Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

^^ normalnie heheszki

 

Elwood czemu warto oglądać Bux? Bo to fajne długorękie chude alieny. Miło się ich ogląda, i teraz jak jeszcze dodali MCW może być jeszcze ciekawiej. Wierzę, że mój idol zrobi z niego madafaka PG, tak jak odmienił losy tego zespołu. 

 

Dziś Ashton Kutcher ich zastrzelił, a bardzo fajnie odrobili wcześniej straty, przy czym Atlanta wyglądała jak Knicks. Ten Niemiec z napompowanymi ustami i kropkiem na czole coś na moje oko się za często przewraca w tych jastrzębiach. Zaze dziś to też zirytowało i wymierzył mu łokieć sprawiedliwości, za co dostał flagrant od szpeców z centrum kosmicznego dowodzenia. 

 

Antek miszcz. Jak robi dwutakt i zaczyna z oka jelonka na środku parkietu, to kończy z łokciem w obręczy. Nawet miło się ogląda wskrzeszone zwłoki Jareda Dudleya, na które kołcz Rivers nasypał rok temu w LAC pierwszą łopatę ziemi. Nie jest to jakieś mego odrodzenie, ale robi co ma robić. To samo O.J Majonez. Przestał myśleć, że jest bogiem i nie robi siary, tylko gra pod zespół.

 

Dziś też wbiegły dwa prezenty z Suns, i muszę powiedzieć, że jak widziałem Ennisa w akcji już jakoś nie tęsknię za Marshallem. Plumlee też jakoś nie najgorzej wypadł. Teraz zakamuflowani fani Bucks powinni powiedzieć jak dzieci na rytmice: DZIĘKUJEMY!  

 

Szkoda Sandersa, ale jak matka wie, że ćpiesz to już nie ma zmiłuj. Jakiś ciskacz za 3 teraz by się im przydał jak Knight pojechał do finix. Rey Rey już dałeś jeden tytuł LBJ, oelj Ohio jedź do Wisconsin! 

 

Jak zara ktoś tu mi wyskoczy, że "łooooo Knick do piachu to już za inne zespoły się bierze": jestem fanatykiem Kidda i gdzie on tam i ja. Sorry taki mam klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude 2 mecz w obronie robi. Świat się kończy.

Pennis trochę pograł, zaraz będą ochy i achy per 36, kreatywność etc. Easy, pożywiom uwidim

Przemo pisał, że Bux teraz na wozie stylowo. Czekam, czekam.

 

Z drugiej strony frontu JR wrócił w zacnym stylu, McGee i Robinson grają zaskakująco dobrze. Popłyną z draftem, tak czysto ambicjonalnie żeby pokazać że można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem sobie oglądać ten mecz i w sumie nie żałuję, ale to tylko wygrana nad 76ers i przespałem 3q.

 

Majonez odpoczywał jak jakiś franczajz plejer :D MCW elegancko wszedł w system Bux, i nie mogę się doczekać, aż zobaczę Antka i Parkera pod batutą tego jegomościa. 

 

Ennisem nie ma co się na razie podniecać, tak jak pisze Elwood Blues. Dajmy mu szansę i niech się chłopak rozegra trochę. 

 

Teraz 4 mecze na wyjeździe gdzie opór postawią chyba tylko Wojownicy.

 

Brakuje jakiegoś wymiatacza, co jak trzeba to na miękko zacznie ciskać punkty. Sądzę, że Parker ma być takim power rangersem, ale teraz polegać na Baylessie i Majonezie to jak mówi Max Kolnko "to się nie dodaje" 

 

Pytanie roku: co w Sixers robi Thomas Robinson? Jego nie zgarnęli po wymianie cyganie z Brooklynu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś się zesrało w tej maszynie. 4 porażki z rzędu, i to 2 takie bardzo niesmaczne. O ile Jazz oraz dziś w nocy z GSW było do przewidzenia, tak Lakers oraz rozbici Nuggets trochę mogą dziwić. Teraz 3 mecze w Wisconsin i mam nadzieję, że zła passa się skończy. 

 

Jestem ciekaw ile zaproponują Middleronowi po sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zesrało sie po oddaniu Knighta, i jak tak dalej pójdzie to Bucks jeszcze frajersko odpadną z PO. Biorąc pod uwagę że forma Indiany, Miami, Charlotte i Nets rośnie z dnia na dzień, te 5 meczy przewagi to jeszcze jest do stracenia. 

Knight względem MCW przedewszystkim robił różnicę na dystansie, brakuje teraz tej trójki i to widać. Brakuje g2g i punktów, wydaje mi się że pospiieszono się z oddaniem ofensywy w ręce Antetoukounpo - ten ruch ewidentnie miał zrobić z niego 1 opcję, a póki co jest on świetnym all-around playa ale nie volume scorerem. 

Zobaczymy co Kidd wykombinuje na ostatnie mecze, gdyby wzięli się w garść mają nawet spore szanse na 5! seed, bo Wizards też ostatnio w wyraźnym dołku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma o czym pisać, ale mecz można obejrzeć. 

 

Middleton pozamiatał. Od 17 meczy nie zszedł poniżej 10 punktów. Naprawdę jestem ciekaw ile sobie zaśpiewa po sezonie, ale spuszczenie Knighta zabezpieczyło ich na ewentualność większych wydatków. 

 

Dziś dwa nabytki z Suns też ciekawie: członki mi opadły jak zobaczyłem Harrisa wypychającego jedną ręką Milesa spod kosza. Ennis miał dziś chyba wolną rękę do rzutów, i mam nadzieję, że Kidd szybko to zakończy. 

 

Teraz 4 trudne mecze i zobaczymy jak sobie te chude alieny poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.