Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, The Game 85 napisał:

No nie każdy kibicuje tylko wielkim klubom, zresztą ja już od dawna prawie w ogóle nie oglądam nic poza Legia i Barcelona i zawsze wybiorę mecz Legii nawet z czwartoligowcem w pucharze zamiast jakiegokolwiek innego meczu.

Nawet wczoraj zdecydowanie więcej oglądałem derby Łodzi niż ten hit w Anglii.

Z tą Legią to pojechałeś po bandzie. No ja rozumiem Górnik Łęczna, ale Legia?

Ja oglądam polską ligę, oczywiście to co jest w tv, sprawdzam na bieżąco wyniki od 3 wzwyż. Z normalnej piłki to Włochy bo bundesligi nie ma na normalnym kanale. No i czasami Marsylię bo lubię Milika. Ja w niedzielę przełączyłem gran Derbi na Warta Stał, bo to ciekawsze 😉 

Angielskiej to nawet wyników i tabeli nie śledzę. 

W niedzielę dowiedziałem się, że jestem jebniety bo zacząłem od el clasico, ale potem przełączyłem na Wartę. O 18 derby Łodzi, a potem Piast Legia i OM z PSG i co jakiś czas sprawdzanie tego co w Mediolanie. Oczywiście jeżeli mecz się pokrywał to oglądałem 2 na raz, ale wiadomo, że priorytet to polska liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

https://weszlo.com/2021/10/27/messi-nie-zdobedzie-zlotej-pilki-wyciek-wynikow/

nie obraziłbym się na takie rostrzygnięcie, wypada jednak w tej klubowej piłce coś wygrać 

za to jaki cyrk frąs futbol odwaliło rok temu, to byłoby po prostu fair jakby Robercik zgarnął ZP, zwłaszcza że Messiemu jedna w tą czy w tamtą nie robi różnicy w legacy :P  a i liczbowo Lewy był chyba lepszy jak dobrze kojarzę (chodzi o mi gole + asysty)  

chociaż myślę, że nie odpuszczą okazji żeby złotego balona zgarnął zawodnik grający aktualnie w lidze francuskiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

 a i liczbowo Lewy był chyba lepszy jak dobrze kojarzę (chodzi o mi gole + asysty)  

raczej bankowo zważywszy na to, że Messi jednak sporo opuścił,  a Robercik już wyrównał swój najlepszy wynik, choć do końca roku jeszcze dwa miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2021 o 22:50, Sebastian napisał:

Obecna polityka Legii jest symbolem wszystkiego co złe w naszej piłce gdzie sprowadza się kupę graczy z zagranicy w zasadzie nie dając szans Polakom. 

A z ciekaowści jakbyś miał stworzyć najlepszą 11tkę Ekstraklasy to ilu byś tam miał Polaków? Przecież sukcesty Legii, Rakowa czy nawet teraz Lecha to jednak głównie obcokrajowcy. Lech stawiał na młodych ze swojej szkółki i słabo na tym wychodził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

A z ciekaowści jakbyś miał stworzyć najlepszą 11tkę Ekstraklasy to ilu byś tam miał Polaków?

przecież zanim dobry  Polak dobije w granice swojego prime, to już od kilku sezonów siedzi w jakiejś Serie A, gości, którzy błyszczeli w tej lidze przez kilka sezonów w zasadzie nie ma, albo są to tuzy pokroju Marcina Robaka no, a ten tekst,że Lech źle wyszedł na grze wychowankami, to już przecież totalny lol, Lech jest 3 długości z zysków transferowych przed innymi, bo sprzedał od groma wychowanków za gruby szmal, to, że tych pieniędzy nie potrafiono zainwestować odpowiednio, to już raczej inna kwestia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Madryt cokolwiek wygrał w tym roku? Co to za absurdalna kampania? 

Tym bardziej, że nie ma żadnych argumentów. Zero sukcesów z klubem, szybki out z kadrą z Euro, jeśli chodzi o suche statystyki byli lepsi od niego. 

Na fali mocnego startu w tym sezonie chłop może zrobić TOP3 ZP :) niesamowita siła PR'u 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

Tym bardziej, że nie ma żadnych argumentów. Zero sukcesów z klubem, szybki out z kadrą z Euro, jeśli chodzi o suche statystyki byli lepsi od niego. 

Na fali mocnego startu w tym sezonie chłop może zrobić TOP3 ZP :) niesamowita siła PR'u 

No nawet biorąc pod uwagę start sezonu to nie widzę pół powodu żeby Benzema był nad haalandem. 

Jakby florian wiesz grał w Madrycie to by pewnie w top 10 skończył, jak Benzema ma być w top 3 z tak niewielka strata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No nawet biorąc pod uwagę start sezonu to nie widzę pół powodu żeby Benzema był nad haalandem. 

Jakby florian wiesz grał w Madrycie to by pewnie w top 10 skończył, jak Benzema ma być w top 3 z tak niewielka strata. 

ale ten Haaland to też nie wiem co miałby robić w tej dyskusji, Benzema przynajmniej do końca bił się o tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale ten Haaland to też nie wiem co miałby robić w tej dyskusji, Benzema przynajmniej do końca bił się o tytuł

No raczej nie jego wina że ma słabszych kolegów w drużynie niż Benzema. Król strzelców ligi Mistrzów, średnio ponad gol na mecz. No i real Madryt skończył bez żadnego trofeum a haaland chociaż Puchar kraju wygrał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

o już przecież totalny lol, Lech jest 3 długości z zysków transferowych przed innymi, bo sprzedał od groma wychowanków za gruby szmal, to, że tych pieniędzy nie potrafiono zainwestować odpowiednio, to już raczej inna kwesti

A to kluby są nagradzane za wyniki sportowe czy finansowe? Bo finansowo to Lech zyskał na graniu wychowankami ale sporotowo już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No raczej nie jego wina że ma słabszych kolegów w drużynie niż Benzema. Król strzelców ligi Mistrzów, średnio ponad gol na mecz. No i real Madryt skończył bez żadnego trofeum a haaland chociaż Puchar kraju wygrał. 

nie wiem, wyczuwam po prostu antypatię do Madrytu, Benzema nie licząc ME miał zajebisty sezon (choć przynajmniej bramki jakieś strzelił w porównaniu do Srappe), nie widzę powodów by mu to odbierać i nie chodzi o to czy zasługuje na top3, bo tak nie twierdzę

1 minutę temu, ely3 napisał:

A to kluby są nagradzane za wyniki sportowe czy finansowe? Bo finansowo to Lech zyskał na graniu wychowankami ale sporotowo już nie

tak, ale nikt im nie bronił uzupełnić skład solidnymi weteranami, tak jak to zrobili przed tym sezonem chociażby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ely3 napisał:

A z ciekaowści jakbyś miał stworzyć najlepszą 11tkę Ekstraklasy to ilu byś tam miał Polaków? Przecież sukcesty Legii, Rakowa czy nawet teraz Lecha to jednak głównie obcokrajowcy. Lech stawiał na młodych ze swojej szkółki i słabo na tym wychodził 

Bez obrazy, pozostań przy żużlu.

Wiesz dlaczego w polskiej lidze grają obcokrajowcy? Bo są tani. Lech za Modera skasował 11000000. Cały skład (bez Kamińskiego) nie jest tyle wart. LBS, fakt że nie trafiono z zakupami ale obecnie stwierdzono, że jest kasa to trzeba ją wydać a nie kisić w sejfie no i Amaral postanowił grać w piłkę. Gdyby Lech miał taki skład rok temu to może grałby wiosna w pucharach a w lidze do końca walczyłby o tytuł. Nawet z Żurawiem na ławce.

Świt Skolwin 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ptak napisał:

Bez obrazy, pozostań przy żużlu.

Wiesz dlaczego w polskiej lidze grają obcokrajowcy? Bo są tani. Lech za Modera skasował 11000000. Cały skład (bez Kamińskiego) nie jest tyle wart. LBS, fakt że nie trafiono z zakupami ale obecnie stwierdzono, że jest kasa to trzeba ją wydać a nie kisić w sejfie no i Amaral postanowił grać w piłkę. Gdyby Lech miał taki skład rok temu to może grałby wiosna w pucharach a w lidze do końca walczyłby o tytuł. Nawet z Żurawiem na ławce.

Świt Skolwin 😉

nie sądziłem, że to kiedyś napisze, ale gdyby zamiast Żurawia był Skorża, to takiej kompromitacji na pewno by nie było, zresztą ta chwila pięknej gry w pucharach pokazała, że tam potencjał jednak był, ale takim klubem trzeba zarządzać twardą reką, Michniewicz też stracił szatnię i już go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ptak napisał:

Lech za Modera skasował 11000000.

A co to ma wspólnego z tym ,że Lech oparty na Moderach nie gwarantował sukcesu

To już lepsza mieszanka jak teraz . Więcej weteranów z zagranicy i rodzynki zdolne

7 minut temu, ptak napisał:

Wiesz dlaczego w polskiej lidze grają obcokrajowcy? Bo są tani.

Grają bo są lepsi. Proste pytanie ilu Polaków ustawiłbyś teraz w najlepszej 11 tce ligi? 3? 4

3 najlepszych graczy Lecha?  3 najlepszych graczy Rakowa? To są Polacy czy obcokrajowcy? W Lechii podobnie. Właściwie poza Kamińskim to ja nie wiem czy tam byłoby jeszcze jakieś polskie nazwisko

Optymalnie by było jakby kluby takie jak Lech , Legia Lechia czy nawet taki Raków wprowadzały młodych Polaków do składu i w przypadku sukcesu albo eksplozji talnetu trzymały ich na dłużej nawet kosztem podwyżki. Kluby jednak patrzą krótkoterminowo. Sprzedać póki ma wysoką wartość i zanim będzie mógł odejść za darmo

Ale prawda jest też taka ,że wciąz Polacy nie są nauczeni harówki na treningach. Kariera Kapustki to kolejny taki przykład gdzie on nawet w takim Freiburgu miał fatalną opinię ze względu na słabe podejście na treningach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z tym żużlem to nie taki zły pomysł

słyszałeś może termin "stary Słowak"?

Oczywiście są kluby gdzie grają bylejacy z zagranicy ale ja mówię o czołówce ligi. Kto wg Ciebie decyduje o sile Legii, Lecha Rakowa czy Lechii. Polacy czy obcokrajowcy? To jest dośc proste pytanie 

I ilu wg Ciebie Polaków byłoby w najlepszej obecnei 11 tce ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.