Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

Niezaleznie od tego co zrobi, na pewno ja skrytykujesz:)

A Ty ja obronisz :)

7 godzin temu, darkonza napisał:

Z drugiej strony to zupełnie naturalne również jest to też że ssaki "szykanują" tych którzy są odmieńcami, może wśród innych gatunków nie chodzi akurat o inne preferencje seksualne ale wystarczy trochę inaczej wyglądać i zaraz ma się wpi...ol".

Czyli homoseksualizm jest zgodny z naturą i postrzeganie go jako odmienność a także tępienie tez zgodne z natura jest. Ot typowa walka wewnątrzgatunkowa mająca wyłonić tych cwańszych i silniejszych i zgnoić słabszych - dla dobra, dla powodzenia gatunku.

a co z homoseksualizmem w ekstremalnych warunkach czyli w wiezieniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero zobaczyłem co się działo w Gdańsku 4 czerwca na wiecu niewiadomo kogo. Wałęsa kiedyś krzyczał do kogoś "zabierzcie małpie brzytwę".

Wybory za kilka miesięcy a w ramach "nowego otwarcia" wystawiają Tuska, który stracił coś co posiadał kiedyś "dobre przemówienie". Tuska, który w każdym sondażu prezydenckim przegrywa z Dudą, Tuska, który zawalił KE wybory.

A to ciągłe podkreślanie jaki to jest świetny wynik, mimo tego, że to łączny wynik pięciu czy sześciu partii.

Na dodatek, uporczywe wystawianie na scenę byłego (24 lata) prezydenta Wałęsę, byłego preydenta(14 lat) Kwaśniewskiego i byłego już prezydenta (4 lata) Komorowskiego. Gwoździnaem do trumny tego kabaretu było pojawienie się na scenie typowego "no-name" Frasyniuka, którego nie kojarzy 92% polskich wyborców, a który to na scenę zapraszabyłego aparatczyka PZPR i razem skandują "We free people". Dla Grzesia, mocno zaangażowanego w NZS miejsca zabrakło.

Może ta opozycja niech sobie poogląda dokumenty Netflixa czy HBO o nowych gwiazdkach demokratów w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Twój ulubieniec w gazie:)

Cytat

Powtarzałem to wielokrotnie i powtarzam jeszcze raz. Jestem europarlamentarzystą, przyjąłem zgodnie z obietnicą mandat

Robert Biedroń dzisiaj

Cytat

Wystartuję do europarlamentu i nie przyjmę mandatu (http://www.tvn24.pl)

Robert Biedroń w styczniu

Nie dość, że kłamie, to jeszcze na bezczelnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, quevas napisał:

swoją drogą, Koalicja mogłaby popracować nad swoim językiem.

dwie propozycje na cito :

a] przestać używać nazwy "Prawo i Sprawiedliwość", bo te słowa mają zbyt duży kaliber, więc mimowolnie dodają powagi i rangi nosicielowi, nawet jesli w praktyce zajmuje się on ośmieszaniem ich sensu.

 Tylko "PIS". Kto użyje w dowolnym wystąpieniu "P ... i S..." płaci tauzena do kasy.

 

w TVP już wiedzą, jak to działa, "PIS" nie używają nigdy, bo "PIS" nic nie znaczy w warstwie semantycznej. Koalicja musi zrobić na odwrót. Tymczasem nawet taki stary lis jak Michał Kamiński w jednym wywiadzie odmienia "Prawo i Sprawiedliwość" przez wszystkie przypadki".

 

Hasło na wiece wyborcze [podaję z dobrego serca] : "Prawo i sprawiedliwość albo PIS, wybór należy do Was !". I powtarzać to bez przerwy, jak uczył klasyk. To że służył złej sprawie nie oznacza, że nie był zręcznym technikiem.

 

b] krytykując polski Kościół katolicki i jego bezideowość,  demoralizację, abnegację - czynić to zawsze, powtarzam : zawsze, powołując się na słowa i działania papieża Franciszka

 

zrobić z niego  tarczę i używając cytatów naparzać zza niej bez ustanku; PISowscy politrucy będą musieli stawać na chudych uszach, zeby dowieśc katolikom, nawet z prowincji, że Koalicja mówiąca Franciszkiem jest antykościelna.

  

każdy Koalicjant ma sobie wypisać chwytliwe cytaty z papieża i nauczyć się na pamięć, a najważniejsze : wypracować metodę, mechanikę stosowania.

I mówić tak bez przerwy, powtarzać uparcie przez te pół roku, bo niegramotnośc artykulacji i deficyt konsekwentnej narracji były największymi błędami KE podczas ostatniej kampanii.

  

Mam nadzieję, że Ciebie posłuchają. Lis i Janda odpierdolą najlepszy kabaret w historii, kiedy PIS zrobi większość konstytucyjną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

zatem,  ja również mam taką nadzieję.

rządy PIS z większością konstytucyjną, to będzie kabaret, przy którym Lis i Janda okażą się smutniejsi od mszy żałobnej.

Spodziewasz się czego?

54 minuty temu, quevas napisał:

 

 

zrobić z niego  tarczę i używając cytatów naparzać zza niej bez ustanku; PISowscy politrucy będą musieli stawać na chudych uszach, zeby dowieśc katolikom, nawet z prowincji, że Koalicja mówiąca Franciszkiem jest antykościelna.

 

Dla katolików z prowincji papież to Jan Paweł 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

@julekstep

Twój ulubieniec w gazie:)

Nie dość, że kłamie, to jeszcze na bezczelnego:)

Jest dobry, ale Czaskowsky lepszy. 

3 godziny temu, quevas napisał:

chciał, ale mu nie pozwolono

Wiadomo, wysłał pachołka aby wypowiedział jego "mądre słowa" chwilę przed Tuskiem. 

Godzinę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:
chętnie zagłosuję w następnych wyborach na partię, która zrobi porządek z właścicielami koni i nakaże im sprzątanie końskich gówien z leśnych ścieżek, no ile mozna slalomem biegać
 
 

A ja zagłosuję chętnie na partię, która zakaże biegania po szlakach konnych w lesie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sebastian napisał:

 

A ja zagłosuję chętnie na partię, która zakaże biegania po szlakach konnych w lesie :) 

wut? co to niby są szlaki konne? 

ja tu mówię o poważnym problemie - w mojej okolicy jest dużo stadnin i są też piękne lasy  (puszcza i rezerwat), niestety wszystko osrane

skoro po psach trzeba sprzątać to dlaczego nie po koniach?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

wut? co to niby są szlaki konne? 

ja tu mówię o poważnym problemie - w mojej okolicy jest dużo stadnin i są też piękne lasy  (puszcza i rezerwat), niestety wszystko osrane

skoro po psach trzeba sprzątać to dlaczego nie po koniach?

Może dlatego, że jak zapierdzielasz koniem w galopie to patrzysz w przód i nie widzisz jak się zesra ? Przecież to jest 30 na godzinę a koń jest zwierzęciem które może się przestraszyć byle czego więc naprawdę trzeba się skoncentrować na kontroli. 

 I czy widziałeś kogoś sprzątającego po psie w lesie ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

 

 I czy widziałeś kogoś sprzątającego po psie w lesie ? 

 

no ale jest różnica międzi psią a końską kupą jeśli chodzi o gabaryty

a sprzątać mogą właściciele stadnin, najwyżej koszty doliczą do rachunku klientom, miłośnicy jazdy konnej raczej do biedoty nie należą

no tak nie powinno być, że idziesz na spacer/rower/bieg  do pięknego rezerwatu przyrody a tu gówno na gównie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością czytam posty Quercusa. Im więcej takich jak on, tym "program" tej całej Koalicji będzie wciąż taki sam, co gwarantuje kolejne jej porażki. Jak widać doły tego pragną. Gracz przeciwnej drużyny ma 2/19 z gry, w tym 0/8 za trzy, do tego 6 strat i +/-    -35. Pierwsza myśl trenera " może w końcu dziada posadzić na ławce", po czym wpada na boisko grupa rozwścieczonych kiboli z chuliganśkiej bojówki "KOD19 Crew" i domaga się, żeby ten nieudolny gracz wciąż "pomagał" swojej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.