Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh dziś Jadczak 'robi robotę sobie i ruskim", i jak to rzekł najświętszy z najświętszych - "do Faktu go!", a jeszcze niedawno jak wsadził kij w mrowisko pt Wisła Sharks/zblatowany z psami Misio, to "Pan Szymon", bohater, dziennikarz śledczy!

Wczoraj Pani Krzysztofa S., Matka Teresa polskiego internetu, broniła Wielunia, przed niedobrymi Panami z Pruszkowa, dziś swoją armią trolli pluje na gościa,  który REALNIE naraził się gangusom z pod znaku WSH, którzy lubili swoim partnerom biznesowym zalewać buzie wrzątkiem. 

Przewrotne bywa życie hihihi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zajmuje się tym od 4 dni

daj chlopinie trochę czasu

To miał być komplement w stosunku do Jadczaka?

Jakby Jadczak dotarł do jakichś nowych faktów, jakby znalazł coś, co nie było upubliczniane 10 lat temu, super. Wtedy sam bym powiedział, że swietną robotę jako dziennikarz śledzczy zrobił. Jakby znalazł jakieś nieścisłości w aktach sprawy, czy w zeznaniach i wtedy wyskoczył z tym na konferencji. Ekstra. Sam bym powiedział, że zrobił świetną robotę.

Ale gościu przeczytał 3 dni wcześniej tekst sprzed 10 lat i wyjaśnienia Michniewicza, nie wniósł do sprawy nic nowego i sieje ferment w bardzo ważnym dla kadry momencie. Ile razy można pytać o to samo? Michniewicza maglowała prokuratura, był przesłuchiwany, zbierano na niego materiał dowodowy i nie było tam tego nawet na tyle, żeby postawić zarzuty. Postanowił odgrzać starego kotleta, żeby się dolansować. 

Nie neguję jego pracy w sprawie mafii w Wiśle Kraków, ale tutaj mu się ewidentnie popierdoliła kolejność. Najpierw znajdujesz coś, a potem kogoś dojeżdżasz, a nie na odwrót. Nie można ludzi nękać po kilkunastu latach o coś, co już zostało przez prokuraturę sprawdzone, upublicznione wszędzie i nie pojawiły się żadne nowe informacje w sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

problem w tym, że nie potrzeba siedzieć od nowa nad cała sprawą, to co napisał @BMF wcześniej i to co było w filmiku, który podlinkowałem, to są rzeczy znane i budziły wątpliwości od dawna, czytasz/oglądasz to i nie zastanawia Cię dlaczego prokuratura nie wyciagnęła konsekwencji z faktu, że dwóch trenerów przeciwnych drużyn rozmawia bezpośrednio przed meczem, który został uznany za sprzedany? potem oglądasz HP i na pytanie o te zdarzenie, konkretnie o rozmowę telefoniczną dostajesz najpierw "o ś.p. trenerze Wójciku nie chciałbym rozmawiać" i chwilę potem dalej bez bramu odpowiedzi na to konkretne pytanie dostajesz rozrysowany skład z tamtego meczu? typ pamięta wszystko jaką kontuzje miał jaki gracz ile i gdzie kartki kto złapał, ale już nie pamięta o czym wtedy rozmawiał kilkanaście minut z Wójcikiem i Fryzjerem... a przede wszystkim dlaczego

w tym kraju gdzie na każdej płaszczyźnie życia publicznego dostrzezemy burdel, nagle wszyscy wierzą wyrokom sądów, już c***, ze tylu prokuratorów czy sędziów było umoczonych, ze uczciwym ludziom łamano życiorysy, a zwykli bandyci dostawali wyroki z pizdy luz zostali uniewinniani

liczy się tylko "Akcja Rosja"

smutno mi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wg mnie?

wynik sportowy/awans na Mundial nie obchodzi mnie już w ogóle, będę oglądać, ale bez żadnej podniety, piłkarzom życzę jak najlepiej, ale cała sportowa podjarka ze mnie uleciała

ale nie napierdalanie w nowego trenera 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

ale nie napierdalanie w nowego trenera 🤣

heh, mozesz mi nie wierzyć, ale ja byłem wielkim fanem CM

"byłem" jest tu kluczowe

ja też tyle o tym tutaj piszę, dla fejmu i klików? mnie też macie za oszołoma jak SJ? bo ostatecznie bardziej liczy się dla mnie coś innego niż bieganie za szmacianką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Czesiu po prostu poszedł wtedy na układ z prokuraturą stąd brak wyroku i stąd wygibasy w wypowiedziach, ponieważ o części rzeczy mówić nie może?

A Jadczak jak znajdzie coś nowego to niech wtedy grzeje temat, bo teraz to się zachowuje jakby nagle odkrył iż Michniewicz był zamieszany w afery z tamtych lat (Piszczek też był a jednak siedział cicho gdy były pogłoski o możliwym zostaniu asystentem Nawałki) i próbował nadrobić ten stracony czas waląc z każdej strony tymi "rewelacjami" nie wnosząc przy tym nic sensowego a tym bardziej nowego do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Beka z typa bo najpierw na pierwszej konferencji wprost oskarża selekcjonera o korupcję a kilka dni później... zaczyna zapoznawać się z aktami sprawy. Beka jest dlatego ze kolejność powinna być odwrotna. 

Ja myślę, że w tym wpisie chodziło o to, że zaczął temat podczas konferencji prasowej i teraz zamierza kontynuować.

3 godziny temu, Koelner napisał:

wychodzą kompleksy. porównajcie sobie 1 konfa Sousy vs 1 konfa Czesława. Konfa Sousy to robienie gały, zwykle pytania o ustawienie , skład , jak się czuje - ogólnie podziękowania że śliczny wypastowany Portugalczyk raczył nas odwiedzić i wziąć te bandę. a tutaj? Czesia można jechać i napierdalać, dziwne że jeszcze go nie napierdalali o wagę i okulary. Obojętnie jaki trener odjebalby Euro w stylu Sousy to nie miałby życia. 

Co ty za przeproszeniem pierdzielisz ? Do Czesia padły dwa pytaia o tą sytuację - pytania jak najbardziej uzasadnione. A reszta była jak z Sousą - kogo pan powoła, z kim się pan spotka..

Gdyby Sousa był zamieszany w jakąś korupcję to tez by go o to spytali - co więcej - Boniek by go nie wybrał.

2 godziny temu, fluber napisał:

Przecież on się z tego tłumaczy od kilkunastu lat:

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2012/04/czesaw-michniewicz.html?m=1

Tekst sprzed 10 lat

 

I przez cały czas nie pamięta o czym rozmawiał z Fryzjerem, pamięta wszystko ze szczegółami ale zapomniał o czym rozmawiał przez telefon i to 711 razy.. Cóż za szczęśliwie wybiórcza pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

co więcej - Boniek by go nie wybrał.

tu bym może akurat nie szarżował, Rudy go wybrał na trenera U22 czytając z kartki oświadczenie prokuratury, które jak się okazało było w duzej mierze przekłamane, jaśli można kogoś jeszcze podejrzewać o pomysł z innej bajki, to Boniek jest imo frontrunnerem

ktoś jeszcze pamięta kadencje Laty? kogoś ona teraz gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wyjaśnienia Michniewicza w KS i tam się wszystko klei. Mało tego pooglądałem sobie inne rzeczy i nigdzie nie znalazłem kontry do tego co mówił Michniewicz. Trochę śmieszne, że argumentem za tym, że Michniewicz kłamie ma być fakt, że pamięta ile kto miał kartek i jaką kontuzję. 600 osób zostało oskarżonych a Michniewicz nie. No przecież prokuratura o nim nie zapomniała. A czy wiedział, że fryzjer kręci meczami? Pewnie, że wiedział. Wiedział, że piłkarze sprzedają mecze. Jak każdy w tym środowisku wiedział, że korupcja i kupowanie meczów czy to u sędziów  czy u zawodników było na porządku dziennym i to na każdym szczeblu rozgrywkowym. Gdybyśmy chcieli  na selekcjonera kogoś kto nie wiedział to trzeba by szukać kogoś zza granicy ale raczej nie z Włoch bo tam wcale nie było lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

A czy wiedział, że fryzjer kręci meczami? Pewnie, że wiedział. Wiedział, że piłkarze sprzedają mecze. Jak każdy w tym środowisku wiedział, że korupcja i kupowanie meczów czy to u sędziów  czy u zawodników było na porządku dziennym i to na każdym szczeblu rozgrywkowym

i dlatego rozmawiał z nim 711 razy na przestrzeni tylko 2 lat

myślę, że zaorałeś temat

4 minuty temu, jack napisał:

Obejrzałem wyjaśnienia Michniewicza w KS i tam się wszystko klei.

nic się tam nie klei, nie badź śmieszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Trochę śmieszne, że argumentem za tym, że Michniewicz kłamie ma być fakt, że pamięta ile kto miał kartek i jaką kontuzję. 600 osób zostało oskarżonych a Michniewicz nie.

Prokuratura wyjaśniała jak działali.

Po okazaniu bilingow większość się przyznawała i sypała, a Czesiu się nie przyznał. Bilingi i zeznania Wójcika to za mało i w sądzie by pewnie padło. 

Te tłumaczenia, że Czesiu dzwonił do Fryzjera, żeby mu wyniki w telegazecie sprawdzał, albo pogodę na jutro to jest ciężka kpina. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

a konkretnie? 

a konkretnie to piszę o tym od trzech dni, o tym co się nie zgadza, przewiń sobie

żartuje, wiem, że czytałeś po prostu ciężko chyba u Cb z łączeniem kropek

5 minut temu, Krzemo napisał:

Po okazaniu bilingow większość się przyznawała i sypała, a Czesiu się nie przyznał. Bilingi i zeznania Wójcika to za mało i w sądzie by pewnie padło.

pamiętaj o tym, że sam się zgłosił do prokuratury, prawdziwy Mąż Stanu, przecież ktoś taki nie może być umoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Co ty za przeproszeniem pierdzielisz ? Do Czesia padły dwa pytaia o tą sytuację - pytania jak najbardziej uzasadnione. A reszta była jak z Sousą - kogo pan powoła, z kim się pan spotka..

 

Souse można było na pierwszej konferencji nawet zapytać o przeszłość - czyli brak dobrego trenerskiego CV , pozostawienie złych opinii w poprzednich klubach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Gdyby Sousa był zamieszany w jakąś korupcję to tez by go o to spytali - co więcej - Boniek by go nie wybrał.

co to znaczy "zamieszany"? każdy gracz , sędzia, dziennikarz, działacz do pewnego roku był praktycznie "zamieszany"

chwyt reklamowy, który łykają jezuci

Michniewicz nie jest z mojej bajki ale jeśli facet nie ma żadnych postawionych zarzutów, sprawa jest zamknięta a znajduję się jakiś dziennikarz który robi dla famu gównoburzę to nie mam pojęcia jak można go tłumaczyć. jest c***owym dziennikarzem i amatorem, ponieważ jakby miał "coś" na Michniewicza to powinien wstać z dokumentem w ręku podczas konferencji lub zadać konkretne pytanie do sytuacji ewentualnie 1-2h przed konferencją lub dzień wcześniej pokazać twarde dowody i sam bym takiego Pana poparł.

a w tym przypadku popieracie amatora, który w dupie był i gówno widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wybieranie selekcjonera tyle trwało, bo Michniewicz był ostatnim wyborem Kuleszy, wszyscy zainteresowani byli w szoku, że to na niego postawił, gdyż byli skonfliktowani gdy CM prowadził Jagę, dodatkowo i przede wszystkim wisiały nad nim te niewyjaśnione i podejrzane kwestie absolutnie nikt na taki scenariusz nie stawiał, to też nikt problemu nie podnosił, raban zaczął się chwilę po nominacji i nie ma w tym niczego dziwnego

Wam chyba wszystko trzeba z osobna po 3x mówić

nikt CM nie grillował, bo nikt się nie spodziewał, że Kulesza go wybierze, a gdy to się już stało no to mamy to co mamy

strasznie skomplikowane to jest, ale jak widzicie mam dużo czasu, we wszystkim pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.