Skocz do zawartości

Nowy sezon w Fantasy


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

no im więcej tym lepiej tymbardziej że lecę już drugi sezon z rzędu z pierwszej ligi i dobrze by było żeby postały jeszcze 5,6 cobym miał większy margines <wink>

 

Links nie martw się za bardzo wystarczy ci wygospodarować jeden dzień w poowie października i liga rusza tak jak rzeczywita NBA wiec się bardzo pieklić nie trzeba.

 

 

 

Ja ze swojej strony zapraszam wszystkich niewtajemniczonych do zabawy.. pierwszy sezon jest reguły najlepszy ale i następne wzbudzają dużo pozytywnych emocji.

 

Czytajcie FAQ w dziale Fantasy Basketball i anonsujcie już teraz chęć dołączenia.

 

Ah brakuje mi już wstawania przed kogutami ;d.. .. a i pytanie do kolegów z 2 i 1 ligi poprzedeniego sezonu , może ktoś rezygnuje :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie FAQ w dziale Fantasy Basketball i anonsujcie już teraz chęć dołączenia.

Ja juz wszystko obczaiłem. Mam tylko jedno jeszcze pyt do Stro ale to napsze mu w najblziszych dniach na gg zeby watku nie zasmiecac.

 

Ah brakuje mi już wstawania przed kogutami ;d.. .. a i pytanie do kolegów z 2 i 1 ligi poprzedeniego sezonu , może ktoś rezygnuje Question Razz

Chetnie zajme czyjes miejsce w 1 czy w 2 lidze 8)

 

zeby była jasnosc bo moze nie do konca byc po poprzendim poscie jako ze obiecałem rok temu dla Stro i mam tez wieeelka chec gry i nawet bez zobowiazania pisemnego( :lol: ) bym sie zgłosil to:

oficjalnie zgłaszam chec gry w FBL w najblizszym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem chętny ! Zgłaszam się! Będzie mi miło, jeśli będę mógł uczestniczyć wraz z innymi ludźmi w fajnej zabawie! Przeczytałem zasady, mniej więcej wiem o co chodzi ;-) Mam nadzieję, że ten sezon (mój pierwszy) przyniesie nam wiele radości.. no i nowych znajomości ;P Fajnie że ktoś wymyślił taką rozrywkę.. ! Pozdrawiam.. i każdemu życze jak najlepiej ;-)

 

Oficjalnie zgłaszam chęć uczestniczenia w zabawie

 

Ja maredbor zgłaszam się do elitarnego grona uczestników FBL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem czy będę grał, ostatnio było tak na mniej niż pół gwizdka i nie chcę komuś miejsca zajmować :) tak to może gimmie wejdzie do pierwszej żeby mógł spaść na dół albo coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.