Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra podsumuję to co widziałem.

 

Nie chcę widzieć więcej Linettego w kadrze. On traci piłkę w sposób jeszcze głupszy i bardziej nieprzewidywalny niż Krychowiak co do tej pory wydawało mi się niemożliwe. W głębokim rezerwie trzymałbym też Bednarka bo to co mu robili Albańczycy raczej nie załapie się do jego klipu promocyjnego.  

I chciałbym też zmiany stylu gry od.. Lewandowskiego - jego próby uczestnictwa w każdej akcji, próby zastawiania i odegrania często psują płynność akcji. Podobnie jest z chęcią przejęcia każdej piki która zmierza w pole karne. Myślę, że Lewy pomógłby i sobie i kadrze gdyby czasem pozwolił aby piłka po prostu go minęła. 

Skrzydeł nie mamy. 

Kiwior musi zrobić wszystko żeby grać w klubie. 

Dziwii to, że nasi szybciej wracali do obrony niż byli w stanie przemieszczać się do przodu. Brak zrozumienia w tej kadrze jest straszny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jednym okiem i jak w poprzednim meczu nie było co oglądać za bardzo 

W ogóle już mnie ta kadra nie rajcuje

Zieliński dalej nic nie pokazał poza c***owymi wrzutkami w tym meczu

Ten sam marazm co zawsze

Tak jak już mówiłem Czesiu jest nawet podobnym trenerem do Santosa, defensywka i liczy się wynik, z potencjałem Portugalii grał tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko nie spękać w następnym meczu w Kiszyniowie przed niepokonaną Moldawią. Mamy jakiś tam handicap bo Mołdawia ma 3 dni wcześniej mecz wyjazdowy w Albanii, a nasi mają wolne. Jeśli wzniosą się na wyżyny swojego kunsztu, to na jesieni powinno być dobrze.

Świderski kat Albanii. Tak jak Linecker niegdyś naszym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęskniłem za Salomonem, choć dupy nie urywał i w ty meczu jakoś przesadnie 

 

Ogólnie to strasznie się to ogląda 

Niby więcej ofensywy ale żeby dobrze grać w ataku trzeba mieć kogoś więcej niż Zieliński (który też w kadrze jest kupą) 

Gol z przypadku, mnóstwo szczęścia w trzech akcjach Albanii 

 

Niby wygrali ale jak mają tak grać to awans będzie mega sukcesem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne podejście, czy grają kupę? Grają ale jeśli to jest tak łatwa grupa ale o stawkę jak mówiło się przed eliminacjami, mamy nowego trenera, mamy w pewnym stopniu jakąś wymianę pokoleniową bo kluczowi zawodnicy powoli odchodzą/będą odchodzić z kadry to kiedy eksperymentować jak nie teraz? Santos nie zna naszego futbolu ale to dobry selekcjoner i jeśli opinia publiczna da mu czas to uważam że choćby solidna reprezentacja może z tego powstać bo w tym momencie to jest totalny rozpierdol.Mam tylko jedną wątpliwość czy nasi świetni fachowcy zwani dziennikarzami sportowymi dadzą sobie na wstrzymanie w stosunku do trenera i nie będą podjudzać bo parę razy sufit może nam na łeb spaść przy eksperymentach taktycznych i ze składem ale jak nie teraz to kiedy niby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sewer napisał:

Ja mam trochę inne podejście, czy grają kupę? Grają ale jeśli to jest tak łatwa grupa ale o stawkę jak mówiło się przed eliminacjami, mamy nowego trenera, mamy w pewnym stopniu jakąś wymianę pokoleniową bo kluczowi zawodnicy powoli odchodzą/będą odchodzić z kadry to kiedy eksperymentować jak nie teraz? Santos nie zna naszego futbolu ale to dobry selekcjoner i jeśli opinia publiczna da mu czas to uważam że choćby solidna reprezentacja może z tego powstać bo w tym momencie to jest totalny rozpierdol.Mam tylko jedną wątpliwość czy nasi świetni fachowcy zwani dziennikarzami sportowymi dadzą sobie na wstrzymanie w stosunku do trenera i nie będą podjudzać bo parę razy sufit może nam na łeb spaść przy eksperymentach taktycznych i ze składem ale jak nie teraz to kiedy niby?

Nie, nie dadzą, zwłaszcza Borki i Stanowskie którzy już zaczęli kontrofensywę w obronie Czesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np zazwyczaj jestem ostatnią osobą, która wini trenera 

To ze naszym brak iskry, odwagi, jakości to nie jest zawsze wina selekcjonera 

Aktualnie mamy wybitnie przeciętną, żeby nie powiedzieć słabą kadrę bo po pierwsze jak zauważyłeś zmiana pokoleniowa po drugie młodzi są przede wszystkim dużo gorsi na tle swoich rówieśników niż poprzednia kadra 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś oglądał, ale pięknie Szkoci wypunktowali Hiszpanów, którzy byli wprost bez argumentów na dobry wynik w tym meczu. Fajnie się ogląda takie mecze, gdzie ten teoretycznie słabszy ma pomysł na grę, a nie zwykłe murowanie i dzida na oślep, potrafi dołożyć aspekt piłkarski i koniec końców wygrywa. No i te poświęcenie, determinacja w grze godna podziwu, zero kalkulacji, że za 3-4 dni jest kolejka ligowa w klubie. Tak się powinno grać w barwach narodowych. Oczywiście też kibice dołożyli swoje, bo atmosfera na trybunach świetna, a aura deszczowa, czyli piłkarska, jak to na Wyspach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.