Skocz do zawartości

Anime


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakąś dobrą school comedy? Ale bez nacisku na haremówki i romans, a skupiająca się na tym by być autentycznie śmieszne i ciekawe?

Ostatnio obejrzałem Yahari Ore i mi zrobiło apetytu na więcej, szczególnie że od dłuższego czasu żaden serial mnie nie wciągnął, ale co próbowałem oglądać, to błyskawicznie mnie zniechęcało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na ten temat z nudów w sumie no i przypomniał mi się DB, odpaliłem - dzięki sesje jeszcze mam :D Kiedyś też oglądałem jak byłem jeszcze dużo młodszy smutną anime ale był to jakby film pełnometrażowy. Opowiadał o jakiejś wojnie i o bracie, który opiekował się młodszą siostrą, zabili im matkę itd. Pamiętam to jak przez mgłę, ale było to dobre i wzruszające może kojarzycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś dobrą school comedy? Ale bez nacisku na haremówki i romans, a skupiająca się na tym by być autentycznie śmieszne i ciekawe?

Ostatnio obejrzałem Yahari Ore i mi zrobiło apetytu na więcej, szczególnie że od dłuższego czasu żaden serial mnie nie wciągnął, ale co próbowałem oglądać, to błyskawicznie mnie zniechęcało. 

 

Spróbuj School Rumble, może Cię zaciekawi - co prawda jest to w znacznej mierze komediowe romansidło, ale sama postać Harimy jest tak świetna że warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest nowy - tzn nazywa się DB World i opowiada historię po pokonaniu Majin Bū. Póki co nie widziałem wysokich form sayana, bo po dopiero 1 odcinek był :grin:

Chyba Dragon Ball Super. ;)

 

SSJ 4 był w GT, a GT to nie jest kanon. Następny poziom to będzie SSJG i już był pokazany w filmie z zeszłego roku - Dragon ball: battle of gods. W tym roku wyszedł też nowy film, Dragon Ball: Revival of F. Nie oglądałem go jeszcze, ale Goku w nim osiągnie jeszcze lepszy poziom niż SSJG.

 

Wszystkie te wydarzenia z filmów mają być jakoś wplecione w nowe anime, a poza tym, będzie nowy wszechświat. 

 

Tutaj jest dokładniej opisane:

http://dbpolska.net/news/1290/

 

Pierwszy odcinek mi się bardzo podobał. Nostalgia z czasów dziecięcych powróciła. Jedyny minus jest taki, że na odcinek będzie się czekało aż tydzień, a nie jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj School Rumble, może Cię zaciekawi - co prawda jest to w znacznej mierze komediowe romansidło, ale sama postać Harimy jest tak świetna że warto obejrzeć.

Oglądałem i tu akurat aspekt romansowy jest strasznie na bok odłożony, chodzi głównie o humor. Ale faktycznie School Rumble wymiata, a Harima to jedna z moich ulubionych postaci ever :D Ogólnie wszyscy są świetni poza Tenmą i Karasugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tsubasa / gigi >>>> daimos i cała reszta z polonii 1

 

i daimos był dla dziewczyn w ogóle - dużo koleżanek z mojego rocznika (85) przyznało się po latach, że kochały się w kazuyi

 

no i trochę lipa jak w intro śpiewają ch**a sse ch**a sse :/

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I co ogląda ktoś tutaj Dragon Ball super? Dzisiaj 6 odcinek(jeszcze nie widziałem), ale jakoś po raz pierwszy mniej na niego czekam. Kompletnie zawalili walkę Goku vs Beerus w 5odcinku. Nie było w ogóle czuć mocy ani Beerusa, ani SSj3, który przecież jest niezłym kozakiem. Cała walka była jakaś taka wolna, słabo narysowana. Aż się boję o resztę odcinków. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ogląda ktoś tutaj Dragon Ball super? Dzisiaj 6 odcinek(jeszcze nie widziałem), ale jakoś po raz pierwszy mniej na niego czekam. Kompletnie zawalili walkę Goku vs Beerus w 5odcinku. Nie było w ogóle czuć mocy ani Beerusa, ani SSj3, który przecież jest niezłym kozakiem. Cała walka była jakaś taka wolna, słabo narysowana. Aż się boję o resztę odcinków. :(

Obejrzałem 4 odcinki i jak do tej pory akcja jest identyczna jak w filmie Battle Of Gods, więc nie wiem czy warto oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.