Skocz do zawartości
RappaR

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

tsubasa / gigi >>>> daimos i cała reszta z polonii 1

i daimos był dla dziewczyn w ogóle - dużo koleżanek z mojego rocznika (85) przyznało się po latach, że kochały się w kazuyi

no i trochę lipa jak w intro śpiewają ch**a sse ch**a sse :/

Edytowane przez julekstep
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DB piękne czasy. Jakbym miał więcej czasu to bym chętnie na nowo całość obejrzał. Ale to już pewnie z synkiem za kilkanaście lat :)

Gigi, tsubasa, daimos, wszystko to się oglądało.

Nie wiem czy ktoś wspomniał o Slayers? Też znakomite.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co ogląda ktoś tutaj Dragon Ball super? Dzisiaj 6 odcinek(jeszcze nie widziałem), ale jakoś po raz pierwszy mniej na niego czekam. Kompletnie zawalili walkę Goku vs Beerus w 5odcinku. Nie było w ogóle czuć mocy ani Beerusa, ani SSj3, który przecież jest niezłym kozakiem. Cała walka była jakaś taka wolna, słabo narysowana. Aż się boję o resztę odcinków. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co ogląda ktoś tutaj Dragon Ball super? Dzisiaj 6 odcinek(jeszcze nie widziałem), ale jakoś po raz pierwszy mniej na niego czekam. Kompletnie zawalili walkę Goku vs Beerus w 5odcinku. Nie było w ogóle czuć mocy ani Beerusa, ani SSj3, który przecież jest niezłym kozakiem. Cała walka była jakaś taka wolna, słabo narysowana. Aż się boję o resztę odcinków. :(

Obejrzałem 4 odcinki i jak do tej pory akcja jest identyczna jak w filmie Battle Of Gods, więc nie wiem czy warto oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem 4 odcinki i jak do tej pory akcja jest identyczna jak w filmie Battle Of Gods, więc nie wiem czy warto oglądać :smile:

Nowe rzeczy pewnie pojawią się może koło 20odc(tak strzelam). Tzn też nie aż tak nowe, bo to będzie akcja z kinówki, która wyszła w tym roku. Także już zupełnie nowe wątki pewnie pojawią się za około rok(też strzelam).

W każdym razie, oby następne walki były lepiej animowane, bo to co odjebali w 5 odc, to jest skandal. Poziom hejtu był bardzo wysoki i słusznie.

Edytowane przez Cloud

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiło się coś hitowego w ostatnim czasie mało japońskiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gangsta. jest uważana za hit na tą chwile. Reszta raczej średnia, teraz wychodzi One Punch Man (4 odcinek) którego manga to już klasyka w Japonii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gangsta. jest uważana za hit na tą chwile. Reszta raczej średnia, teraz wychodzi One Punch Man (4 odcinek) którego manga to już klasyka w Japonii

Właśnie skończyłem I ep One punch man co wyczaiłem z mylu i faktycznie dobra komedia. Mocna abstrakcja, ale warto obejrzeć. To gangsta też pewnie spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noragami Arogato trzyma wysoki poziom, ale do tego trzeba sobie walnac pierwszy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One punch man polecam wszystkim fanom komedii, nawet tym, którzy nienawidzą anime. Szczególnie osobom, którzy lubią bajki seriale o superbohaterach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem Mirai Nikki i o ile anime mi się średnio podoba, to jak dla mnie HBO albo showtime powinno kupić licencję i zrobić serial wedle tego pomysłu. Aż myślę czy by samemu nie przesłać e-maila, może by ktoś przeczytał go i się zasugerował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem Mirai Nikki i o ile anime mi się średnio podoba, to jak dla mnie HBO albo showtime powinno kupić licencję i zrobić serial wedle tego pomysłu. Aż myślę czy by samemu nie przesłać e-maila, może by ktoś przeczytał go i się zasugerował.

Akurat Mirai Nikki to dobre anime :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co rozumiemy przez dobre. Jak dla mnie jest przede wszystkim kompletnie zmarnowanym genialnym pomysłem. Ale faktycznie jest na tyle dobre by obejrzeć je w całości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diabeł pracuje na pół etatu - całkiem zgrabne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie skończyłem całą serię Fate. Polecam bardzo każdemu kto lubi anime pełne pięknych walk. Zajebista animacja, jedna z najlepszych jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Great Teacher Onizuka - klasyk komedii anime. właśnie odswiezylem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Great Teacher Onizuka - klasyk komedii anime. właśnie odswiezylem.

Manga jest znacznie lepsza i do tego znacznie dłuższa, i bardziej odważna. 

W sumie od razu napiszę, że całkiem niedawno też oglądałem klasyka - Cowboy Bebop. Jak ktoś nie widział, to bardzo polecam. Świetne anime i do tego coś całkiem innego, to w zasadzie całkiem nowy gatunek jak to jest szumnie opisane w tle openingu. Do tego muzyka, to pierwsza klasa - cały czas słucham i w ogóle się nie nudzi, niesamowita sprawa.

Edytowane przez Cloud

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cowboy Bebop to było pierwsze anime w moim życiu, on mnie zachęcił do tych chińskich baj. Opening powala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się Bebop nie podobał, może dlatego, że wolę anime fabularne, a nie epizodyczne. Podobnie Samurai Chaploo mi kompletnie nie podszedł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi