Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

Matiz77 najprawdopodobniej ktorys z tych patchow mial wadliwa wersje pliku odpowiadajacego za gre. Jezli nie mozesz odinstalowac patchy to pomoze moze pomoc jeszcze podmienienie niektorych wersji plikow na oryginaly.

Niepowiem ktorych gdyz na tym kompie nie mam NBA, ale sam poprobuj.

Jesli nie masz mozliwosci podmienienia tych plikow to pomoze tylko reinstal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam powazny problem z NBA 2006, a mianowicie, chcialem sobie zainstalowac dzis grę i okazało się, że na płycie jest mała rysa (dobra rada nei pozyczaj ), na tyle powaznay jest to probelm ze uniemozliwia on zainsttalowanie gry (instalacja zatrzymuje sie w pewnym miesc, bo nie moze skopiowac 1 pliku). Chcę zrobic kopie 1 CD, doszedłem juz nawet do tego jakiego pilku nie moge skopiować, jest to plik znajdujacy się w: archiwum, na 1 plycie: 0compressed.rar a w nim folder FE i w nim plik "jerseys.viv" plik ten zajmuje 28 mb (o ile sie nie mylę). Moja prośba jest taka, czy mógłby mi ktos skopiowac z własnej plytki ten plik?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam pytanie- czy istnieje jakiś patch do NBA Live 2006 (lub wersji 2003-2007) który zamienia drużyny NBA na te z NCAA? Widziałem coś takiego z Euroligą do NBA Live 2006, ale nigdzie nie mogę znaleźć patcha dzięki którym będzie można grać drużynami NCAA.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)! Mam prośbe, czy moglby ktos podac mi linka gdzie moge znalesc spolszczenie do NBA Live 07? Byłbym bardzo wdzieczny, gdyz szukalem na wielu stronach ale nie bardzo wiem jak sciagnac spolszczenie z danej strony np. z tej

 

 

http://www.wares.pl/gry/gry_MMO/NBA_Live_07.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kilka osob prosilo o patch z Euroligą.

http://euroleague.nbalive.org/ - do nba 04,05,06

 

Ja gram w 04 (ale to stara gra :P), 05 nie sciaga mi sie 1 plik (ten maly 600kb, gdyby komus udalo sie to sciagnac to prosze o przeslanie na mejla sztuka1988@interia.pl), szkoda ze nie mam 06 bo z tym patchem gra na screenach wyglada fenomenalnie.

 

Pozdrawiam fanow europejskiego basketu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakonczylem sezon w Dynasty. Ogladam liste graczy konczacych kariere i co widze Boone ma 57 lat :

Dołączona grafika

Jesli ktos takze zakonczyl lub konczy prosilbym o sprawdzenie czy tylko moja wersja zawiera taki blad czy wszystkie.

 

---------

Latka ktora ma zmniejszyc dominacje PG - http://www.nlc-series.com/files/index.p ... view&id=10

Jeszcze nie testowalem, ale z tego co zdolalem sie zoorientowac na forum nba-live.com dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakonczylem sezon w Dynasty. Ogladam liste graczy konczacych kariere i co widze Boone ma 57 lat :

Dołączona grafika

Jesli ktos takze zakonczyl lub konczy prosilbym o sprawdzenie czy tylko moja wersja zawiera taki blad czy wszystkie.

Kurde nie wiedziałem, że Boone jest taki stary :lol: , a wygląda tak młodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Your System

Operating System (Get Updates) Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 2 (Build 2600)

 

System Memory 512.5

 

Processor Speed 1700.0

 

DirectX Version (Get Updates) 9.0c

 

Display Device (Get Drivers) ATI RADEON 9600 Series

 

Display Memory 128.0

 

Display Driver 6.14.10.6525

 

Sound Device (Get Drivers) Avance AC97 Audio

 

Sound Driver 5.10.3650

 

Game Requirements

 

Windows XP/2000

 

256.0

 

1300 Mhz (1.3 Ghz)

 

9.0c

 

64.0

 

wydaje się wszystko dobrze no nie? ale mam problem przed instalacją wyskakuje mi bład EReg, a potem przy 31% jest problem z tym plikiem audio/speech/asw/english/aswdat.fcd Jest jeszcze jedna sprawa ostatnio instalowałem oryginalnego windowsa xp czy to może mieć jakiś wpływ? PROSZĘ O POMOC! Z GÓRY DZIĘKI!!!!smiley[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobol masz orginal? (nie wstydz sie, tu malo kto go ma :wink:)Moze to problem z kopia? Probowales sciagnac gre z innego zrodla?

No tak.. mam pirata 07.. Ale wiecie co instaluje oryginałke 2005 i wyskakuje ten bład EReg przed samą instalacją, a potem przy instalacji audio/aems/xditties.ast, zaś przy instalacji oryginalnej 06 tradycyjnie błąd EReg, a potem przy instalacji audio/speech/gamespch/english/xspchdat.fcd

 

Nie mam pojęcia co to jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.