Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

to psg nie miało szczęścia

 

ten zespół szejków bez tożsamości zostanie wyrzucony za burte

 

Różnica między PSG a Barcą, Realem czy Milanem polega na tym, że w tym pierwszym przypadku inwestorzy z hajsem znaleźli się 100 lat później.

 

Nawet stosując kryterium czysto nacjonalistyczne trudno szczególnie przyczepić się do tych szejków w PSG skoro pierwszym prezesem Realu był Katalończyk a Milan założyli brytyjscy imigranci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki milan jest fatalny... czego tam brakuje zeby robili dobre wyniki?

Dobrych piłkarzy. Bonucci i 3 młodych (Romagnoli, Kessie, Donnarumma) to trochę mało żeby podbić Serie A. Kalinic czy Calhanoglu też nie najgorsi, ale co najwyżej  na ławkę. Większość rezerwowych Juventusu jest na zupełnie innym poziomie sportowym, niż większość starterów Milanu, więc nie dziwne że Milan jest tam gdzie jest. Tacy Borini czy Suso, w Liverpoolu byli pośmiewiskiem, a tutaj mają plac, no o czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest głównie kwestia wieku, i narodowości, a ma niewiele wspólnego z tym co Ci ludzie prezentują na boisku. 

Biglia 20 baniek, ale chyba mleka, jak on od transferu jeszcze piłki celnie nie kopnął.

W Interze Skriniar 15, a to najlepszy obrońca ligi aktualnie, i Inter spokojnie zawołałby za niego z 60-70, i by je dostał. Dla porównania w Interze Dalbert 12, a gość w ogóle nie gra, a mimo to po transferze z Nicei jego wartość skoczyła z 5 do 12. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skriniar to ten co "przepraszał" za imię?

Milan ma przeciętnych graczy trenera amatora. Inter ustabilizowany skład, budżet i świetnego trenera. Napoli, skład trener i braki w kasie. Roma kasa dobra jak na Włochy, zgrana drużyna ale trener uciekł do Interu. Juve ma wszystko. Tak więc 5-6 miejsce to maks na co Milan może liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak więc 5-6 miejsce to maks na co Milan może liczyć

6 miejsce to oni mieli rok temu, po czym wydali na transfery jakieś 200 milionów euro, kupując między innymi Bonucciego za 42, Silvę za 38, Contiego za 25, Calhanoglu za 22, Rodrigueza za 18, Mussachio za 18 i Biglię za 17. Plus wypożyczyli z opcją pierwokupu ( chyba z tych samych powodów , co PSG wypożyczyło Mbappe, a nie od razu kupiło) Kessie i Kalinica wartych po 20 milionów Euro każdy. Stracili tylko de Sciglio i Kuckę. W efekcie w 17 meczach uskładali 24 punkty, przegrywając aż 7 razy. W zeszłym sezonie w sumie przegrali 11 razy. Dokupili i dowypożyczali piłkarzy za ćwierć miliarda euro i grają gorzej niż grali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skriniar nawet złotej karty w fifie 18 nie ma, taka ciekawostka

 

W milanie też jest paru graczy jak montolivo czy abate mniej wartych a jak na serie a bardzo dobrych.

 

Zreszta co my porownujemy. Milan dostal dzis trojke od hellas

Nie jestem jeszcze taki stary, bo trójki z przodu nie ma, ale moja przygoda z fifą skończyła się na wersji 13, więc nie wiem o co z tymi kartami chodzi. Nawet jak czasem z ziomkami odpalimy, to 13, a najchętniej to grałem w 09.

 

ptak

Inter i Napoli może i mają skład, ale bez ławki, i to i tak zadecyduje o tym że prędzej czy później Juve ich łyknie, chyba że w styczniu uda się sprowadzić kogoś co coś wnosi, ale jednocześnie nie narzeka że siedzi na ławce. Napoli do tego, ma ten problem, że w meczach z najlepszymi robi za statystów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jeszcze taki stary, bo trójki z przodu nie ma, ale moja przygoda z fifą skończyła się na wersji 13, więc nie wiem o co z tymi kartami chodzi. Nawet jak czasem z ziomkami odpalimy, to 13, a najchętniej to grałem w 09.

 

 

Gracze ocenieni w grze na minimum 75 mają złote karty, Skriniar ma rating 74, gorszy niż Pazdan:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze Milanu po wywalczeniu 6 miejsca w zeszłym sezonie podrzucali Montellę do góry co mówi wszystko o mentalności panującej w tym klubie.W letnim okienku naściągali masę zawodników głównie przepłacając i to wystarczyło by świat piłki oszalał na ich punkcie.Walka o mistrzostwo,finał LM za 3 lata większej komedii dawno nie widziałem,ale w sumie czego się spodziewać po klubie który daje się szantażować 18 letniemu neapolitańczykowi i zgadza się płacić 1,5 mln na rok jego braciszkowi,który jest trzecim bramkarzem w klubie.O problemach z chińczykiem,zatrudnieniu Gattuso i jego wynikach szkoda nawet pisać.Czarne chmury wiszą nad tym zasłużonym klubem,co mnie sympatyka Interu jakoś specjalnie nie martwi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze Milanu po wywalczeniu 6 miejsca w zeszłym sezonie podrzucali Montellę do góry co mówi wszystko o mentalności panującej w tym klubie.W letnim okienku naściągali masę zawodników głównie przepłacając i to wystarczyło by świat piłki oszalał na ich punkcie.Walka o mistrzostwo,finał LM za 3 lata większej komedii dawno nie widziałem,ale w sumie czego się spodziewać po klubie który daje się szantażować 18 letniemu neapolitańczykowi i zgadza się płacić 1,5 mln na rok jego braciszkowi,który jest trzecim bramkarzem w klubie.O problemach z chińczykiem,zatrudnieniu Gattuso i jego wynikach szkoda nawet pisać.Czarne chmury wiszą nad tym zasłużonym klubem,co mnie sympatyka Interu jakoś specjalnie nie martwi. ;)

 

Dla leniwych Brooklyn Nets 13/14 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.