Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

Zdecydowanie bardziej niż w kraju który zajmuje się aktualnie ludobójstwem

wez juz przestan , ma zone rosjanke, dzieci ktore tam sie urodzily   i zdecydowali ze tam zostac dla dobra rodziny , proste.  sam wspierasz rezimy non stop -  cala twoja garderoba  i wiekszosc rzeczy w twoim otoczeniu to made in china , made in pakistan i inne wynalazki ktore z demokracja maja malo wspolnego .  finansujesz tych "dyktatorow" ale ci to kompletnie nie przeszkadza bo nie ma naglowkow na glownych portalach. a ludobojstwo w libii jak skomentujesz ? najlepiej trzymac leb w piachu po same jaja LOL

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mistrzBeatka napisał:

wez juz przestan , ma zone rosjanke, dzieci ktore tam sie urodzily   i zdecydowali ze tam zostac dla dobra rodziny , proste.  sam wspierasz rezimy non stop -  cala twoja garderoba  i wiekszosc rzeczy w twoim otoczeniu to made in china , made in pakistan i inne wynalazki ktore z demokracja maja malo wspolnego .  finansujesz tych "dyktatorow" ale ci to kompletnie nie przeszkadza bo nie ma naglowkow na glownych portalach. a ludobojstwo w libii jak skomentujesz ? najlepiej trzymac leb w piachu po same jaja LOL

Dzieci mają 1 i 3 lata. Adrian nawet nie będzie wiedział że tam mieszkal jakby wyjechali. 

Nic mi nie wiadomo o tym że mam coś z Libii. 

Rosja jest wykluczona z piłkarskich rozgrywek międzynarodowych. Gdzie stawiasz znak równości z Chinami w tej sprawie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna w Donbasie trwa od kwietnia 2014. W 2018 Krychowiak trafił do Lokomotiwu Moskwa i grał u Ruskich przez 3 lata. Nikt słowem o tym nie wspomniał, nikt nie widział problemu. Pomijam już Kowalewskiego czy Jopa, którzy grali u Ruskich w czasie II wojny czeczenskiej jednocześnie występując z orzełkiem na piersi. Albo ciśniemy po wszystkich albo wcale

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Wojna w Donbasie trwa od kwietnia 2014. W 2018 Krychowiak trafił do Lokomotiwu Moskwa i grał u Ruskich przez 3 lata. Nikt słowem o tym nie wspomniał, nikt nie widział problemu. Pomijam już Kowalewskiego czy Jopa, którzy grali u Ruskich w czasie II wojny czeczenskiej jednocześnie występując z orzełkiem na piersi. Albo ciśniemy po wszystkich albo wcale

Rozumiem, że jak nie potępiłem w przeszłości któregoś z pijanych kierowców to już nigdy nie mogę tego zrobić? Albo ciśniemy po wszystkich albo wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Dzieci mają 1 i 3 lata. Adrian nawet nie będzie wiedział że tam mieszkal jakby wyjechali. 

 

 

 typ tam gra od wielu lat jego zona jest rosjanka  maja dzieci ,  tam jest ich centrum zycia  , mocarstwa sie dogadaja za kilka miesiecy wojna sie skonczy , ale  rybus dla kilku krzykaczy powinien wywrocic swoje zycie do gory nogami. wlasciwie to  pogorszyc je majac dwojke malych dzieci na karku. 

Cytat

Nic mi nie wiadomo o tym że mam coś z Libii.

classic fluber :))) nie musisz nic miec z libii zeby potepiac ludobojstwo , to chyba oczywiste.

Cytat

Rosja jest wykluczona z piłkarskich rozgrywek międzynarodowych. Gdzie stawiasz znak równości z Chinami w tej sprawie?

niegdzie nie stawiam znaku rownosci , wspierasz inne rezimy/dyktatury  i ci to nie przeszkadza , bo naglowki gazet milcza .

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Nieźle odleciales

twoja wiedza o tybecie skonczyla sie widze na calkiem niezlym filmie - 7 lat w tybecie -  

btw . chiny niedawno podpisaly uklad wojskowy z wyspami salomona haha , czyli sa coraz blizej australii i kontroluja coraz wiekszy obszar , i po cichu wybudowaly stala baze w kambodzy (co bylo zabronione ) ,   bedzie zabawne jak chinczycy wezma sie za tajwan a teraz jest chyba niezla okazja .... usa skupione na ukrainie .  kupujac produkty z chin  wspiersz ten rezim czy tego chcesz czy nie .

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

twoja wiedza o tybecie skonczyla sie widze na calkiem niezlym filmie - 7 lat w tybecie -  

btw . chiny niedawno podpisaly uklad wojskowy z wyspami salomona haha , czyli sa coraz blizej australii i kontroluja coraz wiekszy obszar , i po cichu wybudowaly stala baze w kambodzy (co bylo zabronione ) ,   bedzie zabawne jak chinczycy wezma sie za tajwan a teraz jest chyba niezla okazja .... usa skupione na ukrainie .  kupujac produkty z chin  wspiersz ten rezim czy tego chcesz czy nie .

 

A rybus osłabia reżim bo co roku zabiera mu milion dolarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

glupimi zarcikami nie zakryjesz tego ze masz glowe w piachu i interesuja cie tylko naglowki gazet.  

Uważam że czym innym jest branie po milionie rocznie i opowiadanie o tym jaka Rosją jest bezpieczna a czym innym robienie codziennych zakupów bez patrzenia skąd pochodzą produkty. 

Jeżeli Ty sprawdzasz skąd przyjechał każdy produkt który kupujesz i śledzisz wszystkie wykroczenia prawne wszystkich krajów na świecie żeby potem je zrównywać z bombardowaniem Kijowa to mogę tylko pogratulować lykania ruskiej propagandy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tankujesz samochód? Możesz nie sprawdzać. 

Ogólnie to mało wiem gdy mainstream nie rusza tematu. Wędrowałem niedawno palcem po mapie w okolicy k2 na styku Chin Indii i Pakistanu i tam jest jakaś ruchoma granica pomiędzy tymi państwami i strefy wpływów nad ludnością etniczna ponad Karakorum. Obszar dużo większy niż Ukraina. U nas zero info. Tak jak Afryka i krwawe diamenty i mafie przechwytujące leki z unicefu. Dużo syfu na świecie. 

Tak ogólnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybus i Piekarski robią z siebie idiotów tłumaczeniami, ale muszą się tłumaczyć, bo ludzie są hipokrytami i idą za owczym pędem: skoro Katar (łamiący prawa człowieka i wspierający terrorystów) ma w jednym z największych europejskich miast klub piłkarski, Saudowie chyba kupili sobie inny klub, o całym procesie robienia sobie pijaru przez sport przez autorytarne reżimy nie wspominając (vide tenisiści jeżdżący sobie regularnie na Bliski Wschód żeby zadowolić tych samych szejków), a koszykarze NBA boją się powiedzieć coś złego na temat Chińskiej Republiki Ludowej - to randomowy piłkarz grający w Rosji, bo ma tam żonę i pewnie najlepszy możliwy kontrakt, to mocne 3/10 oburzenia, gdyby zachować proporcje, bo ani typo nie ma znaczenia, a i ma obiektywne powody, żeby w tej Rosji grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

A tankujesz samochód? Możesz nie sprawdzać. 

Ogólnie to mało wiem gdy mainstream nie rusza tematu. Wędrowałem niedawno palcem po mapie w okolicy k2 na styku Chin Indii i Pakistanu i tam jest jakaś ruchoma granica pomiędzy tymi państwami i strefy wpływów nad ludnością etniczna ponad Karakorum. Obszar dużo większy niż Ukraina. U nas zero info. Tak jak Afryka i krwawe diamenty i mafie przechwytujące leki z unicefu. Dużo syfu na świecie. 

Tak ogólnie. 

Trudno żeby bardziej mnie oburzały jakieś kłótnie 10 tysięcy kilometrów stąd gdy napierdala się mojego sąsiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Rybus jest Polakiem. Jeżeli ma to w dupie to niech spierdala i nie wraca

Ładna pogoda. Idzie lato. A ty dalej rynsztokowo. Może czuje się Polakiem ale mu nie odpowiada władza i co robi PiS z prawami kobiet np? A przecież sami pisaliście nie podoba się to won. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.