Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Texas


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiggins + Terrence Jones w pakiecie na trade pisać na yahoo ;d


BTW liczyłem predictions z Total mogłem się walnąć gdyż robiłem to podczas trade niby napisałem statystyki bez tradu ale niektóre z trade są trzy kategorie max. Jest ciasno i tak to prognoza wszystko w praniu wyjdzie. :grin: Jeszcze przy remisie w remisie w statsach robiłem ex aequo i opuszczłem jeden punkt nie wiem czy tak się robi. 

Nawet nie mam pojęcia czy te predictions łapią 13 graczy czy 10 możecie napisać ;) 

1.GL 93pkt
2. OWL 92
3. JA 90
4. BERKINGKS 90
5. Gilus 80
6.asap mob 78
7. Sparta 77
8. ŁDZ 75
9. Unia 75
10. Wolf 69
11. mrozu 65
12. Kucio 59
13. Roto 56
14. 2m 53
15. Jan's 38




 

Edytowane przez siwy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins + Terrence Jones w pakiecie na trade pisać na yahoo ;d

 

 

BTW liczyłem predictions z Total mogłem się walnąć gdyż robiłem to podczas trade niby napisałem statystyki bez tradu ale niektóre z trade są trzy kategorie max. Jest ciasno i tak to prognoza wszystko w praniu wyjdzie. :grin: Jeszcze przy remisie w remisie w statsach robiłem ex aequo i opuszczłem jeden punkt nie wiem czy tak się robi. 

Nawet nie mam pojęcia czy te predictions łapią 13 graczy czy 10 możecie napisać ;) 

 

1.GL 93pkt

2. OWL 92

3. JA 90

4. BERKINGKS 90

5. Gilus 80

6.asap mob 78

7. Sparta 77

8. ŁDZ 75

9. Unia 75

10. Wolf 69

11. mrozu 65

12. Kucio 59

13. Roto 56

14. 2m 53

15. Jan's 38

 

 

 

 

 

Chyba chodzi o mnie :D berKNICKSi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ekipa w IV lidze - Wolf-Pack :grin: ?

Wilk się rozdwoił, czy ktoś uznał go za swojego guru fantasy?

Jak widac zarowno ksywka jak i nazwa druzyny nie sa oryginalne, wiec w przyszlym roku zmieniam ta druga ;-)

 

WiLQ na multikoncie ;) będzie dochodzenie!

Dochodzenie juz bylo - http://www.e-nba.pl/topic/3685-sezon-201415-liga-iv-texas/page-3?do=findComment&comment=299050

Zreszta gdybym jechal na multikoncie to na pewno nie nazwalbym sie identycznie ;-) 

Chociaz to moglby byc ciekawy eksperyment dolaczyc do nowej ligi i sprobowac awansowac ponownie...

 

nikt na multi nie jedzie, tak sie złożyło że z 2 różnych watach wilki przybyły :grin:

True, true... chociaz dokladnie to bym napisal gdybym jechal na 2 kontach ;->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie mi ustalic i poprawic nazwy druzyn z pierwszego posta, bo po zmianach nie wiem kto jest kto.

 

Poniżej Nasze wybory, komentarz dodam jutro. wiLQ śmiało ;-)

Prosze bardzo! Wrzucam swoje wrozenie z arkuszy ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi, ale nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajmie ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie o niczego nie gwarantuje]:

Unia Oświęcim [jak sie udalo zebrac tyle gwiazd i okej uzupelnienia? Gratulacje za to i moj faworyt do #1]

Owls [zatankowane asysty, reszta mocna, podoba mi sie konstrukcja choc jest tu tez sporo znakow zapytania]

kucio's podbija NBA [fajny fundament, ale duzy zalezy od FAsow]

GLTeam [sporo ryzyka zdrowotnego i duzy nadmiar blokow, zakladam trejd i lepszy bilans kategorii]

Wolf Pack [dobry fundament, ale przydaloby sie troche trojek/przechwytow, jak widac nazwa zobowiazuje ;-)]

 

"Dolne rejony tabeli" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

2m Team [tylko jedna gwiazda roto i za duzo dziur w skladzie]

Jan's Super Team [zdecydowanie za plytka druzyna jak na 1 zawodnika z czolowki]

 

Hmmmmm, wyszly mi tu tylko 2 druzyny, ktore z czystym sumieniem moge umiescic w dolnych rejonach takze chyba Wam sie zapowiada bardzo wyrownana liga ;-)

 

BTW, Roto Rookies ma komiczny nadmiar przechwytow, wiec slijcie mu oferty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia Oświęcim [jak sie udalo zebrac tyle gwiazd i okej uzupelnienia? Gratulacje za to i moj faworyt do #1]

 

Tajna technika, nie mówcie nikomu ok? Po prostu twój komputer 2h przed draftem musi odwalić, tak, żebyś go naprawił dopiero godzinę po zakończeniu draftu i wtedy masz pewność, że bot wybrał ci świetny team :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajna technika, nie mówcie nikomu ok? Po prostu twój komputer 2h przed draftem musi odwalić, tak, żebyś go naprawił dopiero godzinę po zakończeniu draftu i wtedy masz pewność, że bot wybrał ci świetny team :smile:

 

To masz życzliwych kolegów w lidze, bo mogli ci nawrzucać do zespołu niepotrzebnego szrotu. No chyba że wcześniej ustawiłeś swoje ceny, to taka taktyka jak najbardziej na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz życzliwych kolegów w lidze, bo mogli ci nawrzucać do zespołu niepotrzebnego szrotu. No chyba że wcześniej ustawiłeś swoje ceny, to taka taktyka jak najbardziej na +

 

no niestety, ale komputer chyba zapomniał mi wcześniej powiedzieć, że zamierza się zepsuć, bo byłem nastawiony na obecność na drafcie i nic z cenami nie robiłem :) jeśli koledzy pomogli to dziękuję bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.