Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, czy Liverpool będzie gonił za rekordem Arsenału czy chęć zdobycia LM będzie ważniejsza bo ten zespół gra KOSMOS. Za plecami lidera mega walka o LM się zapowiada, trochę wyścig żółwi ale powinno być emocjonująco do samego końca :) no i Gaurdiola jest wizjonerem etc. ale nadal uważam ze to średni trener. Kolejny sezon nr 3 w kolejnej ekipie i znowu szykuje się dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do Kanału Sportowego to pojawiają się głosy, że Stanowski do tego towarzystwa nie pasuje. A wg mnie to pasuje jak ulał. Przypuszczam, że to on stoi za stworzeniem tego kanału. A jeśli nie on jest pomysłodawcą to na pewno jego wybór nie jest przypadkowy, bo Stanowski ma talent do pomysłów i otaczania się (lub współpracy z nimi) się ludźmi, które się sprzedają. I stąd też wybór ludzi nie jest przypadkowy. Borek jako osoba znana i lubiana z TV, Pol jako znany i lubiany z YT oraz Smokowski, który jest z TV, ale mniej znany, jednak jest bardzo wysoko ceniony przez środowisko dziennikarskie i sportowe. Stąd są oni, a nie np. Rudzki. Ale wg mnie to ten ich pomysł może się skończyć lekkim niewypałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski  ma też przede wszystkim profesjonalne studio telewizyjne gdzie można nagrywać i montować treści na YT(realizowany jest tam choćby magazyn ring etoto z Borkiem jako prowadzącym ) plus nikt z nich nie ma takiego doświadczenia biznesowego jak on, to jak zbudował weszło od zero do jednego z najbardziej opinio twórczych mediów sportowych na rynku to jest naprawdę duża rzecz, unikalna wręcz .Ja raczej powoli odchodzę od oglądania gadających głów ale sam start i rozwój  przedsięwzięcia będę oglądał z ciekawością 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zdzich napisał:

Tak nawiązując do Kanału Sportowego to pojawiają się głosy, że Stanowski do tego towarzystwa nie pasuje. A wg mnie to pasuje jak ulał. Przypuszczam, że to on stoi za stworzeniem tego kanału. A jeśli nie on jest pomysłodawcą to na pewno jego wybór nie jest przypadkowy, bo Stanowski ma talent do pomysłów i otaczania się (lub współpracy z nimi) się ludźmi, które się sprzedają. I stąd też wybór ludzi nie jest przypadkowy. Borek jako osoba znana i lubiana z TV, Pol jako znany i lubiany z YT oraz Smokowski, który jest z TV, ale mniej znany, jednak jest bardzo wysoko ceniony przez środowisko dziennikarskie i sportowe. Stąd są oni, a nie np. Rudzki. Ale wg mnie to ten ich pomysł może się skończyć lekkim niewypałem :)

Pomysł był Smoka który od 2- 3lat chciał postawić na taki format wspólnie z Borkiem( przyczyny zdrowotne,osobiste, klauzula po odejsciu z canal+ spowolniły wszystko). Pol i Stanowski dołaczyli do tego pomysłu na całego po szopce w przegladzie sportowym. Stan ma duże kontakty biznesowe i mase pomysłow, co na pewno ułatwi im start( plus to co pisał Rahu , studio i cala oprawa).  Zapewne w tym projekcie będzie widoczne Etoto i ich reklamy.

 

Świetny dokument.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20mln dla Salzburga(klauzula) + 15mln dla grubasa +10 mln dla ojca(ponoć). Podobno zawarł taką samą klauzule jak De Ligt , że po 3 latach aktywuje się klauzula i można go wykupić. Bild podaje jednak troche inne sumy.  

 

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2019 o 15:46, Mailman napisał:

20mln dla Salzburga(klauzula) + 15mln dla grubasa +10 mln dla ojca(ponoć). Podobno zawarł taką samą klauzule jak De Ligt , że po 3 latach aktywuje się klauzula i można go wykupić. Bild podaje jednak troche inne sumy.  

 

To jest tak kozacki ruch, ze głowa mała :) BBC tym ruchem lata dziurę która była największym problemem od mercato. W Niemczech zapowiada się walka na całego o majstra, chyba w tej chwili najciekawszy bój o mistrza w najsilniejszych ligach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 11:55, shevcu napisał:

no i Gaurdiola jest wizjonerem etc. ale nadal uważam ze to średni trener

to wymien swoj top-5/10 ? albo miejsca 2-5/10,bo pozycja nr 1 kloppa,jest (obecnie) niepodwazalna

W dniu 28.12.2019 o 11:55, shevcu napisał:

Kolejny sezon nr 3 w kolejnej ekipie i znowu szykuje się dramat. 

a jak wygra wiosna LM ( a wiadomo jak losowe sa to rozgrywki i to,ze teraz np taki liverpool miazdzy wszystkich  i wydaje sie jedynym i glownym kandydatem do wygrania tych rozgrywek nie oznacza,ze w kwietniu/maju nie bedzie mial tygodnia mini kryzysu,ktory akurat zawazy na ich braku triumfu),to tez bedzie dramat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mailman napisał:

nie no jakiś niepoważny śmieszny człowiek 🤨myślę ze jakby przegląd trafił w ręce tvp to gorzej by nie było, na pół roku przed euro i igrzyskami maja szczątkowa kadrę a teraz problem z  naczelnym naczelnym kto normalny teraz tam przyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.