Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

ej, niektórzy  graja tez w innych rozgrywkach  i maja już pozajmowane terminy, dochodzi do tego tez zycie prywatne, plus naprawdę pozno zaczelismy.

Pozdro,

 

To jest oczywiście jasne, ale mamy graczy, którzy przez cały miesiąc ustawili jako dostępne jedynie 3 dni. Strasznie zawęża nam to pole manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiście jasne, ale mamy graczy, którzy przez cały miesiąc ustawili jako dostępne jedynie 3 dni. Strasznie zawęża nam to pole manewru.

 

No jest to problem, najgorsze jest  to ze  Tocheck zaznaczył sporo terminów a z ankiety  na ta chwile  najlepiej wypada termin w którym akurat on nie może .

 

poczekajmy na 12 -tego gm niech zagłosuje i mam nadzieje ze razem znajdziemy dogodny termin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja apeluje aby termin ustalić jak najszybciej. Poczekajmy jeszcze trochę i okaże się że ludziom powpadają inne rzeczy i w ogóle się nie dogadamy. Też mamy życie prywatne i na tą chwilę nic w nim nie można ustawić bo trzeba póki co mieć zarezerwowane z 10 dni w październiku na 1 draft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież głosowałem....

zaraz sprawdzę

 

EDIT:
już głosowałem ale się coś nie zapisało, dlaczego tylko można głosować na daty powyżej 10 października? wcześniejsze z automatu odrzucamy? bo jak coś to ja mogę wszystkie do tego czasu

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już głosy wszystkich trzynastu managerów, którzy zameldowali się w lidze (dwie osoby nie odwiedziły forum od czasu losowania) i wygląda na to, że draft odbędzie się 12 X o 22:00. Termin potwierdzimy w niedzielę. Po przyklepaniu draftów w pozostałych ligach trzeba będzie rozejrzeć się za możliwościami wymiany dla Tocheck'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ja wbije za Tochecka

Wygląda na to, że nic nie stoi na przeszkodzie. Wkrótce zadziałamy.

Czy sa jakies szanse kontaktu z tymi 2 managerami którzy jeszcze nie wypowiedzieli się na temat draftu, czy wogole będą brac w nim udział - draft z 2 automatami to masakra ...

Staramy się nawiązać z nimi łączność.

Edytowane przez nixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wogole  będą brac w nim udział - draft z 2 automatami to masakra ...

No właśnie, do draftu nieco ponad tydzień i trzeba to szybko ogarnąć, jeżeli nie będzie żadnego kontaktu to trzeba szukać kogoś na ich miejsce chyba.

może już myślmy nad planem awaryjnym - może dajmy znać  jeśli znajda się chętni na zastępstwo  ,ze istnieje możliwość dołączenia do naszej ligi

Tak informacyjnie, jak ta dwojka sie nie stawi na Yahoo to nie bedzie zadnych automatow tylko mniejsza liga.

Problem z zastepstwami jest taki, ze zuzylismy liste rezerwowa na uzupelnienie poziomu III brakow spowodowanych przez olewusow i rezygnacje. Ewentualnie moznaby sie zastanowic czy warto przetransferowac kogos z rownoleglej ligi skoro draftujecie jako pierwsi, ale i to nie bedzie rozwiazanie problemu tylko danie wiecej czasu dla spoznialskich.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.