Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie pobrało , juz włączylem gre i wszystko hula idealnie , servery narazie szybko pracują ale to moze dlatego ze 6:50 była :D Mam Radeona HD 6790 i PRocek 4 rdzenie 3,20 do tego 4 giga ram bałem sie ze bede ledwo na Low grał a tutaj na High / Medium bez ścin , wiec nic tylko grać , nie wiem tylko gdzie wpisac ten bonusy cd KEy Durant Pack wie ktos moze?
na tej kartce z kodem masz opisane Features/Options -> Locker Codes. Mi sie rozpakowywuje juz, jeszcze 3 m

 

jak masz 4 to powinno stykać, gorzej jak masz c***owa karte graficzna w laptopie (lol) to dupsko zaboli
Ma dobrego Radeonka w PC 1gb Edytowane przez Borson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie pobrało , juz włączylem gre i wszystko hula idealnie , servery narazie szybko pracują ale to moze dlatego ze 6:50 była :grin: Mam Radeona HD 6790 i PRocek 4 rdzenie 3,20 do tego 4 giga ram bałem sie ze bede ledwo na Low grał a tutaj na High / Medium bez ścin , wiec nic tylko grać , nie wiem tylko gdzie wpisac ten bonusy cd KEy Durant Pack wie ktos moze?

http://www.nba2k.org/2014/10/nba2k15-how-to-redeem-kd-mvp-preorder-bonus-pack.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Head to Head ( multi ) działa  bez problemu , szybko szuka przeciwnika i w trakcie meczu nic nie muli , sieć działa sprawnie ,  szczerze mowiąc poziom jest dosyć wysoki  , trudno jest bronić na obwodzie ale jakoś można sie przezwyczaić .Mam teraz bilans 7 wygranych i 2 przegrane w meczach sieciowych a z 5 razy to gralem na Cavs , troche wkurzające jest to , że ludzie jak przegrywają np 18-2 mają juz dosyc i wychodzą z gry wtedy nie dostajemy niestety monet jak to zwykle jest przy przegraniu czy wygraniu ( obojetnie , ważne by zagrac caly mecz od początku do konca ) , lecz wyjscie uznawane jest jako walkower i mecz jest jako wygrany w statystykach. Naprawde polecam brać druzyne z szybkim rozgrywającym bo w tej odsłonie to podstawa. Mialem mecz gdzie gralem Rockets  vs Wizards  , to co koleś robił  ze mną Wallem to koniec świata , byłem mijany pierwszym krokiem jak cipcia , moze to wina tego , że byl to mój pierwszy mecz sieciowy a teraz znacznie poprawiłem sie w obronie , nie wiem :P  Deandre Jordan to istna maszynka do zbiorek , 27 zbiórek przeciwko Bulls :D

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzwieku, ktoś wie o co chodzi?

 

Wersja PC

 

 

 

edit. Pobrałem najnowszego directa i działało, co prawda na gównianych ustawieniach na których gra wyglądała jak gówno, ale działało. Wyłączyłem kompa i teraz chciałem zagrac jeszcze raz, ale po tym filmiku z Durantem wywala mnie do pulpitu.

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego nie mam aktualnych składów w NBA 2K15 na XBOX 360? I co zrobić aby mieć je aktualne? Jak chodze w Features i próbuję coś ściągnąć to wyskakuje mi komunikat: "A signed in gamer profile does not have the required gamer profile privileges to access this Xbox Live feature" Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie macie też taki problem ? Wchodze dzis w nba a tutaj mi wyskakuje , że trzeba na nowo Konto MY Player zrobic ? Ogolnie jest napisane , że konto My Player wygasło , widzialem , że inni też maja taki sam problem , wiecie może co zrobić ? Bo  da sie grac ale wgl nei jest konto zalgoowane na naszym koncie nie ma My Playera nie mozna grac po sieci , w my Team itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie rozwiązanie, podobno działa:

1. Go to nba2k.com
2. Go to the login page, and click "forgot password".
3. Fill out your email that you used when initially making your MyPlayer account with 2K15 and choose 2K15 PC64.
4. You'll get an email with a link to a temporary password. Sign in with that password.
5. You should have gotten an email when you made the MyPlayer account a few days ago. It has the subject "NBA2K15: Complete your MyPLAYER Account registration.?" Click the verification link. You should get a message on nba2k.com confirming that your account has been verified.
6. Open 2K15 and pray
 

ale mi niechce dojść e-mail, konto miałem robione na interii... czekam na tego maila od 14 i nic, już mnie zaczyna to wszystko denerwować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie rozwiązanie, podobno działa:

1. Go to nba2k.com

2. Go to the login page, and click "forgot password".

3. Fill out your email that you used when initially making your MyPlayer account with 2K15 and choose 2K15 PC64.

4. You'll get an email with a link to a temporary password. Sign in with that password.

5. You should have gotten an email when you made the MyPlayer account a few days ago. It has the subject "NBA2K15: Complete your MyPLAYER Account registration.?" Click the verification link. You should get a message on nba2k.com confirming that your account has been verified.

6. Open 2K15 and pray

 

ale mi niechce dojść e-mail, konto miałem robione na interii... czekam na tego maila od 14 i nic, już mnie zaczyna to wszystko denerwować...

 

Zrobiłem też dokladnie to samo co ty , też mam konto na interii  i cholera boje sie , że na interie nic nie dojdzie .... albo dopiero po długim czasie... bo interia to typowo polska jesli chodzi o poczte i z zagranicy nie które wiadomosci moga nie dochodzić ... na gmailu pewnie by nie było problemu ale z tego co widzialem to ktos czekał 5h i dopiero po tym czasie mu doszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego nie mam aktualnych składów w NBA 2K15 na XBOX 360? I co zrobić aby mieć je aktualne? Jak chodze w Features i próbuję coś ściągnąć to wyskakuje mi komunikat: "A signed in gamer profile does not have the required gamer profile privileges to access this Xbox Live feature" Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Pzdr

 

Jest ktoś w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.