Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

Links pamiętam żę jakośc robiło się ten faul. Być może jest tak jak mówi Carter ale jeszcze dzisiaj pomyśle nad tym.

A teraz moje problemy:

1. Jak się robi jakiekolwiek rozegranie taktyczne w NBA Live 2005? Zasłona, cokolwiek.

2. Woodsem nie mogę zablokwać Paytona mimo że stoję idealnie do blok i co najgorsze on jeszce trafia. a np. Sf-sf jeszcze zrobię blok. nie rozumiem.

3. To to już mnie kompletnie rozwaliło :evil: :? :? Ostatnei minuty gry. Dziwnie się złożyło że Bosha krył Pierce. No to ja się przepycham i co widzę.... że Pierce mnie wypycha za "pomalowane"

No qrde rozumiem inne błedy wymienieone już że komputer szybko goni czy nagle nic nie wchodzi już tego pisać nie chciałem ale 3 punkt to już kompletne przegięcie :evil: :evil:

Da się zrobić cokolwiek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak się robi jakiekolwiek rozegranie taktyczne w NBA Live 2005? Zasłona, cokolwiek.

Najpierw musisz ustawic klawisze do Quick Playsów, a potem same Quick Plays'y które znajdziesz w Settings/Playbook/Offensive (lub Defensive) podczas meczu, czy cos takiego, znajdziesz napewno.

2. Woodsem nie mogę zablokwać Paytona mimo że stoję idealnie do blok i co najgorsze on jeszce trafia. a np. Sf-sf jeszcze zrobię blok. nie rozumiem.

Nie ma idealnej gry 8)

3. To to już mnie kompletnie rozwaliło :evil: :? :? Ostatnei minuty gry. Dziwnie się złożyło że Bosha krył Pierce. No to ja się przepycham i co widzę.... że Pierce mnie wypycha za "pomalowane"

Pierce ma wyzsze defensive awerness niz Bosh offensive.

No qrde rozumiem inne błedy wymienieone już że komputer szybko goni

czy nagle nic nie wchodzi już tego pisać nie chciałem ale 3 punkt to już kompletne przegięcie :evil: :evil:

Da się zrobić cokolwiek??

Pobaw się troche Gameplay settings. A tak na marginesie to come-backi sie czesto zdarzaja w NBA :wink:

 

Dołączona grafika - Wciśnięcie tego klawisza w NBA 2004 w ataku spowoduje czas, a w obronie faul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce ma wyzsze defensive awerness niz Bosh offensive

No dobra ma no to cos jest nie tak. Żebym nie mógł Boshem przepchnąć Pierce'a to już przesada. Może niedługo Boykins będzie miał lepsze def awerness niż Shaq off i nie będe mógł prezpchnąć Earla jak przepycham np. Woodsa. Boshem przepycham innych PF a Sg nie mogę. Mówcie co checie dla mnei to ogromna wada.

Nie ma idealnej gry

NIestety :cry: choć przed każdym nowym NBA wierzę że ten akyrat będzie idealny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A to ja wam powiem jaki mam problem. NBA Zainstalowalo mi sie elegancko itp, wszystko smiga, tylko gdy przejde do menu plikow zapisanych zeby cos savnac albo loadnac wychodzi mi do windowsa. I nie wiem co mamzrobic. Nie oplaca mi sie tym czasem bawic w dynasty, bo nie moge savowac. A dodatkow nie moge loadnacskladow i playerzy w moim teamie nie graja tak jak powinni uwzgledniajac obecny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identycznie 1 on 1 mi chodzi ..ogolnie wszystko jest wporządku

Ale jak daje Load Save..to przez seskunde pojawia się czanry ekran i pisze

"Wystąpił problem z aplikacją NBA LIVE 2005 i zostanie ona zamknięta.. przepraszamy za kłopoty." :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Jestem tu nowy, a to moj pierwszy post.

 

Mam problem z NBA Live 2005. Na wstepie dodam tylko, ze plyta napewno jest dobra bo bez zarzutow chodzi u kolegi, a moj komputer moze nie jest najlepszy, ale sperlnia wymagania.

 

Po zainstalowaniu gry i odpaleniu meczow po jakims czasie (nie zawsze, ale bardzo czesto)... poprostu wyrzuca mnie do windowsa. Nie moge zagrac wlasciwie zadnego meczu do konca

 

Mial ktos z Was kiedys taki problem? Macie jakies pomysly? Bardzo mi zalezy na Waszych opiniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów ciąg dalszy

Mam pytanie:

1. Jak oddać bardzo szybki rzut. Gdy jest np: 0,5 sek do końca to zawsze nie zdąze oddać rzutu. Brakuje czasu. Jest jakiś odpowiedzi klawisz do teog typu zagrać??? Jeżeli nie Jak oddać taki rzut????

Zawodnik do ktorego podajesz musi byc odwrocony przodem do pilki (do tego co podaje z autu). I szybko klawisz rzutu, wtedy zawodnik robi turnout i oddaje rzut, kiedys trafilem jak zostalo mi 0,2 sek :D. A i nie podawaj na duza odleglosc, bo nim zawodnik sie odwroci to wtedy mija czas po takim podaniu, a najgorzej jak do tekiego podania on wyskoczy. Wiec jak jestes na polowie po timeoucie np to podawaj na trojke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem tu nowy, a to moj pierwszy post.

 

Mam problem z NBA Live 2005. Na wstepie dodam tylko, ze plyta napewno jest dobra bo bez zarzutow chodzi u kolegi, a moj komputer moze nie jest najlepszy, ale sperlnia wymagania.

 

Po zainstalowaniu gry i odpaleniu meczow po jakims czasie (nie zawsze, ale bardzo czesto)... poprostu wyrzuca mnie do windowsa. Nie moge zagrac wlasciwie zadnego meczu do konca

 

Mial ktos z Was kiedys taki problem? Macie jakies pomysly? Bardzo mi zalezy na Waszych opiniach

Pewnie masz grafę na high. Zmień na medium, na pewno pomoże. A jak nie to na low. Wymagania swoja drogą, a każdy komp jest inny ;)

 

 

Ja mam takie pytanko, już mnie to wkurza. Gram dynasty i zauważyłem, że przeciwnicy przez caly czas grają jedną piątką bez zmienników, no chyba ze już mają problemy z faulami. Da sie coś z tym zrobić poza wprowadzaniem "zmęczenia". Niby mozna ustawić automatyczne zmiabny gracz, ale wtedy mi tez zmienia, chcoiaż sam chce o tym decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam kolejny pytanie:

Jak wybić piłkę gdy znajduje sie jeszce w powietrzu, ale już za wszystkimim liniami boiska? Wiadmo jak dotknę to strata, jak spróbuje się rzucic to złapię piłkę i z nią wyląduje i też strata :? Więć jak wybić tą piłkę do partnera, żeby nie było straty i mógłbym isć z akcją na kosz rywala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, już mnie to wkurza. Gram dynasty i zauważyłem, że przeciwnicy przez caly czas grają jedną piątką bez zmienników, no chyba ze już mają problemy z faulami. Da sie coś z tym zrobić poza wprowadzaniem "zmęczenia". Niby mozna ustawić automatyczne zmiabny gracz, ale wtedy mi tez zmienia, chcoiaż sam chce o tym decydować.

Gumbi w Gameplay Settings masz cos takiego w CPU jak: Substitution (nie wiem jak to sie pisze) Freqency. Podkręć na jakies 50 i nie będzie problemu.

Jak wybić piłkę gdy znajduje sie jeszce w powietrzu, ale już za wszystkimim liniami boiska? Wiadmo jak dotknę to strata, jak spróbuje się rzucic to złapię piłkę i z nią wyląduje i też strata Więć jak wybić tą piłkę do partnera, żeby nie było straty i mógłbym isć z akcją na kosz rywala?

Klawiszem do alley-oopa w ataku rzucasz sie po pilke a potem naciskasz pass, ale nie zasze zawodnik chce się rzucic, bo ten klawisz w obronie oznacza tez pozycje obronna wiec nie zdziw sie jak zawodnik zamiast sie rzucic stanie nagle i zlapie sie za jaja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.