Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gamejros napisał:

Hitman za darmo na PS4. Prawdopodobnie jakiś bug, więc się spieszcie z pobieraniem.

Można grę sprawdzić na free trial od 28 kwietnia do 5 maja. 

Kiedyś był w ramach abonamentu na PS+. Bardzo miło wspominam "Sezon 1" i chyba go odkurzę, bo mam go jeszcze na konsoli. 

30 minut temu, rw30 napisał:

wow, miałem kiedys przez jakiś czas prenumeratę w czasach Unreal Tournament

gimby nie znajo :P 

Unreal Tournament > Quake 3 Arena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka konsole warto teraz kupic? Ps4 czy xbox s? Ostatnio widzialem xbox s za 199$ z jednym kontrolerem i 3 grami (jakis tam thieves, fortnite i minecrap), digital edition. O co tu chodzi, ze to takie tanie? Jak tam wyglada kupowanie digital games Vs br? Te nowe modele z nowym os’em to wogole modowalne (xbox vs ps4). 
widzialem jakies pakiety 100 gier dostep pakiet 19.99 miesiac, dodatkwo za jakies chuk-wie passy/cos-tam-cos-tam.

co byscie polecili?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

co byscie polecili?

Dopóki Sony będzie trzymać się polityki produkcji gier na wyłączność (nawet jeśli po jakimś czasie będą trafiać na PC) a te gry będą tak świetne jak Uncharted, God of War, Last of Us, Detroit: Become Human czy Horizon: Zero Dawn to zawsze będę się trzymał PS ponad Xbox. Obecnie to bym się raczej zastanawiał czy brać PS4 pro czy poczekać do końca roku na PS5. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić co zrobić bo to zależy jak dodatkowo Ci się spieszy z kupnem. Jeżeli już teraz bo nuda wirusowa to na PS5 nie poczekasz. 
 

z promocja PS5 zapewne będzie pare ciekawych promocji:

- na stary sprzęt co już widać po cenie 200$
- na nowy albo super cena otwarcia albo po 15 stycznia jak wejdzie poświąteczny marazm. 
- co ważne nowa konsola zapewne uruchomi nowe gry które pociągną na PS4 także. 
 

Jeżeli jest super cena i chcesz już mieć konsole bo masz dużo czasu to proponuje 4. 
Jezeli przyjdzie lato i virus minie a Ty i tak w te ciepłe dni nie będziesz dużo w domu to warto poczekać albo na lepsza cenę 4 albo na 5 w grudniu. 
decyzja z 5 należy skoordynować tez z tym jaki masz TV 

im lepszy TV tym bardziej warto wejść w 5. 
docenisz wtedy zapewne nowa generacje grafiki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

Jaka konsole warto teraz kupic? Ps4 czy xbox s? Ostatnio widzialem xbox s za 199$ z jednym kontrolerem i 3 grami (jakis tam thieves, fortnite i minecrap), digital edition. O co tu chodzi, ze to takie tanie? Jak tam wyglada kupowanie digital games Vs br? Te nowe modele z nowym os’em to wogole modowalne (xbox vs ps4). 
widzialem jakies pakiety 100 gier dostep pakiet 19.99 miesiac, dodatkwo za jakies chuk-wie passy/cos-tam-cos-tam.

co byscie polecili?

 

Generalnie budżet vs jakość. 

Xbox teraz to taniocha, sama konsola kosztuje grosze, do tego równie tanio ma się dostęp do passa, które casual graczowi wystarczy w zupełności. 

Minus taki, że jak masz kompa, to wszystko masz na nim, do tego gorsze exclusive na nim, ale w sumie zależy ile grasz. Plus wyścigi ma lepsze Xbox.

W sumie jak musisz zadawać takie pytanie Xbox Ci spokojnie wystarczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w co grasz, PS lepsze exclusivy przygodowe powiedzmy, Xbox wyścigówki. Ja np gram w simracingu i dla mnie tylko Xbox. Cała reszta taka sama, kwestia pada, znajomych z którymi możesz grać online(w Xboxie działa to świetnie, nie wiem jak w PS, kiedyś ludzie narzekali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to ja jeszcze klepalem z synem na wii 1st gen :) oczy mnie rozbolaly od tej 584x312 grajac 2k13 na 70”

wyscigowki wygladaja zacnie na xboxie a tak pozatym to pewnie EA i fortnite, sporadycznie jakis darmowy kontent jak cos tam rzuca plus to “co dali z konsola” tj 3 gry z dupy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pepis21 napisał:

W Forzę czy to Motorsport czy Horizon możesz grać teraz również na pececie, więc nie wiem czy kupowanie xbox'a dla ścigałek ma dalej taki sens jak kiedyś.

Zwłaszcza, że najlepsza wyścigówka jest tylko i wyłącznie na kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka Reikai? Ja z wyścigówek w które grałem na kompie to pewnie klasycznie NFS underground najlepsze, ale nie jestem jakimś znawcą. Miałem na xbox360 za to Forze 3 i to też był sztosik, chociaż jak tak teraz myśle to granie w wyścigówki wydaje mi się troche głupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzieli i mi odwolali zamowienie na odbior w sklepie - niby app pokazuje, ze maja na stanie.

jak mam kupowac za 280$ plus tax to nie wiem czy nie lepiej brac tego xbox one x? To ma byc konkurent dla ps5? Czy jakis taki model pomiedzy cokolwiek xbox bedzie musial Wypuscic zeby konkurowac z ps5?
Dla takiego casualowego grania to nie lepsza jest opcja Xbox passa ? Jak to wyglada vs PS now? Cos tam ludzie wczesniej pisali ze te PS now to tytulyz ps3?

do xbox passa trzeba jeszcze jakis extra sekretny pass do online multiplayer? Czy teraz wszyscy zarabiaja na wirtualnych butach, czapkach i jakis vcoinach dla mlodziezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox one X to jest konkurent ale dla PS4 Pro. To po prostu mocniejsza wersja standardowego Xboxa One (podobnie jak PS4 Pro do PS4)

Konkurentem dla PS5 będzie Xbox series X.

Godzinę temu, Reikai napisał:

Zwłaszcza, że najlepsza wyścigówka jest tylko i wyłącznie na kompa.

iRacing?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.