Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bruno to mięka faja, zawsze c***a gra w takich meczach jak ten dzisiaj

Shaw na euro byl bdb, ale ten sezon słaby, a i tak go liczyłem do talentu, skrzydłowi - pomocnicy i obroncy, bramkarze + varane(który i tak jest troche overrated i nigdy nie dorównał temu hajpowi jaki miał po tym meczu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, the_secret napisał:

Bruno to mięka faja, zawsze c***a gra w takich meczach jak ten dzisiaj

Shaw na euro byl bdb, ale ten sezon słaby, a i tak go liczyłem do talentu, skrzydłowi - pomocnicy i obroncy, bramkarze + varane(który i tak jest troche overrated i nigdy nie dorównał temu hajpowi jaki miał po tym meczu

 

Miękka faja zrobiła 26-18 w 1,5 roku. W tym gra c***nię, jak całe United.

@Chelsea	A
vs. City	A
@Spurs		G
@Leicester	G
vs. Spurs	G
vs. Chelsea	-
vs. City	-
@Leicester	GA
@Liverpool	-
@Chelsea	-
@City		G
@Spurs		-
vs. L'ster	-
vs. L'pool	G
@Leicester	A

Nie tak źle, jak na miękką faję.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Michniewicz nie poleci teraz to obawiam się nawet o ten mecz z czwartoligowcem w Pucharze Polski. Przecież dziś to był jawny sabotaż, bo wzięcie na ławkę rezerwowych 5 graczy ( w tym bramkarz) to jest kryminał. Jeśli już odsyła w takim momencie zdrowych graczy na trybuny to powinien przynajmniej paru młodych powołać z rezerw. No i ta bezsensowna rotacja bramkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież Legia według "dziennikarzy" miała tylko 9 punktów straty do Lecha bo zaległe mecze to 9 pkt w tabeli

Milik nieźle grał dzisiaj z PSG, ale bez podań nic nie strzeli. Jak dostał to strzelił, ale podający był na spalonym. A sama Marsylia to pi.dy, tyle co zmarnowali to szok.

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, the_secret napisał:

masz ty rozum i godność człowieka?

W porównaniu do Ciebie to akurat ma. United ma sporo talentu tylko nie ma nikogo kto by takich dzbanów typu Pogba czy Lingard (a widać, że i Rash niestety dołącza do tej trupy) wziął ostro za mordy. Ole jest bardziej dobrym wujciem niż kimś z charakterem Fergiego (który w sumie wychodzi na to iż dobrze zrobił wywalając na zbity ryj Pawełka). Mou niby był takim trenerem, ale jest zbyt konfliktowy.

Varane było do przewidzenia, że bez Ramosa przy boku będzie grywał gorzej, zresztą sam Ramos to co kiedyś pisałem cholernie by się w takim United przydał, bo raz, że mógłby pokazać takim Harrym (nie wiem czemu ma opaskę kapitana) jak się powinno grać a dwa liga jest skrojona pod jego charakterystykę gry no ale z PSG o tygodniówki ciężko walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zwolniono Michniewicza. Na chwilę obecną sezon ligowy w placy, muszą skupić się na PP (liczę na niespodziankę) i powalczyć że Spartakiem (również trzymam kciuki z 4 miejsce) no i interesuje mnie nowy trener, może być Brzęczek. Bo w Stokowca nie wierzę. Graliby brzydko, w szatni obilby ryja kilku "gwiazdom" a na dodatek polonista. Ale to ostatnie kibice z żulety przełkną jak będą wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jack napisał:

Patrząc na chaos panujący od lat w Legii to resecik z Papszunem to najlepsze co może ją spotkać. Tak zupełnie obiektywnie. 

Tylko ze w 1 rundzie nie mozna prowadzic dwóch druzyn w ekstraklasie. Wiec musza poczekac conajmniej 11 meczy. Pytanie czy sa na niego tak napaleni ze poczekaja czy jednak bedzie to inny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Tylko ze w 1 rundzie nie mozna prowadzic dwóch druzyn w ekstraklasie. Wiec musza poczekac conajmniej 11 meczy. Pytanie czy sa na niego tak napaleni ze poczekaja czy jednak bedzie to inny wybór.

Rozumiem, że zatrudniając Papszuna, oddając mu lejce, Mioduski musiałby myśleć nie o obecnym i pewnie nie przyszłym a o następnych sezonach. 

Sam w to nie wierzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kolader napisał:

W rundzie wiosennej juz by mogl byc trenerem Legii.

Ale, że rozwiąże kontrakt, czy że Legia zapłaci 2 mln za wykupu za trenera w sytuacji gdzie ma same problemy finansowe ? Niech jeszcze ściągną Ronaldo i zbankrutują,  może przez kilka lat nie będzie ich w ekstraklasie  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sebastian napisał:

Ale, że rozwiąże kontrakt, czy że Legia zapłaci 2 mln za wykupu za trenera w sytuacji gdzie ma same problemy finansowe ? Niech jeszcze ściągną Ronaldo i zbankrutują,  może przez kilka lat nie będzie ich w ekstraklasie  :)

 

A te 2 mln to w ogóle potwierdzone, bo mi się wydawało, że kontrakt Papszuna wygasa w czerwcu 2022, więc skoro ten sezon i tak już praktycznie stracony, to może Mioduski zrobi coś co ostatnio było modne w Niemczech i podpisze Papszuna na przyszły sezon.

Tego Gołębiewskiego w ogóle nie kojarzę i wydaję mi się takim typowym tymczasowym trenerem do końca rundy lub, jeśli zimą nikt nie przyjdzie to do końca sezonu. Liga w zasadzie już przegrana, więc pozostaje walka o zakwalifikowanie się do pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, The Game 85 napisał:

A te 2 mln to w ogóle potwierdzone, bo mi się wydawało, że kontrakt Papszuna wygasa w czerwcu 2022, więc skoro ten sezon i tak już praktycznie stracony, to może Mioduski zrobi coś co ostatnio było modne w Niemczech i podpisze Papszuna na przyszły sezon.

Tego Gołębiewskiego w ogóle nie kojarzę i wydaję mi się takim typowym tymczasowym trenerem do końca rundy lub, jeśli zimą nikt nie przyjdzie to do końca sezonu. Liga w zasadzie już przegrana, więc pozostaje walka o zakwalifikowanie się do pucharów.

Z takim właścicielem to tam nikt nie pomoże. PIłkarze wiedzą, że kilka porażek i trener leci a oni się później zepną i większości będą grali dalej o ile ich pensje będą do zniesienia. 

W Legii nie ma nic. Nie ma systemu, nie ma pomysłu, nie ma systematyczności. Obecna polityka Legii jest symbolem wszystkiego co złe w naszej piłce gdzie sprowadza się kupę graczy z zagranicy w zasadzie nie dając szans Polakom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artlan napisał:

Wy tą esktraklapę to tylko tak dla beki oglądacie, prawda?

Prawda? :) 

 

No nie każdy kibicuje tylko wielkim klubom, zresztą ja już od dawna prawie w ogóle nie oglądam nic poza Legia i Barcelona i zawsze wybiorę mecz Legii nawet z czwartoligowcem w pucharze zamiast jakiegokolwiek innego meczu.

Nawet wczoraj zdecydowanie więcej oglądałem derby Łodzi niż ten hit w Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.