Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Eld napisał:

Nie jest to kolejne zasrane MMO gdzie ostatnio ściągnąłem 85GB CoD MW za free z bnet i po przejściu szkolenia to od razu siup, na pole bitwy. Zanim się nauczyłem otwierać spadochron to rozjebałem się dwa razy. Zanim nauczyłem się otwierać spadochron we właściwym momencie i właściwym miejscu, rozjebali mnie kolejne dwa, jak nie trzy. Jak w końcu udało mi się wylądować i zebrać trochę sprzętu to jeden zdjął mnie ze snajperki a wystawiłem może lewą skroń, a drugi lvl 65, ja 1 po wpakowaniu magazynku w niego, nie wzruszony gość odczekał chwilę i skasował mnie trzema kulkami i to by było na tyle.

Spadochron z defaultu otwiera się sam, masz info na ekranie jakim przyciskiem się go otwiera manualnie. :) Kłamczuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Wiem, to akurat wyłapałem. Gra generalnie jest niesamowita. WoW w wersji solo. Levelowanie postaci. Rozwijanie jej. Ale mam takie nieustanne uczucie, że jak odpuszczę dialogi to wiele stracę, więc ślęczę i czytam...

Nie jest to kolejne zasrane MMO gdzie ostatnio ściągnąłem 85GB CoD MW za free z bnet i po przejściu szkolenia to od razu siup, na pole bitwy. Zanim się nauczyłem otwierać spadochron to rozjebałem się dwa razy. Zanim nauczyłem się otwierać spadochron we właściwym momencie i właściwym miejscu, rozjebali mnie kolejne dwa, jak nie trzy. Jak w końcu udało mi się wylądować i zebrać trochę sprzętu to jeden zdjął mnie ze snajperki a wystawiłem może lewą skroń, a drugi lvl 65, ja 1 po wpakowaniu magazynku w niego, nie wzruszony gość odczekał chwilę i skasował mnie trzema kulkami i to by było na tyle.

Pewnie potrzebował tej chwili odczekania, aby otrzeć łzy śmiechu na widok tego z jakim pro przyszło mu się zmierzyć. 

Poleciał uninstall. 

Jedyne MMO jakie praktykuje teraz to tysiąc i piłkarzyki na kurniku. 

W3 to nie single WoW.  Rozumiem, że próbujesz przyrównać to do czegoś w co kiedyś grałeś i znasz/znałeś. To action rpg, który był projektowany z myślą o konsole. Levelowanie postaci i rozwijanie. Masa gier ma to o wiele lepiej rozwiązane. 

Ja długo się opierałem W3 głównie dlatego, że mam za słabego kompa, ale dzięki CV-19 i GeForce Now gram sobie. Na tym fabularnym poziomie trudności bo jestem już stary i koordynacja ręka oko już nie ta sama i w pewien sposób jestem zależny od szybkości netu. No i jestem casualem :P chociaż biorąc pod uwagę ile godzin już przegrałem w W3 to chyba nie do końca.

Co do MMO i tysiąca/piłkarzyków na kurniku. MMO to nie to samo co multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Destiny 2 jest genialne, brać póki jest - nie traktuję tego jako MP, tylko gram kampanię i misje fabularne, które za 3 miesiące mają być usunięte. Dlatego do tego czasu radzę to ograć, jedynie kampania Titanfall 2 sprawiła mi taką robotę, a nie pamiętam by była inna gra, żebym tylko czekał aż skończę robotę by siąść do niej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd krzyk o TLOU2. Gram sobie teraz w Destiny 2 - w całej grze nie ma jednego liczącego się NPC, który jest białym mężczyzną. Poza tym? Pełen przegląd ras i płci, tej jednej brakło ;)

Gra się fajnie i wyjebane na tego typu proporcje, gdyby nie to, że i tak jest płacz, że white privileges i dyskryminacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tak, raz na jakiś czas złapie mnie na odkopanie sentymentalnej pozycji.

Ostatnio odpaliłem następujące tytuły:
Broken Sword i Dungeon Keeper 2 i nie wiem czy po prostu jestem stary i działa sentyment dzieciństwa, ale cholera to są dalej miodne gry, które potrafią mnie wciągnąć na kilka dobrych godzin przy pojedynczym posiedzeniu w przeciwieństwie do nowych gier.

Zdecydowanie polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał:

Panowie, powiem tak, raz na jakiś czas złapie mnie na odkopanie sentymentalnej pozycji.

Ostatnio odpaliłem następujące tytuły:
Broken Sword i Dungeon Keeper 2 i nie wiem czy po prostu jestem stary i działa sentyment dzieciństwa, ale cholera to są dalej miodne gry, które potrafią mnie wciągnąć na kilka dobrych godzin przy pojedynczym posiedzeniu w przeciwieństwie do nowych gier.

Zdecydowanie polecam ;)

Popróbuj starych, kultowych gier. Ale tych, w które za młodu nigdy nie grałeś.

Zrozumiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

Nie grałem w jedynkę Broken Sword za młodu - tylko w dwójkę, liczy się? ;)

Akurat point and clicki to gatunek, który w zasadzie stoi w miejscu od połowy 90's, więc się nie liczy :P

W tych komiksowych to nawet grafa już wtedy była baaaardzo dobra (patrz Day of the Tentacle)

 

ale generalnie malutko gier przechodzi próbę czasu (i pewnie większość to właśnie przygodówki + ew erpegi ze złotej ery*)

 

* ale tu też różnie bywa ->  np fallout 1 fatalnie się zestarzał

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś mam żal ze w polskiej wersji językowej nie można było skończyć Might&Magic 6. Gra wieszała się tuż przed końcem gdy zakładało się skafander i trzeba było wykorzystać z dupy lasery. Ściągnąłem nawet wersje oryginalna ( w tamtych czasach oczywiście polegało to na tym ze się kupiło i zamówiło poczta ) ale nie doszedłem już tak daleko. Ciekawe czy ktoś skoczył 6?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, memento1984 napisał:

Ei no, fani nawet dorobili pelny tryb multiplayer dla kilkuset osob at a time - ciezko o lepsza darmowa gierke jak fonline (czyli fallout 1)!!!!

grzeszysz

FOnline - gra MMO, stworzona w oparciu o silnik Fallout 2.

:P 

dwójka zestarzała się ciut lepiej :) (bo w zasadzie z tego co pamiętam tam główne zmiany 'techniczne' obracały się wokół poprawy interfejsu, który w jedynce był okrutnie drewniany).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2020 o 00:32, P_M napisał:

Nie grałem w jedynkę Broken Sword za młodu - tylko w dwójkę, liczy się? ;)

Nie. Zagraj sobie po raz pierwszy w tak wysoko oceniane i cenione klasyki jak Half Life 1, Devil May Cry 1, Tomb Raider 1-3, Silent Hill 1, Final Fantasy VII etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.