Skocz do zawartości
Xamel

Piramidy i inne starocie czyli ufo czy geniusz ludzki?

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć, że wiem iż istnieją szerokopojęci kosmici :smile:

Edytowane przez Krzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć, że wiem iż istnieją szerokopojęci kosmici :smile:

Aha czyli nie wiesz że oddychasz np. tlenem?

/nie sadziłem że sa tacy ludzie jeszcze, ale okay/

btw. a prąd? też go nie widać, ale też nie wiesz czy istnieje tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale dlaczego wnioskujesz, że miałem na myśli coś innego niż napisałem ?

Wiem, że istnieją, w takiej czy innej, choćby prostej formie, mimo że ich nie widziałem. Wynika to z rachunku prawdopodobieństwa. Dla ciebie to pewnie będzie wiara.

Edytowane przez Krzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale dlaczego wnioskujesz, że miałem na myśli coś innego niż napisałem ?

Wiem, że istnieją, w takiej czy innej, choćby prostej formie, mimo że ich nie widziałem. Wynika to z rachunku prawdopodobieństwa. Dla ciebie to pewnie będzie wiara.

Porównałeś to, że nie wiesz czy istnieją kosmici do tlenu bo go też nie widzisz.

Gdzie się mylę?

Nie masz wiedzy na temat tego że tlen istnieje ale jest takie prawdopodobieństwo.

A pytałem też o prąd bo tez mnie zastanawia gdyż nie widać prądu, to musi być ta sama relacja co z tlenem i kosmitami.

Poza tym kwestią tematu nie jest to czy wierzysz w itnienie kosmitów tylko to czy mieli wpływ na tworzenie cywilizacji na naszej Planecie.

--

Gwalcisz pewne elementarne zasady wg mnie, ale mogę sie mylić. 

jaja się dzieją gdyż kulfon nie wie czy żyje w świecie materialnym , a jak go sie zapytalem jakiego dowodu potrzebuje to jebnął focha i sie wycofał gdyż zapewne nie podobała się mu moja dosadna forma postu. Lub oczywiście skapitulował, ale zapomniał wywiesić białą flagę.

Edytowane przez Przem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no sory przem, ale po pierwsze na dzień wczorajszy trochę znudziła mi się ta rozmowa, a po drugie miałem inne rzeczy do roboty, ale obiecuję poprawę i postaram się więcej czasu spędzać w świecie wirtualnym, a mniej w realnym. już spieszę z odpowiedzią.

Nie wiem dlaczego, ale czuję sie jak Cobra, a ten cwaniaczek to kulfon

ja też nie wiem dlaczego tak się czujesz, wydaje mi się że dość gładko wpierdoliłem cię na minę-pułapkę, którą sam zastawiłeś swoim rozumowaniem, niby ,,naukowym" i ,,racjonalnym". zresztą myślałem, że po części przyznajesz mi rację, bo nie odniosłeś się do tego, co do ciebie pisałem, zamiast tego mi z jakimś kobrą wyjeżdżasz. nie mówiąc już o braku konsekwencji w twojej 'metodologii'. potrzebujesz w końcu dowodów, żeby uznać coś za fakt czy nie? w temacie o bogu też swoich dziwacznych twierdzeń bronić nie chciałeś, więc co mi tu z białą flagą wyjeżdżasz. jak zależy ci na podsumowaniu dyskusji w formie wideo, to proponuję raczej

-hi, kulfon

-hi

A jakbym pierdolnął Ciebie krzesłem w Twoją głowę to byłby dla Ciebie dowód na materialność krzesła?

nie, dlaczego? jedyne czego byłbym pewien, to tego, że w moim umyśle powstaje jakieś wrażenie. bo co więcej mam niż własne odczucia czy myśli?

Bo rozumiem iż kwestionujesz istnienie kości co wysnuwa wniosek iż na krzesło też nie masz dowodu.

dobrze rozumiesz. a ty skąd wiesz, że kości istnieją? bo je widziałeś? co to znaczy, że widziałeś? oczyma? wiesz tyle, co znajduje się w twoim umyśle. kto ci powiedział, że to dzięki jakiemuś ,,widzeniu" (dramat...)? potrafisz udowodnić, że zmysł wzroku w ogóle istnieje? albo że istnieją inne zmysły? potrafisz udowodnić, że te rzekome zmysły, w które wierzysz jak w jakieś pierdolone krasnoludki, poprawnie przekazują ci informacje o rzeczywistości? synestetycy widzą kolory dźwięków - kto jest pojebany, my czy oni? a nawiązując jeszcze do tematu obok - skoro wierzysz w istnienie zmysłu słuchu (LOL), węchu (sic!) i kilka innych to jak duży problem masz z zaakceptowaniem tego, że może istnieć zmysł wiary, absolutu, cokolwiek - którego niektórzy ludzie są pozbawieni, a niektórzy są szczęśliwi na tyle, że go mają (czyli zupełnie jak z innymi zmysłami)?

dawaj k**** udowadniaj, jak taki cwany byłeś, jak nie udowodnisz, to znaczy że kłamałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro kulfon nie wiesz że istniejesz to naprawdę wspólczuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki!

a poza tym: BodyCount: +1  :onthego:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jest niematerialne????

Światło ? Oddziaływania?? Pola sił??

Czy o jakąś metafizyki chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytalem jakiego dowodu potrzebujesz, ale skoro wyskakujesz z tym że nie wiesz czy zyjesz w swiecie materialnym co wiedzą np. konie psy i małpy to myslę ze nie ma co dyskutować skoro jesteś na tyle nisko. 

A zatem kończe z Tobą wątek i poczekam na prwadziwą konwersację jak się zdarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

White_Flag.jpg

co za komedia, oczekujesz dowodów na wszystko, a sam nie jesteś w stanie dać żadnego, no gdzie się podział ten przem, nieustępliwy poszukiwacz prawdy, forumowy indiana jones sprzed kilku stron? jest to tym śmieszniejsze, że w temacie obok nawoływałeś do otwarcia oczu i przebudzenia się z matriksa, którym jesteśmy karmieni od dzieciaka przez społeczeństwo, a teraz twój najmocniejszy argument to ,,przecież każdy to wie! jak nie wiesz to jesteś głupi!". a pies i kot jako czołowi orędownicy materializmu tylko podsumowują twoją smutną bytność w tym temacie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo co więcej mam niż własne odczucia czy myśli?

Skoro nie jesteś pewien istnienia krzesła to skąd ta pewność, że masz odczucia i myśli?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównałeś to, że nie wiesz czy istnieją kosmici do tlenu bo go też nie widzisz.

Gdzie się mylę?

Nie porównałem, ja zakładam, czy jak wolisz "wiem", że istnieją mimo że ich nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie porównałem, ja zakładam, czy jak wolisz "wiem", że istnieją mimo że ich nie widziałem.

Co kosmici czy prąd?

Bo jesli już tak porównujesz to jesli kopnął Ciebie prąd to musiałeś mieć styczność z Obcymi w jakikolwiek sensoryczny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prąd istnieją ?

Przem, c'mon dobrze wiesz że nie masz racji.

Edytowane przez Krzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prąd istnieją ?

Przem, c'mon dobrze wiesz że nie masz racji.

W czym nie mam racji?

Porównujesz 'wiarę' w kosmitów z czasteczkami tlenu, których też nie widziałeś.

Tlenem oddychasz więc również musiałeś mieć jakieś sensoryczne przeżycia z kosmitami.

No chyba że Ty także nie wiesz czy istnieje krzesło na którym siedzisz to zmienia postac rzeczy i jak w takie coś sie nie wdaję bo wolałbym rozmowę o tym czy Ziemia jest płaska czy też nie. Bez kitu.

Przyznaj że zrobiłeś złe porownanie i tyle. 

Poza tym zlazłeś z topicu bo temat był o ingerencji w materialne dzieła na naszej planecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

COiTPTmU8AAx_20.jpg

Nie chciałem zaczynać nowego tematu więc wrzucam to tutaj

http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Odkryto-szczatki-nowego-praprzodka-czlowieka-homo-naledi,wid,17836348,wiadomosc.html?ticaid=11590a

Czy Bóg o tym wie?

btw. Kurna wiem że jest moda na niegolenie się , ale bez kitu mógłby 'trima' jakiegoś zastosować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi