Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Dnc napisał:

O widzisz to szkoda tym bardziej

Mam nadzieję że weszło ich przygarnie bo na jakiś beznadziejny sport.pl nie mam ochoty wchodzić

 

Ale z całego zamieszania to tylko Pol chyba został na lodzie, gdzie on spokojnie z samego kanału na YouTube pewnie by się utrzymał plus gościnnie wszystkie stacje tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, shevcu napisał:

Ale z całego zamieszania to tylko Pol chyba został na lodzie, gdzie on spokojnie z samego kanału na YouTube pewnie by się utrzymał plus gościnnie wszystkie stacje tv

A Rudzki?

13 godzin temu, montana napisał:

Pol trafił do polsatu sport

Czułem że to wykorzystają ale myślałem że pójdzie gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dnc napisał:

A Rudzki?

Czułem że to wykorzystają ale myślałem że pójdzie gdzie indziej

Rudi siedzi w Canale. Komentuje swoją ligę i raczej nic mu nie grozi że sytuacja z dnia na dzień się zmieni.

14 minut temu, matek napisał:

Pol w Polsacie, no kurna, ma to sens. 

Tylko co on tam będzie robić bo jedyne co przychodzi mi na myśl to siedzenie wtorek-czwartek plus repka w studio lub prowadzenie studia, choć do tego drugiego lepiej nadaje się Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, shevcu napisał:

Rudi siedzi w Canale. Komentuje swoją ligę i raczej nic mu nie grozi że sytuacja z dnia na dzień się zmieni.

Tylko co on tam będzie robić bo jedyne co przychodzi mi na myśl to siedzenie wtorek-czwartek plus repka w studio lub prowadzenie studia, choć do tego drugiego lepiej nadaje się Smoku

Wiesz zawsze w kanale siedział i komentował mecz na weekend.

Mówię o pracy w tygodniu czy bardziej stałej

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a nie przypadkiem do Sport Brokers gdzie został ich partnerem?

 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/michal-pol-partnerem-w-agencji-sport-brokers-chce-wspierac-innych-tworcow-internetowych

 

A ta Arskom group to chyba też foottracka robi z wiśnia i polkosiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Camelus napisał:

chyba nawet nasza repra tego nie odda

A co tutaj oddawać, jak już po losowaniu było wiadomo, że nawet taki Dyzma za kierownicą tej kadry nie może tego spi*****ić. Tutaj musiałby być wysyp długich kontuzji kluczowych grajków, żeby nie wejść do Euro z takiego towarzystwa. 

"Nawet nasza repra", ja jebie. Jedna z lepszych eliminacyjnych kadr w Europie. Inna sprawa, że turnieje nasi kładą regularnie, ale w eliminacjach jesteśmy mocni od jakiegoś czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie o "takiego Dyzmę" chodziło mówiąc o naszej reprze. Jakieś mam dziwne wrażenie, że jakby, odpukać, przyjdzie jakiś kryzys czy coś to Brzęczek nie będzie w stanie tego naprawić.

A kadra owszem, obecnie eliminacyjnie poziom wysoki. Ale chocziażby Liga Narodów (tak, wiem, półtowarzyskie to) i turnieje pokazały, że pewnego poziomu nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. A mniemam, że z lepszej klasy selekcjonerami moglibyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A czemu uwazasz ze za poprzedniego selekcjonera mielismy wiekszy potencjal?

No a nie mieliśmy? Glik, Krychowiak, Pazdan, Grosicki w swojej życiowej formie. Nawet jeśli ten ostatni potrafił tylko szybko biegać, tak teraz jest zupełnie nieprzydatny. Żywi Błaszczykowski i Piszczek. A teraz co? Przereklamowana miękka faja Zieliński,  i drugi do kompletu Piątek (chociaż on jako ofermę zastąpił Milika, więc tutaj wychodzi na zero)). A reszta na minus. Przecież nawet Lewy teraz nie strzela, bo nie ma z czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, enba1 napisał:

No a nie mieliśmy? Glik, Krychowiak, Pazdan, Grosicki w swojej życiowej formie. Nawet jeśli ten ostatni potrafił tylko szybko biegać, tak teraz jest zupełnie nieprzydatny. Żywi Błaszczykowski i Piszczek. A teraz co? Przereklamowana miękka faja Zieliński,  i drugi do kompletu Piątek (chociaż on jako ofermę zastąpił Milika, więc tutaj wychodzi na zero)). A reszta na minus. Przecież nawet Lewy teraz nie strzela, bo nie ma z czego.

No na Euro grali sobie artur jedrzejczyk, tomek jodlowiec, krzysio maczynski czy bartosz kapustka ( wszyscy grali w ćwierćfinale euro!!!). Jakby nie patrzec to bereszynski, klich, bednarek , piątek czy zieliński to duży upgrade. Glik, grosicki czy krychowiak ciagle sa w prime, lewandowski podobnie. Jesteśmy słabsi o piszczka, błaszczykowskiego i prime pazdana. Ta kadra w pelnym skladzie ma najwyzsza wartosc rynkowa w historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No na Euro grali sobie artur jedrzejczyk, tomek jodlowiec, krzysio maczynski czy bartosz kapustka ( wszyscy grali w ćwierćfinale euro!!!). Jakby nie patrzec to bereszynski, klich, bednarek , piątek czy zieliński to duży upgrade. Glik, grosicki czy krychowiak ciagle sa w prime, lewandowski podobnie. Jesteśmy słabsi o piszczka, błaszczykowskiego i prime pazdana. Ta kadra w pelnym skladzie ma najwyzsza wartosc rynkowa w historii. 

Klicha szanuje, reszta to kmioty, a Zieliński najwiekszy. Bereszynski przy Piszczku nie powachalby trawy. 

A to że kadra ma najwyższą wartość, to nie jest żaden wyznacznik. Pieniądze w piłce są coraz większe, i jak ktoś jest w dobrym wieku na dlugim kontrakcie to jego wartość jest zazwyczaj zdecydowanie zawyzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.