Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, enba1 napisał:

Ja tam mu nie zazdroszczę, Spurs to nie jest żaden magnes dla graczy z najwyższej półki, a takich trzeba kilku jak chcesz grać o top 4. Już zastąpienie Eriksena to będzie bardzo karkołomne zadanie. A kto wie czy Harry nie będzie chciał poszukać wyzwania gdzie grałby o najważniejsze laury, po sezonie będzie miał 27 lat, i wydaje się że to idealny moment na poszukanie klubu ze ścisłego topu.

Finalista LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, enba1 napisał:

Dobrze że mówisz bo bym nie wiedział, napisz jeszcze co to zmienia, jak już chciałeś zabłysnąć? Bo dla mnie to taki finalista o którym się zapomina, i który mimo sukcesu dalej jest klubem drugiej kategorii. 

Nie chciałem, po prostu gdyby nie perturbacje z managerem należałoby uznać Spurs za klub ze ścisłego topu. Wg mnie trzeba poczekać przynajmniej do playoffów LM żeby ocenić czy to fluke czy nie. Przeciwnicy nie za mocni, z Bayernem ostro w dupala, ale to za mała próbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone info?? Brak Lewandowskiego w pierwszej 'trójce' to smutny żart. Jego liczby to jakiś Doncić piłki (w sensie, że kosmos), czy to w Bundeslidze, czy w LM. To obecnie najlepszy napastnik na świecie, i piszę to jako fan Juventusu. Ronaldo tu jest za nazwisko. Zresztą te nagrody są jak Oscary. Niby prestiż, ale jednak takie filmy jak "Czarna pantera" też je zgarniają, heh. Imo 1.Van Dijk - bo obrońca to rzadkość, ostatnim był Cannavaro, a Van Dijk gra wybornie 2.Messi - klasa sama w sobie, wiadomo 3.Lewandowski - pisałem wyżej powody tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież czemu zdziwienie? W ogóle za co miałby tam być Lewandowski? Widzę, że niektórzy się Polów, Borków i innych "mejwenów" nasłuchali jak to Lewandowski jest TOP3... Za jesień może być i nawet najlepszym piłkarzem na świecie. Ma ją mocną i równą. Gdyby tylko patrzeć od sierpnia to byłbym za tym, że Lewandowski powinien wygrać. Ale przecież ta nagroda za cały rok. A co najważniejsze jest w roku? Początek rozgrywek ligowych i fazy grupowe w Europie czy faza pucharowa i walka o krajowe triumfy oraz wyniki z reprezentacją? Proporcje w tym głosowaniu to jakieś 80-85% za wiosnę, a 15-20% za jesień. A jaką wiosnę miał Lewandowski? Znowu odpadł wcześnie, nie istniał w 1/8 LM i został znowu najlepszym strzelcem w Niemczech, co było dosyć proste zważywszy na to, że ostatni poważny rywal wybrał Anglię już jakiś czas temu... Na nikim nie robi wrażenia, że trochę sobie w październiku postrzela... Cristiano przynajmniej odwrócił rywalizację z Atletico, a i z Ajaxem grał nieźle, a dodatkowo jego kraj wygrał Ligę Narodów. Niby nic nie warte rozgrywki, ale co było do wygrania tutaj, to wygrał właśnie on. To też ma znaczenie. Messi to półfinał LM. Van Dijk, Salah, Mane, Alisson - z całej tej zgrai z Liverpoolu to każdy z osobna chyba więcej osiągnał w tym roku kalendarzowym. Messi także. Reszta już bardziej kwestia uznaniowa i dyskusyjna. Ale Lewy to takie liche TOP5, ale równie dobrze miejsce pod koniec pierwszej dziesiątki/na początku drugiej jest wg mnie sprawiedliwe. Nie widzę go na podium nieważne jakby patrzeć. Dla mnie to Van Dijk, Mane i Messi to TOP3 w tej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zdzich napisał:

No, ale przecież czemu zdziwienie? W ogóle za co miałby tam być Lewandowski? Widzę, że niektórzy się Polów, Borków i innych "mejwenów" nasłuchali jak to Lewandowski jest TOP3... Za jesień może być i nawet najlepszym piłkarzem na świecie. Ma ją mocną i równą. Gdyby tylko patrzeć od sierpnia to byłbym za tym, że Lewandowski powinien wygrać. Ale przecież ta nagroda za cały rok. A co najważniejsze jest w roku? Początek rozgrywek ligowych i fazy grupowe w Europie czy faza pucharowa i walka o krajowe triumfy oraz wyniki z reprezentacją? Proporcje w tym głosowaniu to jakieś 80-85% za wiosnę, a 15-20% za jesień. A jaką wiosnę miał Lewandowski? Znowu odpadł wcześnie, nie istniał w 1/8 LM i został znowu najlepszym strzelcem w Niemczech, co było dosyć proste zważywszy na to, że ostatni poważny rywal wybrał Anglię już jakiś czas temu... Na nikim nie robi wrażenia, że trochę sobie w październiku postrzela... Cristiano przynajmniej odwrócił rywalizację z Atletico, a i z Ajaxem grał nieźle, a dodatkowo jego kraj wygrał Ligę Narodów. Niby nic nie warte rozgrywki, ale co było do wygrania tutaj, to wygrał właśnie on. To też ma znaczenie. Messi to półfinał LM. Van Dijk, Salah, Mane, Alisson - z całej tej zgrai z Liverpoolu to każdy z osobna chyba więcej osiągnał w tym roku kalendarzowym. Messi także. Reszta już bardziej kwestia uznaniowa i dyskusyjna. Ale Lewy to takie liche TOP5, ale równie dobrze miejsce pod koniec pierwszej dziesiątki/na początku drugiej jest wg mnie sprawiedliwe. Nie widzę go na podium nieważne jakby patrzeć. Dla mnie to Van Dijk, Mane i Messi to TOP3 w tej kolejności.

Oszołomom tego nie wytłumaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

nie masz szans żeby dostał , Borek dla wp elegancko wytłumaczył . podobno ... Messi

Ta... Elegancko... #Luka MODRIĆ

Portugalczyk może, Argentyńczyk może Chorwat nawet może, ale Polak nie może, bo jest Polakiem... Brednie z jego strony. Jak Borka lubiłem kiedyś słuchać, tak od jakiegoś czasu te wszystkie bandy dziennikarskie ani nie tykają PZPN-u (bo Boniek), ani nie są obiektywni w temacie oceny Polaków. Mejweni psia jego mać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Zdzich napisał:

Ta... Elegancko... #Luka MODRIĆ

Portugalczyk może, Argentyńczyk może Chorwat nawet może, ale Polak nie może, bo jest Polakiem... Brednie z jego strony. Jak Borka lubiłem kiedyś słuchać, tak od jakiegoś czasu te wszystkie bandy dziennikarskie ani nie tykają PZPN-u (bo Boniek), ani nie są obiektywni w temacie oceny Polaków. Mejweni psia jego mać.

Borek nie powie nic na PZPN, bo by go wyjebali z samolotu reprezentacji i skąd by brał śmieszne kąski do podcastów na youtube? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.