Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 - przemyślenia o zawodnikach : steale i busty, do nieba i kapusty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Upside Koufosa, E.Davisa i Hinricha po tym tygodniu powinien być znaczący.

Też na to liczę, szczególnie, że drugiego i trzeciego udało mi się ściągnać z fa.

 

JJ się lekko obudził, jeszcze niech Deron skończy się łamać i zacznie coś dawać w fantasy.

Tu akurat się nie zgodzę, bo mam też Livingstona, więc niech Deron sobie siedzi i odpoczywa, jeśli chce wrócić do pełni zdrowia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, sam nie wiem miał kilka przebłysków. Do tego Kantner kontuzja jakaś więc kto wie. Ale z tym McBobem to fajny żart uśmiech nie zejdzie mi do końca dnia ;)

 

To już wiem, czemu was tak leję. Bo wy nie macie pojęcia o realnej wartości graczy w Roto! :) McBob jest 20 pozycji wyżej niż Favors póki co, więc możesz się śmiać, ale to ja wygram ligę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh zdaje sobię sprawę o co Ci chodzi, ale dalej liczę na Favorsa, że coś zagra lecz po dzisiejszym meczu to kur.. żyły podciąć plastikowym nożem. No niestey to był chyba błąd branie Favorsa z dwójki graczy których sobie upatrzyłem i liczyłem na breakout year wziąłem tego tańszego choć i tak z Big Bangiem wywindowaliśmy jego cenę. No i wzięcie Mayo zamiast Ellisa też mnie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oh zdaje sobię sprawę o co Ci chodzi, ale dalej liczę na Favorsa, że coś zagra lecz po dzisiejszym meczu to kur.. żyły podciąć plastikowym nożem. No niestey to był chyba błąd branie Favorsa z dwójki graczy których sobie upatrzyłem i liczyłem na breakout year wziąłem tego tańszego choć i tak z Big Bangiem wywindowaliśmy jego cenę. No i wzięcie Mayo zamiast Ellisa też mnie boli.

 

No to teraz mogę już wyjawić iż branie zawodników "bo będzie miał breakout" jest cholernie śliską strategią. Oczywiście mozna takiego bolka dodać do mocnego składu (co właśnie chce zrobić Washko), ale zasadzanie całego sezonu na hipotetycznych zdobyczach jednego młodziaka nie jest receptą na murowany sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mogę już wyjawić iż branie zawodników "bo będzie miał breakout" jest cholernie śliską strategią. Oczywiście mozna takiego bolka dodać do mocnego składu (co właśnie chce zrobić Washko), ale zasadzanie całego sezonu na hipotetycznych zdobyczach jednego młodziaka nie jest receptą na murowany sukces.

Co prawda nie robiłem żadnych analiz, ale przypuszczam, że jest to strategia pt. jak przegrać sezon z kretesem. W każdym razie moje własne doświadczenia jednoznacznie na to wskazują ;]

 

No to kto chce McBoba?

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.