Skocz do zawartości

Czego teraz slucham


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na mojej koncertowej liście życzeń od zawsze znajdowali się D;Angelo i Dave Matthews. Obaj wydawali się nieosiągalni, przynajmniej w Polsce. D bardzo długo nie grał koncertów, pogubił się życiowo i przepadł na ponaddekadę, a Matthews nie cieszy się u nas zawrotną popularnością. A tu niespodzianka - w 2015 obaj panowie zagrali nie tylko w moim kraju, ale w zasadzie rzut beretem ode mnie.

 

Teraz poproszę o przywrócenie do życia Milesa Davisa i koncert Deftones w moim przedpokoju :smile:

 

Polecam Black Messiah, szczególnie jeśli ktoś lubi bardziej połamane rytmy. Questlove za bębnami, Pino Palladino na basie, Jesse Johnson na gitarze i wielu, wielu innych znakomitych muzyków.

 

Nie wiem czy kupujesz płyty, ale jeśli tak to Black Messiah jest po 20zł w mediamarktach.

 

A ja ostatnio wiele świetnej muzyki poznałem dzięki Sopranos. Przykładowo

 

 

 

Jak ktoś oglądał serial to na pewno się ze mną zgodzi, że masa świetnej muzyki tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety... Będzie tylko więcej odchodzić.

 

Swoją drogą Bowie niesamowicie to zrobił. Teraz wiemy, że tak chciał. Powrócił, wydał szybko dwie płyty, z czego jedną, dwa dni temu, promowaną przez teledysk w którym leży na łożu śmierci. WOW ten to wiedział jak odejść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie spać, zwiedzać

wspominamy

also, jestem głupim chuyem że nie wziąłem od łukasza lecha kasy, by ich obaczyć w stosownym czasie na openerze. za to będę sobie pizgał w brodę

 

Same here. Ten statek niestety odpłynął bezpowrotnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadeo nie znasz? I ja z Tobą wódkie żem pił?  :offended:

 

Raz, to z gwinta żodyn ze mną nie pociągnął. Także ty, LBS, Qoniu, Joe - nie jesteście 100% elo gwinto zią. tylko Raper za krzakowanie

Dwa, to gówno, którym kadarkę zapijałem jest niezwykle zdradzieckie. 2 butelki kadardki spoko, szklanka tego bełta (baniak 5 litrów za 17 zeta) i mam problemy

trzy, 

cztery, wciaż mi piszczy po wczorajszych Farbenach, technicznie chuyowo, atmosfera za to przednia . 30 utworów, poza tym 3 kapele, 6 godzin wrednego punka i mnie zwyczajnie życie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pigwówka z centrali to co? Patyk? No chyba, że to nie wódka? Dla mnie osobiście tak nie do końca, ale fakt jest faktem!

 

I co? 5l za 17 zł? Jakbym miał 17 zł to bym sobie życie od nowa ułożył  :offended:

 

Niedziela. Czas na refleksję i rosół. Jak słucham tego poniżej to sobie myślę o czasach licealnych i o tym, jak to człowiek tracił czas na c***ową muzykę zamiast od razu nak****ć Amadeo. Hail Lucyfer \m/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.