Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze że rozmawiając o Barcelonie,  trzeba zawsze pamietac że wlascicielem tego klubu nie jest bogaty rozjanin, szejk, arab, chinczyk, amerykanin , hiszpan jak w przypadku kazdego wielkiego klubu w europie tylko są nimi Socios. Bartomeu to nie Abramovic, Glazer, Perez czy Al Mubarak, tylko zwykly szczur.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ttr

😂😂😂

Ja pisze o rozstaniu z klubem, gdzie nie było takiego syfu jaki się zrobił w przypadku Messi/Barca, choć CR7 dopiero co wygrał 3x LM z rzędu.

A dlaczego nie było? Ano dlatego, że przeszedł do Juventusu właściwie "po cichu", szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę tak wielkie nazwisko w świecie sportu, a Ty mi wyskakujesz z randomowymi sytuacjami na temat CR7, gdzie ta akcja z samolotem jest faktycznie nie na miejscu, ale cała reszta to kwestia interpretacji sportowych ambicji, a nie cech charakteru, damn. Nie dogadał się z Perezem? To odszedł i tyle. Rozumiem, że dla Ciebie zachowanie Messiego to jest kwintesencja klasy? Gdyby nie ta klauzula to już by go w klubie nie było, a niesmak wciąż by pozostał przez pewne decyzje, których można było uniknąć, tudzież można to było lepiej rozegrać. Moim zdaniem Barcelona mogłaby się spokojnie odbudować, a tak może być kwas w szatni, bo Messi jest zapewne wkurwiony. Na szczęście nie jestem ich kibicem, więc to nie jest moje zmartwienie, ale strzelam, że Koeman może mieć ciężko. 

Oczywiście, że Bartomeu podjął mnóstwo złych decyzji, ale proszę, nie róbmy z Argentyńczyka męczennika, bo też ma swoje za uszami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

@ttr

😂😂😂

Ja pisze o rozstaniu z klubem, gdzie nie było takiego syfu jaki się zrobił w przypadku Messi/Barca, choć CR7 dopiero co wygrał 3x LM z rzędu.

A dlaczego nie było? Ano dlatego, że przeszedł do Juventusu właściwie "po cichu", szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę tak wielkie nazwisko w świecie sportu, a Ty mi wyskakujesz z randomowymi sytuacjami na temat CR7, gdzie ta akcja z samolotem jest faktycznie nie na miejscu, ale cała reszta to kwestia interpretacji sportowych ambicji, a nie cech charakteru, damn. Nie dogadał się z Perezem? To odszedł i tyle. Rozumiem, że dla Ciebie zachowanie Messiego to jest kwintesencja klasy? Gdyby nie ta klauzula to już by go w klubie nie było, a niesmak wciąż by pozostał przez pewne decyzje, których można było uniknąć, tudzież można to było lepiej rozegrać. Moim zdaniem Barcelona mogłaby się spokojnie odbudować, a tak może być kwas w szatni, bo Messi jest zapewne wkurwiony. Na szczęście nie jestem ich kibicem, więc to nie jest moje zmartwienie, ale strzelam, że Koeman może mieć ciężko. 

Oczywiście, że Bartomeu podjął mnóstwo złych decyzji, ale proszę, nie róbmy z Argentyńczyka męczennika, bo też ma swoje za uszami. 

 

Dyskutujmy na argumenty. Napisałeś, że w przypadku odejścia Ronaldo nie było takiego syfu bo Ronaldo ma klasę, a Messi to duży dzieciak. Poprzesz to czymś ? Z kim masz do czynienia ? Ostatnio byłem "Lebronatorem" dopóki Cie nie wyjaśniłem, a teraz ? 

Mi się wydaję, że odejście Ronaldo z Realu wyglądało inaczej z powodu tego jak zarządzany jest Real Madryt i jakim prezesem jest Florentino Perez. Oświecę Cię, że obie strony wielokrotnie się ze sobą ścierały w przypadku negocjowania nowego kontraktu czy sprawie podatkowej Cristiano, ale Floro to miszcz zamiatania takich spraw pod dywan. Skoro już zdecydowałeś się na to głupie porównanie to czemu nie bierzemy pod uwagę drugiej strony w tych rozwodach ? Nie zgadzam się też żeby Ronaldo wykazywał się jako sportowiec czy osoba jakąś większą klasą niż Messi stąd mogę Ci wklejać dziesiątki jego zachowań, symulek, wypowiedzi i bufonowatości, która nijak ma się do słowa klasa. 

No, ale dlaczego przeszedł do Juventusu właściwie po cichu ? Bo ma klasę tak ? Czy dlatego, że Mendes-Perez-Agnelli za zamkniętymi drzwiami osiągnęli to co każda ze stron chciała ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ttr napisał:

 

Dyskutujmy na argumenty. Napisałeś, że w przypadku odejścia Ronaldo nie było takiego syfu bo Ronaldo ma klasę, a Messi to duży dzieciak. Poprzesz to czymś ? Z kim masz do czynienia ? Ostatnio byłem "Lebronatorem" dopóki Cie nie wyjaśniłem, a teraz ? 

Mi się wydaję, że odejście Ronaldo z Realu wyglądało inaczej z powodu tego jak zarządzany jest Real Madryt i jakim prezesem jest Florentino Perez. Oświecę Cię, że obie strony wielokrotnie się ze sobą ścierały w przypadku negocjowania nowego kontraktu czy sprawie podatkowej Cristiano, ale Floro to miszcz zamiatania takich spraw pod dywan. Skoro już zdecydowałeś się na to głupie porównanie to czemu nie bierzemy pod uwagę drugiej strony w tych rozwodach ? Nie zgadzam się też żeby Ronaldo wykazywał się jako sportowiec czy osoba jakąś większą klasą niż Messi stąd mogę Ci wklejać dziesiątki jego zachowań, symulek, wypowiedzi i bufonowatości, która nijak ma się do słowa klasa. 

No, ale dlaczego przeszedł do Juventusu właściwie po cichu ? Bo ma klasę tak ? Czy dlatego, że Mendes-Perez-Agnelli za zamkniętymi drzwiami osiągnęli to co każda ze stron chciała ? 

Szczerze, co Ty tu możesz wyjaśniać? 😂

Zachowujesz się jak typowy sajko fan (troszkę jak w kwestii LBJ, heh), a przez to rozmowa nie ma sensu. U Ciebie nie ma argumentów, u Ciebie jest zdjęcie Ronaldo z tweetera i jego złość, bo chłop jest tak ambitny, że zawsze chce być najlepszy (niektórzy tak mają, patrz - MJ), więc się wkurwił, że sam tego gola nie władował. Co to ma do rzeczy? Ronaldo odszedł bez histerii, natomiast Messi chciał odejść, poinformował o tym klub FAKSEM (xD), ale niestety dla niego zostaje na rok, a przez to właśnie jest jak jest. To budzi niesmak. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? (kibice United też nie mają prawa narzekać na Ronaldo, bo zdobył z nimi wszytko co mógł i odszedł w chwale)

Jeśli uważasz, że takie zachowanie kapitana i legendy jest w porządku, to okej. Nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać. Wyjaśniaj tam dalej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, eF. napisał:

Szczerze, co Ty tu możesz wyjaśniać? 😂

Zachowujesz się jak typowy sajko fan (troszkę jak w kwestii LBJ, heh), a przez to rozmowa nie ma sensu. U Ciebie nie ma argumentów, u Ciebie jest zdjęcie Ronaldo z tweetera i jego złość, bo chłop jest tak ambitny, że zawsze chce być najlepszy (niektórzy tak mają, patrz - MJ), więc się wkurwił, że sam tego gola nie władował. Co to ma do rzeczy? Ronaldo odszedł bez histerii, natomiast Messi chciał odejść, poinformował o tym klub FAKSEM (xD), ale niestety dla niego zostaje na rok, a przez to właśnie jest jak jest. To budzi niesmak. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? (kibice United też nie mają prawa narzekać na Ronaldo, bo zdobył z nimi wszytko co mógł i odszedł w chwale)

Jeśli uważasz, że takie zachowanie kapitana i legendy jest w porządku, to okej. Nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać. Wyjaśniaj tam dalej. :) 

Przecież ty piszesz jakieś ogólnikowe pierdy o odejściu w chwale, o klasie, o graczu wielkiego "kalibru" odchodzącym z wielkiego klubu, a twoja wiedza jest zerowa. Zadaje Ci proste pytanie na czym polega klasa Cristiano Ronaldo w kwestii jego odejścia z Realu Madryt, a ty mi piszesz, że zachowuje się jak sajkofan (średnio Messiego lubię). Rozbawiło mnie jak nazwałeś jednego z największych frustratów i nurków z TOPU piłki nożnej gościem z klasą. Jeszcze bardziej bawi mnie, że nie potrafisz tego debilnego porównania obronić. 

Nie masz pojęcia jak zarządzany jest Real Madryt, a jak Barcelona. Jakim agentem jest Jorge Messi, a jakim Mendes i jakie są jego relacje z Perezem. Nie wiesz nawet dlaczego Messi wysłał biurofax w 2020r(nic nie zwykłego w tym kraju) i jak to wygląda w Hiszpanii w kwestii dokumentów, ale próbujesz kogoś osądzać na podstawie czego tak naprawdę ? Bo Messi nie chce iść do sądu przeciwko Barcelonie gdzie według wielu adwokatów by wygrał ?

  

38 minut temu, eF. napisał:

U Ciebie nie ma argumentów, u Ciebie jest zdjęcie Ronaldo z tweetera i jego złość, bo chłop jest tak ambitny, że zawsze chce być najlepszy (niektórzy tak mają, patrz - MJ), więc się wkurwił, że sam tego gola nie władował.

Skoro takie zachowanie względem kolegi z zespołu czyli Arbeloi, który tych bramek nie strzelał za dużo to nie jest brak klasy, a ambicja i to nie jest kontrargument tak samo jak wypowiedzi, że koledzy nie dojeżdżają do niego poziomem dlatego nie mogą wygrać ligi to witam Cię serdecznie na mojej liście ignorowanych.

 

Zdajesz sobie sprawę, że druga strona w tym temacie ma dużo większe znaczenie niż sam piłkarz i jego chęć odejścia ? Jak mam oceniać negatywnie Messiego podczas gdy zarząd Barcelony z Bartomeu na czele to jest amatorka i śmiech na sali. Żaden agent, piłkarz i były pracownik nie ma na ich temat dobrego zdania. Ilu poleciało vce dyrektorów za kadencji Barto po wygraniu trypletu w 2015r, który zapewnił mu wygraną w wyborach ? Co mówił Cardoner na temat odejścia Neymara do PSG i jak bardzo kozaczyli, że szejkowie mogą im naskoczyć ? Wystarczy przeczytać sobie wywiad z Zubizaretta, który był pierwszym głośnym kozłem ofiarnym, a na tle innych dyrektorów sportowych wykonał kawał zajebistej roboty. Bartomeu zaraz będzie miał pozew za Barcagate v2 i zarzuty o korupcję. Jak nie jesteś w ogóle w temacie to po cholerę zabierasz głos ? Pique załatwił Barcelonie kontrakt sponsorki z Rakuten.. Dno tego zarządu to temat rzeka. 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ttr

 Przecież jedyne co robisz to omijasz meritum w tych swoich postach, heh. (pozdrów tam Pereza!)

Jako fan Juventusu napisze tak. Gdyby Del Piero zachował się tak jak Messi... to straciłby wiele w moich oczach (i zapewne u większości juventini), bo to był kapitan i legenda, a przy okazji też mój ulubiony piłkarz ever, więc wiem o czym pisze. Nie byłoby propsów. Nie wiem co można zarzucić Ronaldo w kwestii jego odejścia czy to z United, czy to z Realu, ale nie wygląda to nawet w połowie tak niesmacznie jak w przypadku "Sprawy Kramerów", czyli Barca vs Messi. I o to chodzi, nie ważne są tweety, czy randomowe wypowiedzi, którymi tutaj raczysz userów, bo to nic nie wnosi do tej dyskusji. Zapytaj fana Liverpoolu co by pomyślał o Gerrardzie, gdyby ten zachował się w podobny sposób co Messi. To jest w tym wszystkim słabe, ot tyle. Zarówno zarząd jak i Messi wyszliby na tym o wiele lepiej gdyby się dogadali, a tak tracą tutaj wszyscy. Myślisz, że taka "gównoburza" pomoże tej drużynie w odbudowie? 

BTW - Chętnie bym przeczytał co na ten temat sądzi ktoś kto jest w miarę obiektywny, niekoniecznie fan Barcelony lub fan LM10.

13 minut temu, ttr napisał:

Rozbawiło mnie jak nazwałeś jednego z największych frustratów i nurków z TOPU piłki nożnej gościem z klasą.

😂

Ok. Na tym zakończmy tę dyskusję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristiano to nie nurek ? Nie ma na swoim koncie dziesiątek zachowań gdzie grymasił, machał łapami i miał pretensje do kolegów i sędziów albo łapał czerwone kartki za uderzenia rywali ? Napisałem coś nieprawdziwego ? Czy takie zachowania nie idą w parze ze słowem "klasa" ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, eF. napisał:

Jako fan Juventusu napisze tak. Gdyby Del Piero zachował się tak jak Messi... to straciłby wiele w moich oczach (i zapewne u większości juventini), bo to był kapitan i legenda, a przy okazji też mój ulubiony piłkarz ever, więc wiem o czym pisze.

Messi to nie jest nawet TOP 10 moich ulubionych piłkarzy ever, ale za dużo zrobił dla tego klubu i za długo ciągnął go na plecach żeby fani Barcelony nie wybaczyli mu chęci odejścia. Za długo śledzę hiszpańską piłkę i ten cały kataloński pierdolnik żeby patrzeć tylko na to jak "zachował" się Messi gdzie wiem kto jest po drugiej stronie i masz potwierdzone źródła, które informują o tym jak wielkim łgarzem i krętaczem jest Bartomeu. Zrobiłeś z tego głupie porównanie Messi vs Ronaldo nie wiem po co. Przeczytałem cały ten wywiad z dzisiaj i mój wniosek jest taki, że Messi powinien mieć lepszego agenta niż padre Jorge i ludzi, którzy PRowo lepiej ogarniają pewne sprawy. Przypisujesz ciche odejście Ronaldo z Realu bo ma "klasę" to głupota i naiwność. Pewne zakulisowe rzeczy wyszły, inne nie i to jest główna różnica jeśli chcesz wchodzić w takie szczegóły i to porównywać. Masz nawet nagrania w deportes cuatro gdzie Ronaldo nabija się z Pereza, ale oficjalnie odszedł po cichu, Real przytulił 100mln, a Juve zyskało cracka. Wszyscy oficjalnie żyją w zgodzie i się kochają, a presi i CR przez lata żyli jak szczęśliwe małżeństwo #not. 

Lampard to legenda Chelsea czy nie ? Dużo stracił w twoich oczach za to, że go wypchnęli, a on pokopał w piłkę w City i strzelił nawet Chelsea gola ? Brakło mu klasy ? Każda sytuacja jest zupełnie inna, ale oczywiście można pisać banialuki o odejściu gracza wielkiego kalibru i silić się na jakieś debilne porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marzec napisał:

Jedyne co jest prawdziwe i szczerze to ten jego wywiad z przed chwili. 

Nie będę się już odnosił do wszystkiego, ale jednego zdania nie mogę nie skomentować bo mnie rozbawiło strasznie :P
Naprawdę uważasz, iż ten wywiad jest szczery? I to jedyne co jest szczere w tej sytuacji? To chyba jesteś jakimś pseudofanem Messiego...
Ten "wywiad" to nawet nie wywiad tylko artykuł sponsorowany, który ma jedynie wybielić Messiego, po tym jak zachował się jak idiota, jak splunął kibicom w twarz i prawnicy mu wytłumaczyli, że jednak nie da rady odejść w tej chwili bo przegra sprawę w sądzie pracy. No ale możesz wierzyć w "szczerość" tego "wywiadu" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ttr napisał:

Messi to nie jest nawet TOP 10 moich ulubionych piłkarzy ever, ale za dużo zrobił dla tego klubu i za długo ciągnął go na plecach żeby fani Barcelony nie wybaczyli mu chęci odejścia. Za długo śledzę hiszpańską piłkę i ten cały kataloński pierdolnik żeby patrzeć tylko na to jak "zachował" się Messi gdzie wiem kto jest po drugiej stronie i masz potwierdzone źródła, które informują o tym jak wielkim łgarzem i krętaczem jest Bartomeu. Zrobiłeś z tego głupie porównanie Messi vs Ronaldo nie wiem po co. Przeczytałem cały ten wywiad z dzisiaj i mój wniosek jest taki, że Messi powinien mieć lepszego agenta niż padre Jorge i ludzi, którzy PRowo lepiej ogarniają pewne sprawy. Przypisujesz ciche odejście Ronaldo z Realu bo ma "klasę" to głupota i naiwność.

Dobra, Ty chyba nie rozumiesz o co mi chodzi, okej. Prawdziwi fani Barcelony powinni wiedzieć, bo przykład Del Piero był tutaj idealny. :) 

Klasa. Tego zabrakło każdej ze stron. Natomiast CR7 jest przykładem tego, że jak się chce to można się rozstać w inny sposób. Z mojej strony eot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 celny strzal na bramke holendrow XDDD

nie ogladalem oczywiscie, bo ogladanie kazdego meczu gdzie trenuje Brzeczek nie ma sensu widzialem tylko staty

czy Boniek bedzie mial jaja zeby uratowac turniej i wyjebac tego debila?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marzec napisał:

Może być, nie mam z tym problemu. Wszystko byle by rozjebac ten zarząd krętaczy i kłamców. 

Z tym akurat się zgadzam! Obecny Zarząd jest do zaorania. Choć nie mam nadziei, że nowy Zarząd będzie lepszy bo przed Bartolomeu Rosell też był krętaczem, a i Laporta mimo. że był chyba najlepszym prezesem w ostatnich latach i uzdrowił Barcę po Gasparcie, to jednak też miał swoje za uszami!

Godzinę temu, Kubbas napisał:

1 celny strzal na bramke holendrow XDDD

nie ogladalem oczywiscie, bo ogladanie kazdego meczu gdzie trenuje Brzeczek nie ma sensu widzialem tylko staty

czy Boniek bedzie mial jaja zeby uratowac turniej i wyjebac tego debila?

Boniek zwalniając Brzęczka przyznałby się do błędu, więc nie zwolni go moim zdaniem przed Euro 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matek napisał:

Nie było Lewego, nie czepiaj się. 

To najlepsze co mogło się wydarzyć. Z Lewym byłoby 0-0 czy 1-1 i pi****lenie o drużynie w budowie, szczelnej obronie i umiejętnym przesuwaniu.

 

No w sumie k**** dalej jest taka gadka, ale chociaż wynik styl może wkurwić, bo przegrać 1-3 jak z Niemcami grając w piłkę jest lepsze niż 0-1 z Holandią w meczu wyglądającym jak trening biegowy.

 

 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.