Skocz do zawartości

Noah vs Cousins


RappaR

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto według Ciebie jest lepszy



Rekomendowane odpowiedzi

moze i Demarcus moze sobie skoczyc do poziomu superstara jak mu sie zachce, ale co z tego skoro widocznie mu sie nie chce, a przynajmniej do tej pory mu sie nie zachciało

 

Podobno McGrady miał talent i skilla wiekszego niz Jordan, James i Bryant, ale co z tego skoro nie przeskoczył pierwszej rundy

 

gdybanie zostawcie sobie chłopcy na offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i Demarcus moze sobie skoczyc do poziomu superstara jak mu sie zachce, ale co z tego skoro widocznie mu sie nie chce, a przynajmniej do tej pory mu sie nie zachciało

 

Podobno McGrady miał talent i skilla wiekszego niz Jordan, James i Bryant, ale co z tego skoro nie przeskoczył pierwszej rundy

 

gdybanie zostawcie sobie chłopcy na offseason

Jakie nie zachciało? To jak ma grać i ile musi trzaskać żebyś w końcu stwierdził - "DMC ruszył dupę..."

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś się jeszcze bardziej irytujący niż zwykle od czasu, kiedy nauczycielska z polskiego przerobiła z tobą odmianę zaimków.

 

To morze fszyscy zacznijmy pisać jak hcemy, nie zwarzajonc na pisownie?

 

Barcalover na pewno jest mniej irytujący, niż niepoprawne zastosowanie słowa "oboje" lub "obaj". Mniej irytujący jest nawet jego nick. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżę rozje***y, oficjalnym językiem na forum jest ponglish będący miksem dialektu 60-letnich polskich emigrantów spod Londynu, korpomowy 25-latków w kardiganach i ciekawostek Michałowicza zajumanych z angielskiej wikipedii, a ktoś czepia się odmiany ,,oboje"? come on, chłopaki, dajcie mi a break...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o żadną odmianę "oboje". "Oboje" stosujesz, jak mówisz o osobnikach różnych płci. Tak trudno to pojąć?

 

RappaR mówiący o irytowaniu na forum to mniej więcej tak, jakby Curry ubiegał się w liście otwartym do ligi, by wycofali rzut za 3 punkty.

 

Pisałem, że nikogo nie chcę obrazić, więc nie musicie teraz płakać, bo żadnej krucjaty nie prowadzę, tylko chcę Wam pomóc. Myślę, że niemal każdy z Was styka się na co dzień zarówno z kobietami, jak i mężczyznami, zatem takie podstawy Wam się jak najbardziej przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nie zachciało? To jak ma grać i ile musi trzaskać żebyś w końcu stwierdził - "DMC ruszył dupę..."

 

?

stwierdze to najwczesniej w polowie sezonu jak Kimgs wciaz beda grali a DMC nie odpierdzieli siebie sprzed offseason

poza tym czy on teraz prezentuje poziom superstara to tez dobre pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym czy on teraz prezentuje poziom superstara to tez dobre pytanie

 

23pts/12reb/2ast/1stl/2blk na 51% fg i 80% ft w 32 minuty/mecz.

 

Dla porównania Davis robi 25/11/2/2/3 na 56% fg i 79% ft w 37 minut/mecz.

 

Wpływ obu panów na defensywę też już ktoś gdzieś przytaczał. No i bilans również póki co na + dla Cousinsa :)

 

Jak ktoś ma wątpliwości co do aktualnej gry DMC, to polecam mecz z Clippersami w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chcę Wam pomóc.

 

To jest chyba największa patologia naszych czasów - osoba uważająca, że pomaga innym w czymś, czego Ci drudzy nie potrzebują. Stąd leczenie gejów (mimo że to ich wybór), nawracanie niewiernych itp. Przykłady z tego forum: wywyższanie adv stats, wywyższanie oglądania meczy (ci którzy tego nie robią tracą sporo) itp..

 

Pozwól proszę osądzać mi co jest dla mnie dobre, a co nie. Jeśli chcesz zwracać uwagę, to to rób, ale nie oszukuj że mi pomagasz .

 

Jako dziecko nigdy nie mogłem się doczekać aż przestanę mieć styczność z językiem polskim - oddał bym całą wiedze o romantyzmach, Mickiewiczu, dziadach itp (na szczęście i tak jest bardzo niewielka) aby np zrozumieć dowód twierdzenia o funkcji uwikłanych(które i tak mi nie jest potrzebne i jest dla mnie nie istotne). To nie jest tak, że uważam że gramatyka języka jest mało ważna. Uważam wręcz odwrotnie - nie mogę pojąc jak możliwe,, że w tak ważnej kwestii ważniejsza jest tradycja od logiki. Ale skoro tak woli większość, to staram się dostosować. Zawsze możesz włączyć mnie na ignora lub poprosić Borysa o antylike button - gdzie mógłbyś dodatkowo post z Oboje zantylajkować(to słowo to stworzony przeze mnie neologizm)

 

Peace with u bro

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił Wam uwagę na głupi błąd, a Wy się produkujecie jakby napisał, że Lebron ma słaby support.

No i super, każdy się może produkować na te posty, na które ma ochotę. Ty np wyprodukowałeś się na moje wyprodukowanie i gra gitara.

 

Luzik barcalover. Rozumiem, że miałeś dobre intencje i przepraszam, że nie potrafię z nich skorzystać.

 

:positive:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.