Jump to content
Sign in to follow this  
Carter#15

Serial, roster, problemy

Recommended Posts

nie wiem czy to jest problem, ale po RS w Dynasty Mode gdy wciskam Begin PlayOffs to powinny mi wyskoczyc informacje m.in. o MVP Sezonu, All Defensive Team itp. ale mi nie wyskakuje, czy tak ma być?

nie wiem czy to jest problem, ale po RS w Dynasty Mode gdy wciskam Begin PlayOffs to powinny mi wyskoczyc informacje m.in. o MVP Sezonu, All Defensive Team itp. ale mi nie wyskakuje, czy tak ma być?

Wszystko jest w porzdku .W odró|nieniu od wczesniejszych nba. Informacje o nagrodach zostana wyslane na twoj pda podczas play-offów :)

Wkurza mnie, że co 5 wsad przy alley-oopie wpada do obreczy, wiekszosc niestety ztrzymuje sie na niej, to jest dobijajace. Jak to zmienić? Próbowałem coś w gameplay ale nic nie dało.

czesc ! chciałbym sie zapytać jak zaktualizować składy w nba 2005. skąd ściagnąć aktualne rostery ( williams w heat, itd. ) i jak ( krok po kroku) je zainstalowac ?

dzieki i pozdrawiam

na poczatku myślałem ze nie działa bo składy dalej takie same tzn. bez zmian w portland i heat ale potem przyglądnąłem sie uważniej i widze Mourninga i smitha w heat i cartera w nets wiec działa. nie ma tylko tych najbardziej aktualnych tzn. jason williams w heat, blazers bez Andersona ... itd. może trzeba poczekać na jakieś nowe aktualizacje ? co o tym sądzisz ... aha i dzieki za poprzednie info.

pozdrawiam

No dziwne ja mam jasona williamsa w heat :?: i chyba mam nawet starszy roster, bo ostatnio juz chwile nie gram w nba bo mi sie przejadlo :)Co do Andersona to tez nie mam, ale mozesz sobie sam zrobic te zmiany, to nie duzo roboty :)

A tak poza tematem ma ktos jakiegos torrenta do NBA 2006 :?: Albo link do dema :?: bylbym wdzieczny :)

... dzieki a może masz link do tego twojego starszego rostera bo moze ktosik zapomniał o williamsie jak go robił ? pozdrawiam

On musi tam gdzies na stronce (chyba :?: ) byc , a jak nie ma to daj maila ci wysle :) albo sie odezwij na gg- 2716685 jakbym zapomnial ci wyslac :D

mam pytanko sciagnalem sobie nowa pilke i to okienko z wynikiem ale nie wiem jak wrzucic je do gry ;p jedno ma rozszerzenie fsh a drugie big, z gory dzieki za pomoc;)

Ja mam pewne ptanie a dotyczy ono "Retired Jersey's" co to takiego i jak mogę to odkodować... Nie mam zielonego pojęcia .... wiem że to znaczy odzyskaj koszulki graczy ... ale jak to zrobić tego nie wiem. Za Pomoc z Góry Dziękuje.

Ja mam pewne ptanie a dotyczy ono "Retired Jersey's" co to takiego i jak mogę to odkodować... Nie mam zielonego pojęcia .... wiem że to znaczy odzyskaj koszulki graczy ... ale jak to zrobić tego nie wiem. Za Pomoc z Góry Dziękuje.

To chodzi o to, ze jak któryś zawodnik z twojej ekipy zakonczy kariere to jego koszulka tam się pojawi.

ma ktos jakiegos drobrego cracka do nba live 2oo6, jak cos to GG, lub mejl, z góry dzieki i licze na szybka odp. :)

Pomocy! Jak gram w dynastie na NBA 2006 to zawsze gdy dojde do jednej daty wychodzi mi do Windowsa... a probowalem juz wiele razy, gram na 82 mecze...:(

Pomocy! Jak gram w dynastie na NBA 2006 to zawsze gdy dojde do jednej daty wychodzi mi do Windowsa... a probowalem juz wiele razy, gram na 82 mecze...:(

Moze sprobuj zrobic symulacje do daty pozniejszej.

ja mam problem.Otóż zawsze po meczu raz tak a raz nie ale ostanio więcej razy się wyłącza do windy co zrobic aby się nie wyłaczało ?? za pomoc dzięki

ja mam problem , wogle nie moge grać w NBA 06 ponieważ gdy gram mecz komp się restartuje , czasami w 1 kwarcie częściej w 2 i w 3 a jak dojde do 4 to juz rzadko się wylącza ale najtrudniej dojś to 4 kwarty. Czy ktos mial juz taki problem >??