Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

opłaca się kupować gierkę na PS3 ?

Pobrałem na pc sprawdzić jak będzie chodziła i moje 2x 3,4 ghz, 4 gb rami i 1 gb grafu odmawia tej grze.

Tak z ciekawości, jaką masz grafikę? Bo mi na PC NBA działa, choć szału w grafice nie ma pomimo tego, że komp już leciwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka możliwość? :grin: Chodzi mi o przesunięcie np. Garnetta z Nets do Timberwolves, żeby był tam już na stałe.

Tak jak wyżej @kulfon napisał, chyba, że to pc to się automatycznie aktualizują na steamie. 

Ogólnie roster edytujesz w menu opcji gdzieś tam to to jest, ale nie chce mi się włączać teraz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej @kulfon napisał, chyba, że to pc to sitomatycznieznie aktualizują na steamie.

Ogólnie roster edytujesz w menu opcji gdzieś tam to to jest, ale nie chce mi się włączać teraz ;)

 

Dziękuję za podpowiedź, udało się :D Gram na PS3. Składy są aktualne, tylko w sezonie wciąż są stare (zaczynam oczywiście nowy). Może zaktualizują się po okienku zimowym? :D Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź, udało się :grin: Gram na PS3. Składy są aktualne, tylko w sezonie wciąż są stare (zaczynam oczywiście nowy). Może zaktualizują się po okienku zimowym? :grin:

A nie ma przed sezonem wyboru rostera? Sorry, ale nie mam jak teraz sprawdzić bo serwery 2k padły na steamie i od paru godzin się nie da połączyć z grą online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje taka możliwość ,że komputer podaje na alley oppa ?

Tak. Prosisz o podanie tak jak standardowo tylko, że wtedy wciskasz też ten przycisk odpowiedzialny (LB?) za oopa.. Chyba tak to jest. Albo rzut + LB jak pc ma piłkę (nie pamiętam bo od kilku dni nie mogę grać bo serwery dla Win 8.1 padły). Sprawdź.

Jak pc steruje zawodnikiem z dobrym ovr to dostaniesz dobry narzut. ;)

 

Parę razy w życiu mi wyszło z pc narzucającym, ale musisz być odpowiednio odkryty, żeby tak podał. 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem NBA 2K15 na X360. Miałem dość tego syfu, który aktualnie się dzieje w FIFA 15. Mam kilka pytań dot. trybu Myteam i MyCareer.

 

Myteam:

1) Czy jest możliwość kupna zawodników do zespołu, czy tylko można trafić losowo w paczkach?

2) Które paczki opłaca się najbardziej otwierać? Czy w paczkach po 5000 VC można trafić jakiś naprawdę dobrych zawodników?

3) Gdzie znajdę listę historycznych zawodników, których mogę trafić?

4) Sprzedaż kart jest tylko za określoną kwotę? Nie ma czegoś takiego jak rynek sprzedaży/wymiany kart?

 

MyCareer:

1) Czy tylko ja tak mam, że cały zespół gra tragicznie? Tylko ja mam dobre statystki, a mimo to przegrywam mecz za meczem. Jak robię symulację to wygrywam praktycznie wszystko. Co można z tym zrobić? taktyka? inne rozgrywanie akcji?

2) Czy ten tryb ma koniec ze względu na wiek mojego zawodnika?

3) Co z ulepszeniami, które kupiłem zawodnikowi? Czy one przepadają jak np. pójdę na emeryturę i zacznę nowy tryb gry?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem apropo my team, wprawdzie gram na ps4 ale nie ma chyba wiekszych roznic.

 

1 Tak. Wchodzisz w aukcje i tam możesz ustalic jakiego zawodnika i za jaka cene potrzebujesz, nie wiem tylko jak rozbudowany jest rynek na konsolach starszej generacji. Wszystkich zawodnikow kupujesz za MT coinsy.

 

2 Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze na poczatku nie opyla sie otwierac paczek, lepiej jest zdobywac MT za pomoca trybu domination oraz zwyklych meczach online, chodzi o to ze za cene dobrej paczki mozesz kupic dobrego zawodnika, paczki dostajesz za to w trybie domination oraz po przejsciu seedu w grze online, jak masz kase na VC coinsy to mozesz sie bawic w paczki w innym wypadku nie polecam

 

3 http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-basketball/765909-nba-2k15-classic-teams-full-roster-list.html

 

myk jest taki ze na poczatku nie mozesz grac online kartami historycznymi, chyba dopiero od 5 seedu jest to mozliwe(chodzi o karty lepsze niż złote)

 

4 sekcja aukcje, tam jest rynek sprzedazy kart

 

Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz

 

W MC specem nie jestem, niech ktos inny sie wypowie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to k..... jest?? gram w tryb MyTeam w opcję Schedule. Praktycznie w każdym meczu przeciwna drużyna ma zdublowanych zawodników w pierwszej piątce. w Lakers 2 x J. Lin. w Portland 2 x L. Aldidge.

 

Co można z tym zrobic??

 

Wkurza mnie to....

 

gram na X360

Edytowane przez senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka meczów myCareer na Hall of Fame i oto, co zaobserwowałem:

 

- źle zrównoważony system zdobywania punktów (komputer trafia prawie wszystko, Twoi koledzy z drużyny bardzo średnio)

- mega ciężko wygrać mecz chyba, że jesteś człowiekiem orkiestrą czyli zdobywasz pkt, bronisz na obwodzie i pomagasz pod koszem przez co, jeśli ktoś lubi realistyczne statsy to może sobie odpuścić, bo wychodzi ostatecznie, że masz po 50 ppg, 15rb,4st itd itd. I od c***a strat.

- nie wiem jaki jest mnożnik ale ja, grając na superstarze mam po meczu 1100-1300 VC points i jestem zadowolony. I to bez większej spiny i z realistycznym box scorem po meczu.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.