Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

Soluś git jest ten patch. Właśnie go ściągnołem i mi się morda nie zamyka z wrażenia :D. Szkoda tylko, że jest kupa błędów i takich słabo jakościowo rzeczy a takze za wysokie overale zawodników. EBL, kluby i sponsorzy mogły by nieoficjalnie oczywiście wspomóc tą grupkę nie tylko finansowo ale i dac im imformatykow i programistów. Takie coś to nie lada gratka, ale napewno do tego trzeba od cholery czasu, a jeszcze jak ludzie między sobą przez neta opisują rzeczy to wogle. Nie doczekamy się nigdy gry EBL, więc przyszłość jest w tych patchach. Skład walnołem sobie taki (troche AZSowski :D):

C Rondel

PF Furman

SF Ignerski

SG Hawkins

PF Scott

Rezerwy to: Szawar, Ryba, Jagódka, Celej, Misiek i Hajnsz. Gram Śląskiem bo ma fajne koszulki i wogle jest fajnie zrobiony :wink:. Może kiedyś przez neta zagramy mecz np. Śląśk-Anwil, ale by emocje byly, wreszcie takie Polskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz błędów ma naprawde sporo, ale należy sie cieszyć tym co ma 8) Szczególnie dzisiaj po obejrzeniu meczu Anwil - Sląsk mam ochotę sobie pograć w EBL :twisted:

 

Jedno pytanko: wszystko już u mnie gra i jest w porządku, tylko problem mam z Małeckim. Czy u was też tylko u niwego jest rózowa twarz? Bo wszysycy zawodnicy są ok, tylko jemu facjata nie wskakuje :? Chciałem go mieć w teamie, ale nie będe grał różowym kolesiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko: wszystko już u mnie gra i jest w porządku, tylko problem mam z Małeckim. Czy u was też tylko u niwego jest rózowa twarz? Bo wszysycy zawodnicy są ok, tylko jemu facjata nie wskakuje :? Chciałem go mieć w teamie, ale nie będe grał różowym kolesiem :lol:

pewnie plik z jego twarza padl !

chyba tez tak mialem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko: wszystko już u mnie gra i jest w porządku, tylko problem mam z Małeckim. Czy u was też tylko u niwego jest rózowa twarz? Bo wszysycy zawodnicy są ok, tylko jemu facjata nie wskakuje Chciałem go mieć w teamie, ale nie będe grał różowym kolesiem

U mnie to samo :lol: (super wygląda :roll: )

 

Ja sobie robie taki własny roster ebl - tzn pomniejszam ovrl zawodników żeby ybło bardziej realistycznie , dzisiaj pomniejszyłem 4 druzyny. jak skończe kto będzie chciał to moge wysłać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki mały ( duży ) problem :? <chodzi o pacz EBL :P > jak gram Śląskiem mecza jakiegoś t ow składzie nie ma Ignerskiego :shock: :o :? nie wiem co jest chyba z 5 razy sprawdzałem i nie ma :x

hmm to cos padlo bo ja mam !

ale smiechawa jest jak np w all star jest pacesas (czy jakos tak), a w Prokomie go nie ma wiec wiesz... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość z was, przeglądając w swojej dynastii wolnych agentów podczas sezonu, zauważyło nazwisko Andre Emmetta - naprawdę gracza Memphis. Gość ma przyzwoite 53 ovrl i chce cholernie mało kasy. Smile Po podpisaniu z nim kontraktu okazuje się, że ma dunk 90 (w realu ponoć też bardzo wiele potrafi i wygrał konkurs paczek NCAA).

 

Podpisałem go tuż przed ASW. Zdążył zagrać (dosłownie!) jeden mecz i chwilę później dowiedziałem się, iż wystąpi w konkursie wsadów. W tej rywalizacji - trzeba przyznać - bardzo dobrze sobie radzi. Tylko jest pewien problem, a mianowicie nie da się nim zapokować w efektowny sposób podczas meczu. Próbowałem go edytować i ustawić mu wszystkie wskaźniki na 99, ale to nic nie dawało. Gość dalej, nawet przy treningu i gdzie 1vs.1 ledwo wsadzał piłkę do obręczy.

 

O co tu chodzi? To tak ma być i czy da się to jakoś zmienić? A może tylko u mnie tak jest? Poradźcie coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest pewien problem, a mianowicie nie da się nim zapokować w efektowny sposób podczas meczu. Próbowałem go edytować i ustawić mu wszystkie wskaźniki na 99, ale to nic nie dawało. Gość dalej, nawet przy treningu i gdzie 1vs.1 ledwo wsadzał piłkę do obręczy.

 

O co tu chodzi? To tak ma być i czy da się to jakoś zmienić? A może tylko u mnie tak jest? Poradźcie coś!

Nie tak jest pewnie u wszystkich. We wczesniejszych wersjach nba (chyba do 2003) bylo tak ze efektowne wsady zalezaly od wskaznika dunking. Ale teraz nie ma tak latwo. Jesli chcesz zeby Andre robil fajne paczki to sciag sobie jakis program do edytowania plikow *.dbf (http://www.nbalive.org lub http://www.nba-live.com). Zapisz sobie roster. Potem edytuj plik players.dbf (znajduje sie w C:\Moje dokumenty\NBA LIVE 2005\saves\nazwa save'a z rosterem\players.dbf) znajdz tam kolesia ktorego chcesz edytowac, potem znajdz w jego kolumnie takie cus jak "dunkpack" i zmien na 12 (najlepszy - bedzie robil 360 itp). To chyba tyle. W razie pytan pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info, tylko, że edytor ściągnięty z nba-live.com nie chce mi się otworzyć. Zainstalowałem, ale nie mogę otworzyć. Wyskakuje mi takie okno:

 

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że edytor ściągnięty z nba-live.com nie chce mi się otworzyć. Zainstalowałem, ale nie mogę otworzyć. Wyskakuje mi takie okno:

 

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." :?

Sprobuj zciagnac edytor z http://www.nbalive.org. Kliknij na "Resources" czy jakos takos i tam poszukaj w tools, a jak tam nie bedzie to poszukaj na http://www.tucows.com w aplikacjach windowsowych. Poprostu wpisz w okienku search dbf editor i powinno cos znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego edytora. Jeden może tylko otwierać DBF, drugi nie działa. Można też otworzyć MS Accesem, ale nie da się zapisać jako DBF. Mógłbys dać dokładny link? Byłbym bardzo wdzięczny.

 

EDIT: Już wszystko mam. :) Wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem! Ściągnąłem patcha i rostery z EBL, wszystko fajnie, nawet meczyk sobie rozegrałem, ale jak włączam Dynasty Mode to najpierw jest trening! i tu jest problem, bo nagle gra sie wysypuje w ostatnim dniu treningów. Wiecie co sie dzieje? jak temu zaradzić? bo mam ochote zagrać dynstie! z kolei jak włącze opcje Sezon to chodzi mi bez problemów! z góry thx za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter co to znaczy ze gra sie wysypuje ? :D Jesli chodzi o to ze sie wylacza to nie wiem, ale jesli sie zacina w ostatnim dniu treningu pre-season i nie chce isc dalej to mialem taki sam problem. Jesli to jest to o czym mowie to ja poprostu minimalizuje gre na jakies 20-30 sek i wlaczam spowrotem i jest po treningu i wszystko jest spx.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien poważny problem. Gram sobie są rzuty wolne wszystko spox ale po tym jak drużyna przeciwna przejmuje piłke wyskakuje jakaś twarz na cały monitor i nie mozna grać. Nic nie wyskakuje do windowsa można dalej grac tylko ta twarz lata po ekranie zasłaniając boisko. Właczyłem od nowa mecz, rzuty wolne, i to samo. Właczyłem na nowo NBA, rzuty wolne i znowu ta twarz. Pomóżcie mi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macavelli, a wiesz może jak zmienić w save'e (bo w rosterze to wiadomo), aby taki Carmelo Anthony miał ściągacz na lewej ręce? Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniej kolumny. Proszę o pomoc. A może sam jako dojdę do tego...

Tam na samym poczatku sa kolumny odpowiadajace za te pierdoly (tj. sciagacze opaski itd) i jak masz LA bodajrze (jakis tam skrot od lewej reki - Left Arm - bron Boze nie mylic z Los Angeles) to tam chyba wpisujesz 3, zreszta zapisz sobie i odpal gre i sobie przylookasz czy ma sciagacz czy opaske i jeszcze jakiego koloru, bo mozesz dac sciagacz z kolorem teamu a mozesz dac z kolorem ktory sobie sam ustawiasz (od tego jest nastepna kolumna) to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.