Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, agresywnychomik napisał:

dzieki nadmiarowi czasu z powodu self isolation zrobilem platyne w Bloodborne, wrocilem do gry po 5 latach. 

Jak ktos nie gral to polecam.

 

Jeśli grałeś w BB i podobała się ( ja osobiście czekam aż wyjdzie na pc ) to mogę polecić Ci serię Dark Souls ( osobiście najlepsza dla mnie 3 a najtrudniejsza 2 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2020 o 12:25, josephnba napisał:

Jako że mam 2 tygodnie wolnego i czasu sporo postanowiłem zagrać w KOTORa, bo to najlepszy tytul ever z SW

Niestety na windows 10 gra mi nie śmiga...

Miał kttos podobny problem?

Nie jestem ekspertem w emulatorach czy innych dziwnych rozwiazaniach, wiec może podpowie ktos starszemu panu jak odpalić tę jebaną GRE!!!!?????

 

 

dobra nie było tematu, jestem infogeniuszem, udało się

https://www.swtor.com/

To jest najlepsza gra w uniwersum sw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian napisał:

https://www.swtor.com/

To jest najlepsza gra w uniwersum sw.

przecież to jest luźna kontynuacja kotorów

+ jedynka KOTORa w zdecydowanej większości rankingów jest nr 1 gierką jeśli chodzi o uniwersum SW 

 

... a i tak mass effecty je zżerają :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Żadnych szans :)

ja osobiście nie trawię MMORPGów, więc - żeby nie być niesprawiedliwym (bo z samej zasady odrzucam swtora) - posiłkuję się wszelkiej maści rankingami  -> i tutaj nie jestem w stanie znaleźć rankingu w którym jedynka KOTORa nie byłaby najlepszą gierką z tego uniwersum 

a Mass Effecty zżerają bo to z grubsza to samo co KOTOR tylko lepsze i w innym (super ciekawym) uniwersum :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ja osobiście nie trawię MMORPGów, więc - żeby nie być niesprawiedliwym (bo z samej zasady odrzucam swtora) - posiłkuję się wszelkiej maści rankingami  -> i tutaj nie jestem w stanie znaleźć rankingu w którym jedynka KOTORa nie byłaby najlepszą gierką z tego uniwersum 

Kotor jest świetny. Grałem i uwielbiałem ale SWTOR ma jednak - dzięki ludziom - lepszy klimat. Kurde aż sobie zaraz kupię premium znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MA23 napisał:

Jeśli grałeś w BB i podobała się ( ja osobiście czekam aż wyjdzie na pc ) to mogę polecić Ci serię Dark Souls ( osobiście najlepsza dla mnie 3 a najtrudniejsza 2 ).

W 2 mam z 1000+ godzin... Chyba najlatwiejsza ;)

Az sprobuje te mass effecty w kotora 1 i 2 oczywiscie pokonczylem light i dark side.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, agresywnychomik napisał:

Az sprobuje te mass effecty w kotora 1 i 2 oczywiscie pokonczylem light i dark side.

Jak stawiasz na gameplay to pewnie nalezaloby od dwojki zaczac (jedynka sie troche zestarzala) - jak stawiasz na historie to warto cala trylogie od deski do deski (jak transferujesz sejva to wybory z jednej czesci maja wplyw na kolejne itp)

a ze historie Mass Effect ma kozacka....

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
43 minuty temu, rahu napisał:

fm21 ktoś już coś?

miałem okres że "Odwracając bieliznę na druga stronę zaoszczędzisz czas na pranie" ale po kilu latach stagnacji odpuściłem a teraz jak jest...ktoś wie?

uuu spozniles sie troche - jakies 3 miechy teamu fm20 bylo za free na epicu :)

generalnie stagnacja caly czas (choc ofc w swojej kategorii gierka bezkonkurencyjna) - ale po paru latach moze milo zaskoczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, the_secret napisał:

Kilka razy do roku nachodzi mnie ochota by w coś zagrać, więc pytanie do was: Grał ktoś tutaj w Watch Dogs? Jeśli tak to jakie opinie?

Odpalałem jedynkę i dwójkę (dwójka swoją drogą była w tym roku za darmo na Epic) i szybko się zniechęciłem. Zaletą tych gier są ładnie wykonane na pierwszy rzut oka miasta, których brakuje w innych grach (Chicago i SF/Oakland), więc samą jazdą po mieście można troszkę nacieszyć oko. Natomiast gameplay i fabuła IMO beznadziejne, przy czym zaznaczam, że wiele czasu tym grom nie dałem, szybko dając sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.