Skocz do zawartości

Czego teraz slucham


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

^ Ogromny zawód :] 

 

Najlepszym utworem jest radiowy singiel, który brzmi jak popłuczyny po nowej "Anathemie" co samo w sobie jest pojazdem. Aż się boję o nowego "Toola" o ile powstanie :] 

 

So Long, and Thanks for All the Fish jest dobrym numerem, a ta nowa plyta widzę niedoceniana mocno :]

 

Pierwsze 6 utworów z tej płyty to naprawdę dobre kompozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniona? Gdzie nie zerkałem to recenzenci się rozpływali nad tym dziełem. 

 

Kręci się dopiero od tygodnia, i jakoś nie jestem przekonany. Może później zażre jak pozostałe, które też jakoś długo mi wchodziły. 

 

Ogólne to może już jestem starym grzybem, ale jak coś nowego wychodzi, to albo nie mogę się na tym skupić, albo nudzi mnie niesamowicie. A starsze płyty, które mam osłuchane do granic możliwości wchodzą jak komunia i czasami jeszcze potrafią zaskoczyć :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, recenzji filmów, muzyki raczej nie czytam, gdyż mija się to z celem.
Pod utworami APC na Ytb z nowej plyty raczej częsciej widziałem negatywne komentarze, traktujące obecną płytę jako mocno poniżej poziomu poprzednich wydawnictw Maynarda pod szyldem APC.

 

Co do starszych płyt, prawda - ale to już taka nasza kwintesencja - starych grzybów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie czytam wpisów pod filmami na YT jeżeli chodzi o muzykę :] 

 

Wiadomo, że recenzje są pisane za $$$ i ocena musi się zgadzać :] 

 

Pamiętam jak wyszła ostatnia solowa płyta Stevena Wilsona, to miałem ogromny ubaw czytając te wszystkie recenzje o tym jak to się sprzedał i i już mu się nie chce muzyki robić :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to musisz konkretnie kliknąć, więc musisz patrzeć co leci w tle i być przy kompie. Do tego teraz Ci nie puści, to wleci za pół godziny.

Mi chodzi o kilka-kilkanaście nut, które mi non stop wlatują(sponsorowane?), tak bym nie musiał podchodzić do kompa za każdym razem jak to gówno leci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to musisz konkretnie kliknąć, więc musisz patrzeć co leci w tle i być przy kompie. Do tego teraz Ci nie puści, to wleci za pół godziny.

Mi chodzi o kilka-kilkanaście nut, które mi non stop wlatują(sponsorowane?), tak bym nie musiał podchodzić do kompa za każdym razem jak to gówno leci. 

 

Nie wiem, znam tylko ten sposób, dodatkowo w ten sam sposób usuwasz z głównej strony YT propozycje do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Panie i Panowie.

 

Być może ktoś również lubuję się w czymś podobnym co wygrzebałem w zakamarkach youtube. Muzyka idealnie nadaje się dla mnie do jazdy autem, na playlistę do biegania, czy po prostu do pracy, gdzie coś tam w za uchem lubię jak dźwięczy. Jedni nazwą to sztosem i sprzedadzą lajka, inni nazwą to gównem imienia rzutu Lonzo Balla.

 

Rompasso: kawałek mnie miażdży. 

 

 

T-Pain - oryginał to qpa, shiet, bo jakiś mudżin psuje mi flow. Natomiast wersja instrumentalna rozwala mi system.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LpWPNUB6sNI

 

Jeśli ktoś ma jakąś zacną przeróbkę w podobnym, nie wiem jak to nazwać - "hipnotyzującym" stylu, lub coś w podobnym typie co katuje w kółko na swojej playliście odwdzięczam się lajkiem i kilkoma innymi rekomendacjami.

 

Dobre, lecz trochę w innym typie wrzucam to: 

 

 

Do auta jak znalazł jak się człowiek kisi w korkach.

 

uGNvF1Z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.