Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście najbardziej szanuje Maradone za rok 90 bo Argentyna była koszmarna. Ok ich bramkarz i to rezerwowy bronił karne jak natchniony ale to co Maradona robił  w środku pola jak uruchamiał Caniggie

I wtedy miałem autentycznie ciarki tzn na pewno krzyczałem bo od zawsze wolałem Argentynę a nie Brazylie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

JA miałem szczęście na żywo oglądać wszystkie mundiale od 82 i naprawdę dzisiejsi piłkarze mogą dziękować niebiosom ,że nie przyszło im grać w tamtej dekacie. Messiego nie dość ,że by nie faszerowali to jeszcze naprawdę mógłby szybko skończyć z powodu kontuzji

jest mi jakoś zwyczajnie smutno i tak szczerze jakość nie chce mi się przykładać linijki i porównywać tym bardziej że moje pierwsze świadome wspomnienie z Maradoną to MS 94 no i bramka z Grecja  

większość piłkarskich książek   biografii/autobiografii jest nic nie warta ale biografie J.Burnsa Ręka Boga warto przeczytać choćby po to zęby skumać to już ktoś napisał dlaczego w Argentynie jest DM bogiem i dlaczego Messi nawet się nie zbliży do tego statusu

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Diego. Live fast, die young. Pewnie mógł ugrać więcej ze swoim talentem, ale inna sprawa, ze gdyby nie połączenie jego boiskowych i pozaboiskowych wyczynów, to nie byłby aż taka legenda.

Tak zmieniając temat, to Szachtar wygrywa z Realem, remisje z Interem, a po 3 połowach dwumeczu 0:9 z Borussia. Warto zobaczyć bramkę na 3:0, chłopaki z Borussi maja smykałkę do pięknych bramek w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qbajag napisał:

@Lucas Jak tam piłkarsko-kibicowsko żyjesz? Trochę Lech się zaczął zamieniać w Legię z początku sezonu.
Legia gra tak tragicznie, że zęby bolą, ale chociaż wygrywa w lidze ostatnio...

Cóż to po prostu boli, a trzy kolejne mecze i te końcówki to kryminał.

No ale to wina Klimczaka i Rutkowskiego, że kadra jest tak wąska i taki Moder to ledwo oddycha od paru meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

No ale to wina Klimczaka i Rutkowskiego, że kadra jest tak wąska i taki Moder to ledwo oddycha od paru meczów.

To raczej jest problem polskich zawodników ,że trochę intensywniejsze granie i zdychają po kilku tygodniach.. W Europie to norma takie granie i mimo wszystko nikt nie umiera tak szybko jak polscy piłkarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

To raczej jest problem polskich zawodników ,że trochę intensywniejsze granie i zdychają po kilku tygodniach.. W Europie to norma takie granie i mimo wszystko nikt nie umiera tak szybko jak polscy piłkarze. 

No nie bardzo, to takie urban legend z tym, że polscy kopacze nie są przygotowani do gry co 3 dni, a na zachodzie to wszyscy pięknie wybiegani i świeżutcy każdego meczu. 

Kojarzę jakąś wypowiedź, chyba Pawłowskiego, który grał w Maladze i mówił, że na treningach fizycznie był w czubie, a po prostu piłkarsko/technicznie był za słaby i to dlatego się nie przebił (możliwe, że pomieszało mi się z Pawłowskim ale jeśli chodzi o sens wypowiedzi chodziło właśnie o to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.