Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Jebac ta gre, obnizyłem wiekszosc na low, gram w oknie i nie dosc ze wyglada jak gówno to i tak sie tnie

Juz nawet jebac to, ale ciezko kogos ustac na nogach w obronie to po pierwsze, po drugie wcale ta grafika nie miazdzy tak, za duzo animacji dorzuconych z automatu, ogolnie w 2k14 czulem ze mam wiekszy wplyw na przebieg spotkania i dlatego do 2k14 wrocilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie doszlo ? Bo u mnie nadal nie ma.... najprawdopodbniej to wina anszej poczty i jestesmy w ostrej dupie..... inni oc mają gmaila czy wp dostają linki aktywacyjne a nasza poczta czyli zasrana interia niestety nie...

 

nic... jutro wolne, więc mam nadzieje, że dojdzie... ale wku*wiony jestem ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem panowie juz nie mamy co liczyc ze cos dojdzie tak samo jak by nam doszło juz pierwszy raz to co pisalismy w dniu premiery tego emaila czyli 3 dni minely i nic nie dostalem a od wczoraj też nie dostaje tego linku aktywacyjnego... wiec najprawdopodbniej mamy po grze , i możemy sie teraz czuć tak jak ludzie ktorzy mają pirata ,  bo procz trybu My Carrer i zwyklych meczy nic wiecej nie ma .... jebana interia j jebane 2k 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnia gra z serii NBA2k, którą kupiłem. I piszę to pomimo tego, że gra podoba mi się pod względem gameplayu i grafiki. 2k poraz kolejny wypuściło nieukończoną grę z masą błędów, a te ich wieczne problemy z serwerami to jakaś kpina. MyTeam ma zepsuty trym Domination - na 5 meczyków w tym trybie tylko za jeden dostałem punkty MT - mimo wygrania kilka razy z Utah nie dostałem nagród. Strata czasu i nerwów. Chyba nie o to chodzi, żeby po całym dniu w pracy jeszcze denerwować się grą. Cały ten tryb to w zamyśle twórców maszynka do robienia pieniędzy.

W karierze są problemy z zachowaniem kolegów z drużyny - sztuczna inteligencja leży i kwiczy.

Część graczy nie może grać mimo mocnego sprzętu, bo gra źle ustawiła przy pierwszym urachamianiu jeden z parametrów. Jest to błąd znany z wcześniejszych części, ale kiedyś można było edytować plik z ustwieniami, a teraz to niemożliwe.

Części graczy (np. kolegom wyżej) "wygasło konto". Inni stracili VC, przy błędzie serwera, a są też tacy, którzy nie dostali bonusu za pre-order.

Znając wcześniejsze praktyki 2k patch poprawiający te błędy pojawi się za osiem miesięcy albo w ogóle się nie pojawi.

Po raz kolejny dałem się nabrać, ale zapewniam, że po raz ostatni.

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z kolei mam chyba tylko kod do gry. Bo w mejlu mam 

 

 

A żadnego innego klucza z numerkiem "1" nie mam. 

 

Edit. A dobra kod do KD bonus pack jest na steamie w zakładce gry - Numer seryjny

tez dostałem 1 kod, ale chyba sprzedawca cośik sie jebnał.. wrzuc fotke gdzie ten kod sie znajduje na steam ;F bo znalezc nie moge 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dostałem odpowiedź w sprawie tego konta i e-mailu aktywacyjnego od supportu 2k po 3 dniach czekania....

w skrócie z wiadomości wychodziło "SPRAWDŹ SPAM" DZIEKI k**** ZA PRZEPROSZENIEM, NIE POMYSLALEM O TYM WCZESNIEJ. Poprosiłem o zmianę e-mailu mojego konta na inny, może mi to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emaila to możesz sobie nawet sam zmienić na steamie na inny  , tylko problem jest w tym ,że pierwszy raz jak odpalałes NBA 2k15 to podałes email z interii i oni w bazie całej mają ten email z interii , bo jak zmienilem sobie emaila na steamie a potem wszedlem na nba2k.com i wpisywalem nowy email ( gmailowy ) to pisało , że nie ma w bazie My Playera o takim emailu a jak podalem email z interii to pisało , że jest konto nba2k z tym emailem , bo nba2k.com zapamietalo ten email ktory podawales przy pierwszym włączeniu NBA 2k15. czyli email z Interii. Dlatego nie wiem kur** co teraz...... kiedyś z inną gra tez mailem problem ze nie dochodzily wiadomosci na interie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nci nie trzeba czekać , jak nie doszlo nic od 3 dni na emaila  to  już nie dojdzie... trzeba po prostu z supportem gadać , bo mi tez odpisali ale mi odpisali automatyczną odpowiedzia i napisali zebym im napisal wszystko co i jak dokładnie , wiec tak zrobilem :) Inny mój pomysl jest taki , żeby tak jak ja zrobielm zmienic email na steam , bo oczywiscie sie da , zmienilem sobie na gmail i odisntalowac gre i na nowo całą pobrac , moze wtedy zmienią sie wszystkie ustaweinia itp i na nowo bedzie mozna całe konto zrobić  przy starcie nba 2k15 i nowego juz tego emaila np z gmail podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nci nie trzeba czekać , jak nie doszlo nic od 3 dni na emaila  to  już nie dojdzie... trzeba po prostu z supportem gadać , bo mi tez odpisali ale mi odpisali automatyczną odpowiedzia i napisali zebym im napisal wszystko co i jak dokładnie , wiec tak zrobilem :) Inny mój pomysl jest taki , żeby tak jak ja zrobielm zmienic email na steam , bo oczywiscie sie da , zmienilem sobie na gmail i odisntalowac gre i na nowo całą pobrac , moze wtedy zmienią sie wszystkie ustaweinia itp i na nowo bedzie mozna całe konto zrobić  przy starcie nba 2k15 i nowego juz tego emaila np z gmail podać.

Spróbuj i napisz czy zadziała, bo nie wiem czy jest sens zostawiać kompa na całą noc ;)

Btw. Na aplikacji mobilnej cały czas moge się logować na moje konto i zarabiać vc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

kupiłem w empiku nba 2k15 na PC. Miałem tam kartę aktywujaca grę i kod do pre orderu. Grę zarejestrowałem bez problemu ale nie mogę dodać pre orderu. Gdy wpisuje w grze ten kod w zakładce locker code pisze mi że jest nie poprawny. Czy mam coś jeszcze zrobić? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emaila to możesz sobie nawet sam zmienić na steamie na inny , tylko problem jest w tym ,że pierwszy raz jak odpalałes NBA 2k15 to podałes email z interii i oni w bazie całej mają ten email z interii , bo jak zmienilem sobie emaila na steamie a potem wszedlem na nba2k.com i wpisywalem nowy email ( gmailowy ) to pisało , że nie ma w bazie My Playera o takim emailu a jak podalem email z interii to pisało , że jest konto nba2k z tym emailem , bo nba2k.com zapamietalo ten email ktory podawales przy pierwszym włączeniu NBA 2k15. czyli email z Interii. Dlatego nie wiem kur** co teraz...... kiedyś z inną gra tez mailem problem ze nie dochodzily wiadomosci na interie.
email na Steamie, a email w Nba to dwie rozne rzeczy, ja napisalem do 2K zeby zmienili mi email konta MyPlayer podajac im wszystkie informacje...

 

Mam problemkupiłem w empiku nba 2k15 na PC. Miałem tam kartę aktywujaca grę i kod do pre orderu. Grę zarejestrowałem bez problemu ale nie mogę dodać pre orderu. Gdy wpisuje w grze ten kod w zakładce locker code pisze mi że jest nie poprawny. Czy mam coś jeszcze zrobić? Proszę o pomoc.
Musisz wejsc na www.2k.com/nba2k15preorder i tam wpisac kod, wybrac karte i dostaniesz kodzik do gry.@LBJames23xd Edytowane przez Borson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.