posła RP Jarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

nie ma bata. wpada wyrównanie na 500 plus oraz oczywiście 15 września bodajże głosowanie nad najniższą krajową. Bang !!! Lecimy dalej , to nic że gospodarka rzeszy stygnie i się nam odbije , niech się martwią następni, Jarek ma 70 lat, idealnie odejść po następnej kadencji w chwale „ mamusiu , skąd się wzięłam ? z 500 plus” i w dodatku ulice imienia I posła RP Jarka

Jakie to nietypowe przeslanie jak na antypisowca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.