Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

DZIAŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Pisz na polski support http://support.2k.com/hc/pl powinni ci w miarę szybko odpowiedzieć ;) nie dostałem żadnego maila, ale jak wchodziłem w appke mobilną to wyskoczyło mi jakieśtam powiadomienie, więc myśle sprawdze gre, patrze a tu działa :grin:

Tomeq podasz mi tutaj twój nick na steamie , bo chce cie dodać bo mam pare spraw i pytań a nie chce spamować forum :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko 4 razy lepsze niż w wcześniejszych wersjach na PC, myślę, że wystarczy do stwierdzenia opinii :smile:

Nie zgodziłbym z twoja opinia, na chwile obecna to jest wersja beta(mowie tutaj o PC i MT) generalnie bledy wystepuja losowo :

-raz nie zalicza MT

-raz nie zalicza VC

-siakiś razem nie zmienia nam na innego zawodnika (kombinacja LT+przycisk)

do tego dochodza rzuty przez całe boisko przez moich zawodników po def reb-automatycznie nakurwiaja, jak kuna agrest

Co tam jeszcze hmm.. w przerwie meczu Doris gada sama do siebie, bo gra zapomniała dodać zawodnika do interwju. Do tego dochodzą problemi z serwerami i glitche graficzne a tak najbardziej mnie wkurwia brak custom sliders.. przy dobrym PC podejrzewam ze można zrobic 95%/80%/70%( drużyna nie zawodnik  ;])- czysta gra zręcznościowa atm ALE to next gen i muszą być problemy prawiczka w burdelu, świetna graficznie, świetne animacje, ruchome zasłony, wielki rozpierdol w pomalowanym.

Megga feeling gry czego nie było we wczesniejszych odsłonach 2K.

Fajnie to wygląda jak niscy g chcą zrobić pake ale brakuje paru metrów do obreczy , ten dunk Griffina( whoi od kosza) z tym ze nie wchodzi i piłka na aut ;] 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście my GM ? Tam jest taka opcja, że na każdy team możesz ustawić osobny gameplan minuty, strategie itp - tylko po ustawieniu klikam wyjście a on z powrotem jest taki sam jak global gameply do wszystkich zespołów. Poradzicie?

 

Macie jakiś dobry draftclas?

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście my GM ? Tam jest taka opcja, że na każdy team możesz ustawić osobny gameplan minuty, strategie itp - tylko po ustawieniu klikam wyjście a on z powrotem jest taki sam jak global gameply do wszystkich zespołów. Poradzicie?

 

Macie jakiś dobry draftclas?

Ten co ma tam najwięcej pobrań jest dobry.

a w MyGM nie mam tego problemu, działa mi ta opcja normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym aby ktoś z was mi pomógł rozwiazać problem z takim oto powiadomienie 2014-10-1_wphphpp.jpg gdy chce grać kolejny mecz w Road to PlayOffs. Jeśli ktoś wie jak to rozwiazać prosze o odpowiedź. Aaa i zapomniałbym kontrakty wszyscy maja po 7-8 więc to nie może być chyba ich wina. Chyba że nie może być mniej niż 8 meczy kontrakt ? Nie wiem pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.