Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim :D

mam pytanko, skad moge sciagnac jakakolwiek wersje nba live, wszystko mi jedno jaka, potrzebuje po prostu ktorejs.

Znacie jakis link ale nie p2p ani torrent?

http://www.turboreactor.com/TRSDL/EA.NB ... eactor.rar

ftp://62.80.243.57/pub/Games/NBAlife2005/

ftp://HackPoza:TsT@147.32.66.82:43334/N ... 5-RELOADED

 

 

osobiscie sciagałem z tej stronki : http://www.igijon.com/personales/xrgueo ... a2005.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat, nie rozumiem albo pytania, albo odpowiedzi :? Jeśli dobrze zrozumiałem, to w symulowanych meczach drużyny prowadzone przez kompa rzucaja za mało punktów? Jak tak to pewnie masz ustawione symulowane mecze też po 5 minut, zmień na 12 w ustawieniach dynastii i będzie realistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste ustaw zeby komputer z komputerem grał dłuższe mecze. taka sytuacja wynika z tego, że ty pewnie grasz bardzo ofensywnie i starasz sie zdobywac szybkie kosze, a komputer stara sie wykorzystywac czas 24 sekund. Ja naprzykład gram na 8 minut kwarte i zdobywam srednio gdzies 110-120 punktów a komputer grajac 12 minut srednio 100 nie rzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat, nie rozumiem albo pytania, albo odpowiedzi :? Jeśli dobrze zrozumiałem, to w symulowanych meczach drużyny prowadzone przez kompa rzucaja za mało punktów? Jak tak to pewnie masz ustawione symulowane mecze też po 5 minut, zmień na 12 w ustawieniach dynastii i będzie realistycznie.

ok dzieki zrobilem tak :)

i gra gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnołem patcha EBL do NBA !

 

Spoko jest cos 16 ekip z tego jest cos 4 czy 5 zespołów z 1 ligi.

 

Macie tego Patcha?

Powiedzcie kim gracie i jak wam się to podoba tzn. hale zawodnicy itp.

 

Ja osobiście jeszcz nie wiem kim zagram sezonik, ale pewnie Prokomem bo ma najlepszy sklad chyba ze kims innym ale wtedy to tylko Trade Wink

 

Co do grafiki to jest fajnie:

-hale sa zrobione tak jak na live, ale nie ma trybun prawdziwych ! spoko jest parkiecik zrobiony reklamy na nim tak jak naprawde.

Co do zawodnikow to tez spoko nawet "jakos" wygladaja Razz

 

Ogólnie fajne oderwanie od skladow NBA no i spoko grac druzynami z EBL przynajmniej ja tak sadze ...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny patch, tylko ze...

 

gdzie go zainstalowac? (jaki folder)

 

bo roster mam, tylko twarze zawodnikow rozowe, a z tymi halami to nie wiem o co chodzi, bo ja mam dalej hale NBA :?

 

Tak to spoko, podobac mi sie bedzie, jak wszystko w koncu normalnie bedzie wygladac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny patch, tylko ze...

 

gdzie go zainstalowac? (jaki folder)

 

bo roster mam, tylko twarze zawodnikow rozowe, a z tymi halami to nie wiem o co chodzi, bo ja mam dalej hale NBA :?

 

Tak to spoko, podobac mi sie bedzie, jak wszystko w koncu normalnie bedzie wygladac 8)

 

tam wszystko pisze

patcha instalujemy w glownym katalogu gry, a roster ma juz sam w sobie podana sciezke instalacji (tam gdzie sa save do gry) !

 

zeby to dzialalo trzeba odpalic gre wejsc do fukcji gdzie wczytujemy gre i wczytac E-B-L tedy juz mozemy grac skladami EBL

 

to chyba tylko jak co to piszcie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche głupie pytanie ale...jak zainstaluje tego patcha EBL to czy pozostaną sklady NBA ?? :?

nie, nie pozostaną, ale można zainstalować dwie gry na kompie. Wszystko jest napisane na forum tej strony, skąd ściągasz patcha, warto poczytać.

 

Trzeba ściągnąć też plik ebl2.bat no i roster. Ja już gram, jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie podoba ten dodatek ?

NBA już dawno mi sie znudziło, więc taka odmiana jest coekawa i nie powiem jest to bardzo fajnie zrobione :) Ogólnie musiałem tylko skrócić czas gry, żeby wyniki były w miare jak w EBL :wink: a tak to napieram Ślaskiem aż miło, czekają mnie teraz mecze z Anwilem i Prokomem 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie zrobił i mi wysłał patch do NBA z nami w składzie (w barwach Bobcats). Nie wiem czy mogę tu go umieścić, ale podejrzewam, ze Rookie nie bedzie miał nic przeciwko. Zawartość pliku zip trzeba skopiować do katalogu "saves" tam, gdzie wam się zapisuje gra. Generalnie gtra sie super, mi sie nasze fotki nie pokazują, może Wam bedą, nie wiem od czego to zależy. Ponizej screeny z pierwszego meczu jaki grałem.

 

Polecam skład pierwszej piatki: Josephnba ©, Travcka i Gumbi (F), Wróbel i Rookie (G). Domyslny jest inny. Nie polecam grać Fartmanem (sorry Fart) bo on nawet z Trybańskim nie ma szans :roll: A najlepszy jest oczywiscie Gumbi, który robi niezłe wsady i ładnie trafia za 3 :lol:

 

Patch mozecie sciagnąć z adresu: http://members.lycos.co.uk/mcgumbi/E-NBA.zip

 

Wielkie brawa dla Rookie'go!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Carter#15 : Dziękuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie zrobił i mi wysłał patch do NBA z nami w składzie (w barwach Bobcats). Nie wiem czy mogę tu go umieścić, ale podejrzewam, ze Rookie nie bedzie miał nic przeciwko. Zawartość pliku zip trzeba skopiować do katalogu "saves" tam, gdzie wam się zapisuje gra. Generalnie gtra sie super, mi sie nasze fotki nie pokazują, może Wam bedą, nie wiem od czego to zależy. Ponizej screeny z pierwszego meczu jaki grałem.

 

Polecam skład pierwszej piatki: Josephnba ©, Travcka i Gumbi (F), Wróbel i Rookie (G). Domyslny jest inny. Nie polecam grać Fartmanem (sorry Fart) bo on nawet z Trybańskim nie ma szans A najlepszy jest oczywiscie Gumbi, który robi niezłe wsady i ładnie trafia za 3

 

Patch mozecie sciagnąć z adresu: http://members.lycos.co.uk/mcgumbi/E-NBA.zip

 

Wielkie brawa dla Rookie'go!

 

:oops: zawstydzasz mnie :P ... co do Fartmana - to tak jakoś wyszło , ale możecie siebie porawić tam nawet na 99 overalu :) a Ci których nie ma mogą siebie dorobić - jescze nie zastrzegłem praw do rostera 8) :lol:

 

------------------EDIT-----------------

 

NIe no chyba sie zajebie ten pacz EBL 99 % miałem i cośsie zacieło i dupa :evil: od nowa musze sciągać :x k**** .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.