Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Masz słabe rozeznanie w kwestii West Hamu. Sądzę, że szynki są jednym z bardziej popularnych klubów angielskich w Polsce. Kibicuje im spora grupa ludzi z klimatów skina&punks (więcej może wspierać st.pauli) reklama Martensa na koszulkach zrobiła swoje.

No chyba, że to ironia a ja z racji niewyspania jestem błyskotliwy jak karetka na sygnale

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słabe rozeznanie w kwestii West Hamu. Sądzę, że szynki są jednym z bardziej popularnych klubów angielskich w Polsce. Kibicuje im spora grupa ludzi z klimatów skina&punks (więcej może wspierać st.pauli) reklama Martensa na koszulkach zrobiła swoje.

No chyba, że to ironia a ja z racji niewyspania jestem błyskotliwy jak karetka na sygnale

To był żarcik, choć faktem, że poza drużynami z Big 6 to jakoś za dużo fanów innych drużyn z Anglii na codzień nie spotykam (ale się nie obracam w takim towarzystwie i nie jestem wyznacznikiem). W sumie nawet nie Big 6 a Big 5 bo nie znam nikogo kto byłby realnym fanem Man City ;) Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem. Od 1995 to był mój ulubiony klub (MC) ale że względu na kibiców ich odpuściłem. Ale fakt spotkałem może jeszcze 2. Piszę o okresie przed szejkowym. Teraz to nie to samo. Tak jak ludzie polubili MU i Arsenal za początek lat 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawałka poleciał xD

I słusznie bo Lech grał okrutną padakę. Dopiero 7 meczów rundy wiosennej minęło, a oni już zaliczyli 0:4 od Piasta i 0:3 od Górnika, strzelając w 7 meczach łącznie 6 bramek. Ostatnie 3 mecze z drużynami z dołu tabeli ( Korona, Górnik, Miedź) i tylko 1 punkt zdobyty w tych spotkaniach przelały czarę goryczy. 

 

I pomyśleć kim był Nawałka jeszcze rok temu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie bo Lech grał okrutną padakę. Dopiero 7 meczów rundy wiosennej minęło, a oni już zaliczyli 0:4 od Piasta i 0:3 od Górnika, strzelając w 7 meczach łącznie 6 bramek. Ostatnie 3 mecze z drużynami z dołu tabeli ( Korona, Górnik, Miedź) i tylko 1 punkt zdobyty w tych spotkaniach przelały czarę goryczy.

 

I pomyśleć kim był Nawałka jeszcze rok temu...

Nawalka nie skończył się rok temu tylko dużo wcześniej. Jestem zaskoczony że dopiero teraz jest to dostrzegane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawałka zrobił z nas drużynę na poziomie Szwajcarii, co może nie jest jakimś wybitnym osiągnięciem (patrząc na potencjał obu reprezentacji), ale Smuda, Fornalik i Brzęczek nie potrafili zrobić nawet tego. Zwłaszcza bilans z Niemcami robi wrażenie (tylko jedna porażka w 4 meczach, bilans bramek 3-3). Potem jednak zjechaliśmy poniżej poziomu Maroka czy Iranu i to musi obciążać głównie Nawałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Nawałka tylko Lewandowski, Krychowiak i spółka. Nawałka w Górniku nic wielkiego nie pokazał. To niby dlaczego miał z Lechem podbić ligę?

 

Tu się nie zgodzę.

 

Zajebistą robotę robił. Górnik grał wtedy najpiękniejszą piłkę w lidze, tylko władze rzucały mu kłody pod nogi i wywierały presje, by Górnik nie łapał się do pucharów, bo klub był biedny jak mysz kościelna. Tam było jakieś zamieszanie po wycofaniu Alianz i konieczności spłacania długów po tym jak Kasperczak spuścił klub, a wcześniej za jakieś kosmiczne pieniądze nasprowadzał szrotu typu Robert Szczot itd.

 

Nawałka to poukładał i chociaż klub oddawał najlepszych graczy, to Górnik dwa sezony z rzędu był bardzo mocny i grał efektowną piłkę.

 

I naszą kadrę też nieźle ustawiał. Przeciwko takiej Portugalii czy Niemcom graliśmy jak równy z równym, a jednak potencjał kadrowy był słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repra nie ma rozgrywającego, wciąż!

To jest największą bolączką tej ekipy- brak dobrej pomocy. Znajdą wreszcie kogoś, od razu jakość pójdzie o klasę w górę

Odkąd oglądam polską reprę widziałem tylko jednego rozgrywającego na poziomie europejskim. Zawodnik ten w reprezentacji grał krótko, ale kiedy już grał to zazwyczaj był jednym z najlepszych na boisku. Bardzo niedoceniany gracz i chyba już trochę zapomniany.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd oglądam polską reprę widziałem tylko jednego rozgrywającego na poziomie europejskim. Zawodnik ten w reprezentacji grał krótko, ale kiedy już grał to zazwyczaj był jednym z najlepszych na boisku. Bardzo niedoceniany gracz i chyba już trochę zapomniany.  

 

 

Szymkowiak chyba tak krótko nie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.