Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kepler napisał:

Jak w jednym akapicie można zmieścić Krychowiaka.

Chodziło mi o C.Ronaldo ale fakt mogło to zabrzmieć jak Krychowiak.

4 godziny temu, Me Myself and I napisał:

spróbuj kupić koszulkę Krasnodaru na targu ;)

Kupić nie kupisz, ale tu was pewno zaskoczę ostatnio spotkałem Ukraińca w spodenkach Krasnodaru właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał:

Przyszedł do vice mistrza, zostawił ich na 6

Factos 👍 👀

ale ogladales ich mecze?

CR tak samo jak Lewy jest napastnikiem, a na tym etapie kariery juz finisherem typowym

na wyglad gry jako takiej ofensywnej ma wplyw zaden, jak poogladasz mecze to zobaczysz ze z niczego wyciskal maxa

w ogole jakby wyliczyc ile razy SAM ratowal United w tym sezonie to bys kolo 10 meczy zliczyl

nikt tego tyle razy w tym sezonie nie robil

https://www.youtube.com/watch?v=WT7fqunE4Vk&ab_channel=ManchesterUnited

https://www.youtube.com/watch?v=5YHBFGQENDo&ab_channel=ManchesterUnited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubbas napisał:

ale ogladales ich mecze?

Z Ronaldo jest jak z cenami paliwa :P było po 5zl/litr, zdrożało do 8, obniżyli do 7.60 i ludzie się cieszą bo jest taniej 

Przyszedł Ronaldo do niezle grającej ekipy. Wywrócił cały system gry do góry nogami, strzelił kilka bramek i ludzie szczęśliwy bo ceer7 strzelił hattricka w jakimś meczu :) 

to co piszesz, ze Ronaldo nie ma wpływu na to jak wyglada gra to całkowita nieprawda. To w jaki sposób obecnie gra wymusza na reszcie określone zachowania. Zobacz na takiego Bruno, który jest dla mnie najlepszym przykładem. Jak spadły jego liczby po transferze Ronaldo oraz jak zmienił się sposób gry Bruno, który już nie miał takiej swobody jak w poprzednim sezonie 

nom ale to tylko moja opinia, gdzie ja nie oglądałem każdego meczu United (myśle ze ligowych w 21/22 to ok 60% widziałem, w 20/21 oglądałem ich więcej) 

6 minut temu, fluber napisał:

Przez niego tracili 1,5 gola na mecz? 


przyszedł egzekutor i nagle strzelają 15 goli mniej niż sezon wcześniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kubbas napisał:

@airmax

bylbym wdzieczny jakbys wytlumaczyl jak napastnik moze wywrocic system druzyny do gory nogami wg ciebie

bardzo prosto :) wystarczy ze dotychczasowo najważniejszy zawodnik (który i strzelał i asystował) został odstawiony na boczny tor a centralnym punktem ataku został gość nastawiony tylko i wyłącznie na strzelanie i kończenie akcji

Według ciebie nie ma znaczenia czy na 9 biega Ronaldo czy przykładowo Firmino albo Kane dla obrazu gry? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał:

bardzo prosto :) wystarczy ze dotychczasowo najważniejszy zawodnik (który i strzelał i asystował) został odstawiony na boczny tor a centralnym punktem ataku został gość nastawiony tylko i wyłącznie na strzelanie i kończenie akcji

Według ciebie nie ma znaczenia czy na 9 biega Ronaldo czy przykładowo Firmino albo Kane dla obrazu gry? 

Kane a Ronaldo nie bo to typowe 9

Firmino to fałszywa 9 także to inna dyskusja zupełnie 

To kto tam lepszy od Ronaldo był wcześniej że został odsunięty na bok? Martial czy kto?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ktoś rzeczywiście oglądał to wie że Ronaldo tak naprawdę zagrał ze 3 dobre mecze w tamtym sezonie. Inna sprawa że to spokojnie wystarczyło by i tak być najlepszym w drużynie. Okropny piach grali jakieś wpi****le po 4 od Brighton i takich tam. Dramat. 

Pytanie czy serio odejdzie i czy naprawdę warto skuli tych paru goli które ma strzelić w tej CL, bo to tylko o to chodzi. No ale jak już coś to niech to będzie ten Sporting fajnie zatoczy a nie jakiś obsrany bayern chelsea czy psg. Dajcie spokój. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, starYfaN napisał:

 

Robert z klasą pożegnał się z kibicami. :)

Przed chwilą grozili jego rodzinie, obniżali jego osiągnięciom i nazywali najemnikiem, który nigdy nie był prawdziwym piłkarzem Bayernu, bo jest tylko Polakiem.

 

Niech spierdalają, bardzo dobrze zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, airmax napisał:

Mocne słowa o kimś kto raz w karierze dobił do 25 goli w sezonie ligowym :) 

xD jakieś śmieszne bramki dla januszy z piwnym brzuchem, pzdr

9 godzin temu, airmax napisał:

Przyszedł do vice mistrza, zostawił ich na 6

Factos 👍 👀

nie to co wielki leo messi który półfinaliste lm z 2021 zaprowadził aż do 1/8 :bowdown:

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, the_secret napisał:

xD jakieś śmieszne bramki dla januszy z piwnym brzuchem, pzdr

Zgadzam się, te 5 goli Benzemy w sezonie ligowym 17/18 było śmieszne :) 

19 minut temu, the_secret napisał:

nie to co wielki leo messi który półfinaliste lm z 2021 zaprowadził aż do 1/8 :bowdown:

Znowu zgoda, 1/8 LM >>>> 6 miejsce w lidze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Reikai napisał:

Przed chwilą grozili jego rodzinie, obniżali jego osiągnięciom i nazywali najemnikiem, który nigdy nie był prawdziwym piłkarzem Bayernu, bo jest tylko Polakiem.

 

Niech spierdalają, bardzo dobrze zrobił.

Naturalnie, ale jak Helmut jest chamem, to w dobrym guście jest mu to uświadomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.