Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyka w wykonaniu Guardioli. On nawet mając dream team z Barcelony, potrafił rok rocznie fundowac sobie jakiś dwumecz gdzie był blisko wylotu. Wtedy jednak miał Messiego, Etoo czy świetnych Hiszpanów, którzy potrafili te mecze przecisnąć i wypromować tego Dyzme światowej trenerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzieckiem miałem 4 ulubione zespoły - Barcelona, Roma, Borussia i Tottenham - zawsze marzyłem o tym by dwa z nich zmierzyły się ze sobą w finale LM - po latach moje zainteresowanie futbolem mocno wycichło i ustąpiło miejsca NBA, niemniej dzisiejszy mecz oglądałem z wypiekami na ryju jak wtedy gdy miałem 12 lat a Borussia dostawała wpierdol w finale Pucharu UEFA z Feyenordem ;) 

 

cisza w domu po golu w 93 minucie i wybuch radości po VARze - wow, podróże w czasie istnieją . Futbol jest wehikułem. 

 

Barcelona - Tottenham, proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie mialo stac? przeciez to bylo jasne ze bedzie oklep. kurs 3.3 na everton to byla zwykla promocja.

razem ze smutnym arsenalem smutny united wyladuje poza CL.

co ciekawe raczej nic sie w tych druzynach nie zmieni w najblizszych latach. to juz bedzie takie ciułanie sie poi 4-5 miejscach przez wiele lat. nikt powazny tam nie pojdzie grac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marzec napisał:

a co sie mialo stac? przeciez to bylo jasne ze bedzie oklep. kurs 3.3 na everton to byla zwykla promocja.

razem ze smutnym arsenalem smutny united wyladuje poza CL.

co ciekawe raczej nic sie w tych druzynach nie zmieni w najblizszych latach. to juz bedzie takie ciułanie sie poi 4-5 miejscach przez wiele lat. nikt powazny tam nie pojdzie grac.

 

CFC i Tottki też nie są lepsze i także nie zasługują na CL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marzec napisał:

 

co ciekawe raczej nic sie w tych druzynach nie zmieni w najblizszych latach. to juz bedzie takie ciułanie sie poi 4-5 miejscach przez wiele lat. nikt powazny tam nie pojdzie grac.

 

No tak, bo te klubu przecież nie mają pieniędzy, i graja na kameralnych stadionach, dla 1500 kibiców. A w takim Londynie dodatkowo nie ma co robić, dwa place zabaw, jeden monopol zamykany o 20 i kościół. Skąd Ty bierzesz te głupoty, które wypisujesz to ja nie wiem. 

 

 

Arsenal dzisiaj załatwił Emery niezrozumiałym składem. Wystawił więcej kasztanów, niż zawodników coś potrafiących. Jenkinson, Elneny, Mustafi, Mavropanos i Guendouzi w jednym składzie? Nie wiem na co on liczył, tym bardziej że CP to bardzo niebezpieczna drużyna, grająca świetnie z kontry, mająca bardzo szybkich, przebojowych, dobrze dryblujących skrzydłowych i dwóch bardzo solidnych napastników. Mustafi do swojej bardzo długiej listy kompromitujących występów, dziś dołożył kolejny, w dodatku po bramce, miał pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. 

Porażka ewidentnie na konto Emerego, i zamiast odskoczyć od grupy pościgowej, to będą mieli ciepło do końca. No chyba że są przekonani że wygrają LE,, to wtedy nie ma tematu.

 

Dwa miejsca, czterech chętnych. Kalendarz sprzyja najmocniej Spurs, chociaż to też nie są rywale z którymi nie można by się pogubić, tym bardziej że dochodzi im 2-mecz z Ajaxem. Tak że będzie ciekawie do końca. 

 

Arsenal:

Brighton (dom)

Wolves, Leicester, Burnley (wyjazdy)

 

Chelsea:

Burnley, Watford (dom)

United i Leicester (wyjazdy)

 

United:

Chelsea, Cardiff, City (dom)

Huddersfield (wyjazd)

 

Spurs:

Brighton, West Ham, Everton (dom)

Bournemouth (wyjazd)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.