Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie bez instynktu samozachowawczego - użytkownik @osialdo z TT .

 

koles pod wpisem Nawrota, wrzucił zdjecie jak pod kurtka ma ukryta koszulkę Legii nie zasłaniając przy tym swojego pyszczka (mecz w Poznaniu dla tych którym polska kopana jest obca) - teraz już są zdjęcia tejże koszulki , ale już nie na użytkowniku Osialdo, ale gdzieś na trybunach . 

 

Namierzyli go tez na fb , a ze koles ponoć mieszka na codzień w Poznaniu, to ma przekichane- i jak jestem mocno anty za takie akcje, czy spuszczanie łomotu za nieodpowiednie barwy, tak jak wielkim trzeba być idiota żeby wystawić się na wpierdol za 19 polubien na TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obchodzi. 

Koleś totalna cipa. Jak jest kozak toniech się buja w koszulce Legii po Poznaniu a nie napina się w ukryciu. Fanem Lecha nie zostanie bo takich przerzutów nikt nie chce. Ja jestem jak najbardziej za tym, że dostał po uszach, bo nikt go nie tknął. Sportowcy z Lecha poprosili o koszulkę i koleś oddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sebastian napisał:

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby polubić taką akcję. Serio. Co kogo obchodzi kto komu kibicuje. Na pewno po takim czymś będzie fanem Lecha. 

Patologia w czystej postaci. Nie wiem po jaki c*** te zdjęcia tutaj wklejacie. 

Ja nie popieram takich akcji (fan Lecha hir), ale typ nie ma w ogóle instyktu samozachowawczego z takim czymś. Mam znajomych w Poznaniu, którzy kibicują innym polskim zespołom i zdarza im się na mecze chodzić, ale robią to bez barw i nigdy nie stała im się krzywda. Tu był zwykły atencjusz dla paru serduszek na TT.

9 godzin temu, january napisał:

Typka chyba łagodnie potraktowali? Kiedyś był wybór, że albo idzie 1v1 poważniej (czyli bez bastowania) z największym "sportowcem", albo jest rozbierany, ale nie tylko z koszulki i wychodzi na golca z sektora.

Jak dobrze pamiętam to przy którymś z dawnych meczów Legia - Wisła, jeden "odważny" biegał wokół stadionu goły, bo się zapuścił nie tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ptak nieźle odleciałeś - przepisy mówią jasno, że jeżeli piłka po odbiciu się od innej części ciała trafi w rękę , to nie jest to gwizdane - więc o co te oburzenie ? Harden tez dostaje kilka wolnych na mecz bo korzysta z przepisów, a Ty się siepiesz jakby zrobili tam Koreę 2k2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak się odbije od klatki piersiowej to mogę wystawić rękę i zatrzymać piłkę? No chyba nie tak to działa. A wytłumacz dlaczego Legia dostała wolny w meczu z Cracovią?

No i dlaczego te kontrowersyjne decyzję w meczu Legii podejmuje sędzia z Warszawy?

W przerwie jeden z wychowanków Legii (bodajże Kosecki) stwierdził, że karny i czerwień dla Jędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ptak napisał:

Czyli jak się odbije od klatki piersiowej to mogę wystawić rękę i zatrzymać piłkę? No chyba nie tak to działa. A wytłumacz dlaczego Legia dostała wolny w meczu z Cracovią?

No i dlaczego te kontrowersyjne decyzję w meczu Legii podejmuje sędzia z Warszawy?

W przerwie jeden z wychowanków Legii (bodajże Kosecki) stwierdził, że karny i czerwień dla Jędzy

żeby pokonać legię trzeba być dwa razy lepszym, wczoraj lechia nie była więc musiała przegrać, tak jest od lat tylko szkoda że dla dobra polskiej piłki przepycha się ekipę która przegrywa z terespolem czy luksemburgiem bo z nimi to też ruch radzionków może przegrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.