Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z NBA Live 2004 (cały czas mam starą karte graficzną a z nią 2005 nie pójdzie :cry: )

 

pewnie to jest głupi problem w którym wystarczy tylko pomyslec i juz, ale ja naprawde nie wiem co mam zrobić :?

 

Gdy chcę zapisać grę (sezon lub roster) to pokazuje mi sie komunikat "Save Failed ... Insufficient free space",i nie moge zapisac. pousuwałem wczesniejsze save'y żeby zwolnic miejsca i nic a na dysku mam jeszcze 5 giga wolnego obszaru :| niewiem dlaczego w takim razie pokazuje mi się komunikat że mam za mało miejsca??

 

z góry dzięx za pomoc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to taka opcja jest dostepna tylko przez gre na padzie. Ale i tak zeby to zrobic to trzeba mocno pokombinowac. Tak samo jak alley oopy w SDC. Wiele rzeczy jest niedostępnych na klawiaturze, a na padzie mozna je robic. Ja jakos sobie radze, nie jest w sumie łatwo kogos minąc, ale zawsze mi sie jakąs sytuacje uda stworzyc.

 

Głowy nie dam za to ze mozna tylko na padzie ale tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem nie mało ROOKIE OPANUJ SIĘ I NIE PRZEKLINAJ W POSTACH A JAK MUSISZ TO SAM SOBIE CENZURUJ. TO JUŻ KOLEJNY TWÓJ POST POD RZĄD W KTÓRYM POJAWIA SIĘ PRZEKLEŃSTWO, ROZUMIEM ŻE MOŻNA SIĘ ZDENERWOWAĆ, ALE SIĘ OPANUJ.

POZDRO ponieważ nie moge zaczać zwykłęgo sezonu :evil: , biore wszystko ładnie wybieram drużyne itp. wciskam dalej a tam nic tylko "Scheldue" , "Gm's Desk" , " Save / load" nie ma zadnego Play Game itp. ROOKIE OPANUJ SIĘ I NIE PRZEKLINAJ W POSTACH A JAK MUSISZ TO SAM SOBIE CENZURUJ. TO JUŻ KOLEJNY TWÓJ POST POD RZĄD W KTÓRYM POJAWIA SIĘ PRZEKLEŃSTWO, ROZUMIEM ŻE MOŻNA SIĘ ZDENERWOWAĆ, ALE SIĘ OPANUJ.

POZDRO !!!!!!!! moze ktos pomóc ! błagam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaki trzeba wpisac kod aby aktywowac konto na EA SPORTS Online ??? Chcialem sobie pograc ONLine a tu lipa.

Trzeba najpierw kupic orginałke i tam bedzie dodatek do gry on line i napisany kod. Bez tego raczej nikt Ci nie da swojego kodu. Ale mozesz próbowac szcezscia. Swoja droga nie trzeba łaczyc sie z serwerem EA by pograc z innym zywym uzytkownikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Gdy gram sobie normalny mecz to mi sie gra zacina co kilka sekund gra staje w miejscu no i zonk :/. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.Jeżeli to błąd karty to podajcie link do najnowszego sterownika.Probowalem zmieniac juz na LOW w dziale "Detail Settings".

HELP.HELP.HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gdy gram sobie normalny mecz to mi sie gra zacina co kilka sekund gra staje w miejscu no i zonk :/. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.Jeżeli to błąd karty to podajcie link do najnowszego sterownika.Probowalem zmieniac juz na LOW w dziale "Detail Settings".

HELP.HELP.HELP

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie malo ptanko. Czy di sie ( a wydaje mi sie ze sie da) zmienic coś, zeby moji zawodnicy i rywale umieli "gorzej" kraść pilke i blokowac rywali, bo czasami sie to robi zenujace, gdy w przeciagu 24 minutowego meczu mam 20 stelsów i kilkanaście bloków. Chyba mozna zmniiejszyc czynniki bloków i przechwytów, gdzie to jest? Kiedys wiedzialem, ale osttnio w NBA gralem kilka miesięcy i sam juz za bardzo nie chce sie od nowa wgryazc, wole czekac na gotowę :wink: (czytaj na odpowiedz, ktoregoś z forumowiczów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie malo ptanko. Czy di sie ( a wydaje mi sie ze sie da) zmienic coś, zeby moji zawodnicy i rywale umieli "gorzej" kraść pilke i blokowac rywali, bo czasami sie to robi zenujace, gdy w przeciagu 24 minutowego meczu mam 20 stelsów i kilkanaście bloków. Chyba mozna zmniiejszyc czynniki bloków i przechwytów, gdzie to jest? Kiedys wiedzialem, ale osttnio w NBA gralem kilka miesięcy i sam juz za bardzo nie chce sie od nowa wgryazc, wole czekac na gotowę :wink: (czytaj na odpowiedz, ktoregoś z forumowiczów).

Wchodzisz w settings -->gameplay settings i tam są ustawienia dla komputera i dla Ciebie. Żeby zmniejszyć czynnik bloków zmieniasz SHOT BLOCK ABILITY, a żeby czynnik stealów - STEAL ABILITY. Jest jeszcze takie coś jak INTERSEPTION ABILITY, które dotyczy tych piłek przechwyconych po podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gdy gram sobie normalny mecz to mi sie gra zacina co kilka sekund gra staje w miejscu no i zonk :/. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.Jeżeli to błąd karty to podajcie link do najnowszego sterownika.Probowalem zmieniac juz na LOW w dziale "Detail Settings".

HELP.HELP.HELP

 

 

 

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

A co potem wybrać ???

Która kolumna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gdy gram sobie normalny mecz to mi sie gra zacina co kilka sekund gra staje w miejscu no i zonk :/. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.Jeżeli to błąd karty to podajcie link do najnowszego sterownika.Probowalem zmieniac juz na LOW w dziale "Detail Settings".

HELP.HELP.HELP

 

 

 

 

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

 

A co potem wybrać ???

Która kolumna ??[/quote:khsxzoh3]co za chłop... pewnie jesteś wyznawcą teorii, że zawsze lepiej tydzień pytać niż pół godziny poszukać. i wiesz co.. mnie to wali, ja Ci nie powiem - jeśli trzech kliknięć nie umiesz wykonać, to pewnie nie będziesz umiał zainstalować tych sterowników, co dla nas będzie oznaczać posta o treści 'dobra ściągnąłem plik xxxxx.exe i co dalej? to jest dobre?'.

poszukaj sobie sam, dla ułatwienia dodam, że trzeba kliknąć w dwóch pierwszych kolumnach pierwsze pozycje... no ale potem pewnie utkniesz, bo nie wiesz jaki masz system operacyjny.

a spróbuj o to zapytać jeszcze raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys przy tej samej karcie graficznej ktora mam teraz Nba 05 chodzilo mi normalnie i plynnie.A teraz podczas meczu co chwile zawiesza mi sie na kilka sekund i po chwili jest normalnie i za doslownie 2 sekundy znowu sie zawiesza.sciagnalem najnowsze sterowniki do karty graficznej i nic.

pomuszcie mi.napiszcie jakies propozycje ktore moglbym zrobic zeby gra chodzilo normalnie.to dla mnie bardzo wazne.z gory dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.