Skocz do zawartości
edi_gein

Zoom vs Airmax przy rozciegnie podeszwowym

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki Panowie!!!

Teraz mam już pełną jasność. Mimo że X wizualnie to nie do końca moja bajka to trzeba będzie wysupłać te cztery i pół stówki bo opinie te buty maja znakomite. Jeszcze raz wielkie dzięki!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie pomocy!!!

Jeszcze raz zwracam się do Was o pomoc!!!!

Buty , które są obecnie dostępne na rynku niestety nie są dla mnie. Przymierzałem chyba połowę nowych butów i lipa. Lebrony 10 i 10elite są za wąskie i cierpnie mi noga tak że po rozgrzewce już musiałem zdjąć. W 11 i 12 nie włożę nogi. Przymierzałem też różne soldiery, hyperfusy, hyperdunki , rosy itp. Te wszystkie nowe technologie nie dla mnie. Niektóre za ciasne, niektóre wcale nie trzymają stawu skokowego ( a dla mnie to oprócz amortyzacji najważniejsza sprawa). Najlepiej wspominam swoje stare skórzane Jordany . Czy te które są dziś dostępne nadają się do gry? Myślę o modelu 6-17-23. Niedługo wchodzi na rynek model Nike Hyperposite 2 , który ma świetną amortyzację i trzymanie stawu skokowego. Nie wiem czy czekać czy brać jakieś stare Jordany. Może coś Howarda?Pomóżcie bo wydałem już majątek na jeżdżenie po Polsce i przymierzanie. zamawianie i odsyłanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie chłopaki z forum polecili Melo 10. Wg mnie bardzo dobrze trzymają kostkę i powinny być ciut szersze niż Nike'i. Minus jest taki, że nie ubierzesz do nich stabilizatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem M10 na nogach i powiem szczerze , że na pewno wygodne ale wystający zoom z przodu i z tyłu sprawia wrażenie bardzo chybotliwego buta. Miałem wrażenie , że chodząc skręcę kostkę. Już bardziej chodzą mi po głowie M9. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SuperFly też w takim razie odpadają, bo też mają wystający zoom z przodu. Melo m9 jak znajdziesz rozmiar. I Howardy. Z tańszych modeli ponoć Stutter Step dają radę i mają air max z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W superFly nie wsadzę nogi ( chyba że przez łyżkę). M9 sa rozmiary i ceny fajne. Nie mam jakoś okrojonego budżetu. Gdybym znalazł buty dla mnie to nawet 6 paczek położę. Tylko czy są takie buty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bierz Melo. Howardy też są fajne, tylko mało osób je kupuje. Najdroższe w tej chwili będą lebrony, Jordany xx9 i kobasy, ale wszystkie odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wypada kwestia bezpieczeństwa kostki w M9? Wiem , że są różne opinie na temat wpływu buta na skręcenie ja jednak wiem , że moje stare jordany niejednokrotnie przytrzymały nogę na ten ważny ułamek sekundy i nogę tylko tak delikatnie podręcałem. Większość takich zdarzeń kończyło się pomyślnie. Czy nie kupie juz dziś takich solidnych , skórzanych butów jak kiedyś? Dla mnie nie ma znaczenia kompletnie waga ani wentylacja buta. Bezpieczeństwo stawu i amortyzacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to poszukaj J'sów 13 - skórzane, masywne, bardzo wygodne a zarazem super stabilne, dośc szerokie więc jest szansa, że Ci stopa wejdzie, wysokie więc i kosteczkę ładnie otulają i mają wkoło stawu skokowego dodatkowo wzmacniającą płytke wstawioną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wolałbym 9. Pytanie czy obecnie dostępne modele retro nadają się do gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9. są wąskie - jeśli miałeś problem z Lebron'ami 10 to w Jordan'y dziewiątki w ogóle nie wciśniesz stopy

i pewnie, że się nadają. Na parkietach całego świata można spotkać zawodników grających w nowych wydaniach Jordan'ów - także w naszej TBL ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem Retro 13 i 12 w fajnej cenie i pełnej rozmiarówce tu:http://bigsklep.pl

Jest jakiś haczyk? 

Tak, to wszystko podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi