Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kolader napisał:

Niezbyt bo Sanchez będzie grać drugiego napastnika w systemie 3-5-2. Za wahadłowego robić nie będzie, 10-tką też nie. 

sanchez jako 9,5? dla mnie ma za słaby passing , bardziej pasuje mi na wachadło za Candreve. Transfer lukaku eliminuje icardigo. liczę że Inter powalczy w tym sezonie z juve

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Koelner napisał:

sanchez jako 9,5? dla mnie ma za słaby passing , bardziej pasuje mi na wachadło za Candreve. Transfer lukaku eliminuje icardigo. liczę że Inter powalczy w tym sezonie z juve

Ale jesteś świadomy że Sanchez na wahadle to autostrada dla przeciwnika? Nie wiem jak ogromną przemianę musiałby przejść żeby to miało sens. Candreva wygląda lepiej u conte ale gość już w Lazio pokazywał że w defensywie potrafi harować. Poza tym kupili tam Lazaro więc wątpliwe że nagle Alexis ich wygryzie. Sanchez będzie się dobrze uzupełniać z lukaku w ataku, może wyjść z tego fajny duet, choć myślałem że z Lautaro będzie grać Lukaku. Chodzą też pogłoski o możliwej sprzedaży Politano (30 daje viola) a w zamian ma być Rebic.

Swoją drogą zastanawiam się co właśnie Fiorka robi. Oni chcą mieć w ataku do wyboru Boatenga i Vlahovicia tylko? Czy ewentualne trio Ribery-Chiesa-Politano miałoby sens? Chiesa ma ogromny potencjał, ciekawe czy dałby radę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoli to jest synonim słowa porażka, więc nie ma się co dziwić, że Koulibaly akurat przeciw najlepszej ekipie w lidze, z którą według Neapolitańczyków rywalizują o mistrza, strzelił tak kuriozalnego samobója.  

Inter na papierze wygląda spoko, może wymienić Napoli na 2 pozycji. A  transfer Sancheza mistrzostwo świata. Tzn. gość jest raczej skończony w poważnej piłce, ale biorąc pod uwagę okoliczności tej transakcji to Inter niczym nie ryzykuje. 

W czerwonym Manchesterze kompromitują się nie tylko na boisku. Jak można wypożyczyć gościa, bez obowiązku wykupu i płacić 75% jego pensji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, enba1 napisał:

Napoli to jest synonim słowa porażka, więc nie ma się co dziwić, że Koulibaly akurat przeciw najlepszej ekipie w lidze, z którą według Neapolitańczyków rywalizują o mistrza, strzelił tak kuriozalnego samobója.  

W czerwonym Manchesterze kompromitują się nie tylko na boisku. Jak można wypożyczyć gościa, bez obowiązku wykupu i płacić 75% jego pensji? 

1 Napoli ma 4,5 budżet w Serie A, a jako jedyni teoretycznie mogli zagrozić Juve.

2 co traci MU na tym wypożyczeniu? Płacą o 25% mniej kosmicznej pensji, jak koleś pokaże, że potrafi jeszcze grać w piłkę to może ktoś go kupi.

Fajne derby Rzymu. Jest gdzieś mecz Interu do obejrzenia?

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ptak napisał:

1 Napoli ma 4,5 budżet w Serie A, a jako jedyni teoretycznie mogli zagrozić Juve.

2 co traci MU na tym wypożyczeniu? Płacą o 25% mniej kosmicznej pensji, jak koleś pokaże, że potrafi jeszcze grać w piłkę to może ktoś go kupi.

Fajne derby Rzymu. Jest gdzieś mecz Interu do obejrzenia?

1. Tak mogli jak co roku, że w okolicach stycznia już musieli sobie rozpisywać scenariusze, gdzie Juventus się może potknąć żeby zmniejszyć stratę. Żadnej realnej walki ze strony Napoli, nie licząc sezonu 17/18 nie było. A nawet wtedy jak już mieli majstra na wyciągnięcie ręki, to tydzień później dostali srogi oklep we Florencji, co tylko potwierdza moją tezę, że to banda nieudaczników i przegrywów. Napoli ma słabszego zawodnika na każdej pozycji, więc nie wiem czym oni mogli zagrozić Juve.

2. Serio pytasz? Gracza tracą. Skoro i tak płacą mu zdecydowaną większość pensji, to chyba lepiej mieć go u siebie. United ma bardzo wąską ławkę, więc decyzja o jego oddaniu jest skrajnie idiotyczna. A i tak go nikt nie kupi, bo kluby które mogłyby mu zapłacić podobne pieniądze jak United, można policzyć na palcach jednej ręki. United i tak są skazani na niego do 2022 roku. To sponsorowanie mu czasu spędzonego w Mediolanie  można by obronić tylko w przypadku zapisu, o obowiązku wykupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true true i dlatego tak cieszy mnie przyjście Marotty do Interu w końcu to Inter dyma a nie na odwrót co do Sancheza ten transfer  jest spóźniony o dobre kila lat powinien trafić do Mediolanu już z Udniese najlepiej w pakiecie z Mauricio Isla ale i tak cieszy.

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz w Londynie, Arenal ciśnie ostro. Ceballos bardzo dobrze się wkomponował. W ogóle ofensywa Arsenalu bardzo imponująco wygląda. Powinni bez problemu zając 4 miejsce, wobec upadku Chelsea i United które samo rzuca sobie kłody pod nogi.

 

A Lech jak zwykle bardzo hojny w meczach przyjaźni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, shevcu napisał:

Idealny piłkarz do tego klubu. Cavani po powrocie ława? Szykuje się tam ostry kwas :)

była mama Rabiota, jest tata Neymara a teraz bladź Icardiego będzie wesoło a początek okienko sugerował ze wyciągnęli jakieś wnioski 

nic piękne okienko w wykonaniu Interu niemal perfekcyjne z mega bonusem na koniec Icar odchodzi za dobry hajs i nie wzmacnia bezpośredniej konkurencji a klub zachowuje twarz a to wszystko dzięki...

Znalezione obrazy dla zapytania marotta gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt nie przyjdzie, wypożyczanie ale płatne - 5 mln euro plus 100% pensji i wg części źródeł z obowiązkiem wykupu po spełnieniu prostych klauzul(jak jest faktycznie trzeba poczekać jeszcze chwile ) w tych warunkach  nie dało  się lepiej pozbyć Icardashianów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś tutaj ogarnia polski grajdołek wsórd dziennikarzy ale z PS odchodzi Pol i Rudzki za jakiegos ziomka co go nie znam

solidarnie za nimi przestają pisać tam felietony Stan i Borek a pewnie ktoś jeszcze odejdzie

z ciekawych to chyba tylko Ćwiąkała zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na twitterze mignęło mi że chcieli Pola wyjebać ale Rudzki się za nim wstawił i w efekcie polecieli obaj, Stanowski niejako to potwierdził z resztą przy takich zasięgach jakie maja żadna krzywda im się nie stanie 

16 godzin temu, Dnc napisał:

nie wiem czy ktoś tutaj ogarnia polski grajdołek wsórd dziennikarzy ale z PS odchodzi Pol i Rudzki za jakiegos ziomka co go nie znam

solidarnie za nimi przestają pisać tam felietony Stan i Borek a pewnie ktoś jeszcze odejdzie

z ciekawych to chyba tylko Ćwiąkała zostanie

Borek jako felietonista to tylko minimalnie level up nad Dudkiem także jak dla mnie bez żalu  ... Ćwiąkała widzę dzisiaj też powiedział pass

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.