Skocz do zawartości

Zoom vs Airmax przy rozciegnie podeszwowym


edi_gein

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Panowie!

 

Postanowiłem sie zarejestrować i poprosic o pomoc w wyborze butów. Otóż problem wyglada tak. Załatwiłem sobie lewa stopę i nabawiłem sie choroby zwanej rozcięgnem podeszwowym. Jest to stan zapalny w okolicach pięty z bonusem K...skiego bólu przy każdym kroku. w chwili obecnej jestem po zabiegach , lekarzach itd.itd. Powoli wracam na parkiet. Potrzebuje bardzo miękkich butów aby stan zapalny nie powracał. W tej chwili gram w Nike Actualizer które maja system Airmax. Generalnie buty oceniam bardzo słabo ze względu na wytrzymałość, komfort i ochrone stawu skokowego. Jednak Pięta nie boli. Teraz chcę kupic solidne buty i myśle o Lebronach X , które zbieraja bardzo dobre recenzje. Lebrony pod cała podeszwa maja system Zoom. Czy waszym zdaniem to dobry wybór?

Proszę o podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron X mają na całej podeszwie zoom ;)

i szczerze Ci te butki polecam. Poza Kobe VI to drugie w których uwielbiałem grać mimo, że są trochę masywne. Ale i trzymanie kostki bardzo fajne, i trzymanie się parkietu bardzo dobre a system jest niesamowicie skonstruowany. Jest mięciutki jak MAX a daje sprężystość z jakiej znany jest zoom. Uwielbiam zoom'a w tych Lebronach - w żadnych innych butach nic podobnego nie ma a trochę ich mam. Jedyny minus to, że ten system jest otwarty a wiadomo, że jest to mniej wytrzymałe i po dłuższym czasie szyby mogą pęknąc i po systemie.

Jednak wydaje mi się, że Twój wybór jest jak najbardziej trafny i nawet nad innymi butami bym nie myślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedź!!

 

Tak naprawdę do tego modelu przekonała mnie recka na basketzone.pl ,a w tej chwili X można juz kupic w przyzwoitej cenie. Model low nie w chodzi w grę ze wzgledu na staw skokowy. Moim zdaniem wysokośc buta ma znaczenie przy ochronie stawu skokowego. Oczywiscie gram jeszcze dodatkowo w stabilizatorach. Wazne żeby było miękko!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie jeszcze raz poproszę o podpowiedź. Butków jeszcze nie kupiłem( pojawiły się ważniejsze kwestie).Po czasie temat miękkich butów powrócił i znowu zacząłem szperać. Bardzo spodobały mi się te:http://basketo.pl/product-pol-12363-Nike-Air-Jordan-Flight-9-5.html Z wyglądu bezkonkurencyjne ( dla mnie). Ale brak opinii i recenzji sprawił że wróciłem do LJX.Znalazłem tylko jedna kolorystyke która dla mnie jest do przyjęcia:http://allegro.pl/nike-lebron-x-rozmiar-40-46-i4953051333.html   model 5 czarno czerwone. Czy te butki są oryginalne??? Cena świetna więc trochę podejrzana. Czy lepiej dopłacić i kupić na ataf? Poradźcie. 

Edytowane przez edi_gein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko jedna kolorystyke która dla mnie jest do przyjęcia:http://allegro.pl/nike-lebron-x-rozmiar-40-46-i4953051333.html   model 5 czarno czerwone. Czy te butki są oryginalne??? Cena świetna więc trochę podejrzana. Czy lepiej dopłacić i kupić na ataf? Poradźcie. 

To podróbki. Nie warto wydać na to nawet złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.